Čo robiť ak mám psycho diagnozu

Goto down

Čo robiť ak mám psycho diagnozu Empty Čo robiť ak mám psycho diagnozu

Odoslať  Hulk DF 365 1 za Ut 24 júl 2018 - 9:48

V prvom rade nerobiť paniku
Vytvoriť si denný režim i popri práci.Zdravy človek má na seba popri zamestnaní 5hodin času,čo z toho dve hodiny na domácnosť ako varenie a upratovanie a jedenie atď...Čiže tri hodiny na sebarozvoj(vedieť a chapat) a sebazdokolovanie sa(vidieť a zazit)

Ak si vytvoríme denný režim tak tie tri hodiny môžme zdvojnásobiť či strojnasobit ak sme len na ID bez práce,doporučujem si vytvoriť trojhodinový a z toho sa odrážať.nakolko keď nieje robota tak sa to potom len vynasoby a denný režim sa nemusí prepisovať,bo ja mám zo desiatok dokumentov o exelove a wordove tabulky,ktoré sú mi nanič,

Denný režim alebo systém nič nerobia:

Leňošenie:
Tv,rádio,film,soc.siete,hry

Môj dom a zahrada:
Práce na záhrade,domácnosť,upratovanie,hygiena,nakupovanie,varenie,tréningy

Vedieť a chapat:
Poznámkový blok
Moja Ja alebo charakter meno a prezvysko
Škola opakovanie poznamok
eKnihy
Jazyky
Psychohygiena

Vidieť a zažiť:
Spoločenské aktivity:
Cestovanie,prechádzky,pamiatky,Múzeum,Turistika,Cykloturistika,Hrady a zámky,Jaskyne,múzeá,Galérie,Hvezdárne,ZOO záhrady,Botanická záhrada,Skanzeny,Pamiatkové rezervácie,Technické pamiatky,Divadlá/opery,Lyžiarske strediská,Kúpele,welnes,Golfové ihriská,žrebčíny,Gejzíry,infocentrá,Arboréra,Kiná,Dovolenka,Športové podujatia,Kultúrne podujatia,Hudobné podujatia,Piváreň,Kaviareň,čajiovne,restaurácie,bar,diskotéka,kúpanie,
Dalšie spoloč.akcie
Vyhladavanie spoločnosti
Zdravý životný štýl

ID-dochodok
SD-dochodok
Práca a zamestnanie
Spanok
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 189
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.