Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Knihy a ich investovanie - čo vám dali!?

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Knihy a ich investovanie - čo vám dali!? Empty Knihy a ich investovanie - čo vám dali!?

Odoslať  Dušan So 3 november 2018 - 19:47

ahoj,

v piatok mi dosli 4 knihy a v pondelok cakam 9.

ked to mam zhrnut dohromady,tak podme nato!

prvu knihu ktoru som si vobec za moje peniaze,dochodok kupil bola s istotou kniha schizofrenia.Potom sa knižky zacali len tak množit.

eShop knihkupectva od roku 2007:
martinus sk.
literama sk
a sachove eShop knihkupectva

mam dokopy cca. kupených 100 knih/20 oskenovanych,z oblasti zakladnej skoly,strednej s gymnaziom,odborne a naucne knihy v celkovej hodnote priblizne 1400€
+
casopisy ako ceskoslovensky sach asi tak 4 rocniky,moj dom a urob si sam-zahrada asi tak dva rocniky,byvanie dva rocniky, + predplatne k nakupom ako pc reuve ci playstation,

je mi to luto zahodit,nevies naco to bude dobre,casopisy sa predsa sa nevyhadzuju!!!
nehovorim o eKnihach stiahnutých z netu,tích mam cez do 5K,prevazne beletria od sci-fi+horor

no a konecne otazka co som sa dozvedzel,ci docital?
3/4 to lezi v kniznici na uzretie svetla,pretoze akosi nemam potrebu kazdy den nieco citat,ale napriklad v tichto dnoch som sa dost rozcital,uvidim dokedy mi to vydrzi,nerad sa opakujem,pamatam ako som pred rokmi cital od rana do vecera dejepis,dejiny a opakoval som si strany aj zo 5 krat aby sa mi to zafixovalo do hlavy,knihy boli pozicane od juraja fandliho v trnave

dalsia otazka,co vám dali tieto knihy
jeden duchovný to nazýva snom o planete,ale je to len kolektivny,civilizacny sen o planete,ten vlastny je uplne o niecom inom.
kebyze idem do detailov tak urcite mi to nieco dalo,obohatilo ma to,nazory,uvahy,myslienky,vedomosti,spomienky,zazitky,

tak co poviete?
citujem znelku v spektre od jana meciara v trnafskom rádiu!!
"šílenec! nic není génius!"
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Knihy a ich investovanie - čo vám dali!? Empty Re: Knihy a ich investovanie - čo vám dali!?

Odoslať  kimi2028 So 3 november 2018 - 20:19

Ahoj,
obdivujem tvoju záľubu v knihách. Osobne knihy nemusím veľmi. Kúpil som si len 4 šachové, 5 učebníc a jednu knihu o majstrovstvách sveta vo futbale 1998. Mám radšej iné vecí ako knihy, ja som skôr športový tip. Vždy som radšej chodil von športovať, alebo sledovať športové podujatia. To je tá moja silnejšia stránka. Jedine čo som dokázal čítať a vypožičiavať z knižnice ako dieťa bola séria kníh "Traja pátrači". Na tom som fachčal neskutočne.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Knihy a ich investovanie - čo vám dali!? Empty Re: Knihy a ich investovanie - čo vám dali!?

Odoslať  jardoss Po 5 november 2018 - 21:20

Ja som si kupil dneska knizku...s nazvom Jordan B. Peterson 12 pravidiel pre zivot liek na chaos...je to uznavany psocholog tak uvidim ako ma obohati Smile
avatar
jardoss
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 21
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 10.01.2017
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : Lučenec

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Knihy a ich investovanie - čo vám dali!? Empty Re: Knihy a ich investovanie - čo vám dali!?

Odoslať  Mous Ut 16 august 2022 - 15:07

Knižiek je na svete veľa:)uz len ich precitat.mne sa izba zaplnila knihami,co ma tesi
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 859
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore