Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Smejdi

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Smejdi Empty Smejdi

Odoslať  Hulk DF 365 1 Ut 25 september 2018 - 17:33

ahoj,

dnes pocas zapasu s kimi2028 som musel predcasne ukoncit partiu a vzdat sa totiz stala sa takato vec,kli na moj fb profil:

https://www.facebook.com/dusan.fajnor

hambim sa,a je mojej mame luto ze som to takto spackal,
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Smejdi Empty Re: Smejdi

Odoslať  Danka37 Št 27 september 2018 - 13:33

Duško, všetci robíme chyby. Dolezite je zobrat si ponaucenie, aj to je dakedy tazko, proste take svine su skusene v klamstve ako diabol a snad sa im to vrati. Ja som si zas kupila od romok parfemy ze ich podporim a tiez ma oklamali, znamej sa mlady pár zas pretvarovak  ze jej chcu pomoct a okradli ju, aj starku zas ina zena okradla, proste bud rad ze horsie sa nestalo. Dobre ze si zjednal cenu aspon dole a neviem ci by si nemal to aj na poliiciu oznamit. Ze ti nedali fakturu usli oklamali ..nebudes prvý koho oklamali, o nich som uz citala, o takychto " majstroch" len neviem uz kde, ale podobne ako u Teba prisli, vnucovali sa vymyslali. .Daj trestne oznamenie na neznamych pachatelov.27.09.2018
Danka37
Danka37
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 12.12.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Smejdi Empty Re: Smejdi

Odoslať  Hulk DF 365 1 Št 27 september 2018 - 14:11

tak na policii sme boli a odkazali nas na inspektorat prace,kde by sme mohli ohlsait nieco ako podnet,sama mam hovorila ze ten navrh s podvodu chcela pre dobro ostatnym aby vedeli,tak nakonec sme ani na tom inspektorate,neboli,

keby bola,fotka,znacka auta,dokaz a nie neuskutocnena ustna dohoda,ktora vznikla az na konci po sichte,i ked sme sa jej domahali este pred robotou,
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Smejdi Empty Re: Smejdi

Odoslať  kimi2028 Št 27 september 2018 - 17:08

Ja som dnes dostal zase pracovnú ponuku na mobil SMS a šípil som v tom podvod. Tak radšej som neodpovedal, peniažky by sa hodili, ale neboli tam žiadne informácie o firme, či konateľoch spoločnosti. Reku mne ešte pracovať netreba, aby som nedopadol ako ty, že faktúra by bola veľká. Radšej sa ešte lepšie zotavím, aj keď ma mrzí, že moje ciele sú na bode mrazu a ako ste mohli vidieť prednedávnom tak ciele ohľadne práce zmizli. Nepotrebujem nutne peniaze ku životu, nejaké veľké potreby nemám. Nefajčím, nepijem, akurát tie športové podujatia, ale tam je to len o eure alebo zadarmo. Na hokej chodiť nebudem resp. sviatočne na lepšie zápasy.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2230
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore