Neviem co mi je

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Goto down

Neviem co mi je

Odoslať  Michal123 za Ne 23 apríl 2017 - 15:27

Ahojte

Pred tromi rokmi som fajcil marihuanu, nie dlhodobo len asi pet krat v zivote. Vzdy na druhy den po nej sa mi hrozne tocila hlava mal som pocit akoby som bol v nejakom sne veci sa mo zdali neskutocne, nerealne som vnimal priestor, bol som hrozne dezorientovany, stratim sa v miestach ktore nepoznam neviem najst veci medzi ostatnymi.A proste po tom poslednom raze mi to ostalo a uz to mam tie tri roky najprv som vyskusal paretin, potom rispen ale ani ten mi nepomohol teraz mam zase paretin ale stale je toto iste nic nepomaha v robote len setko mylim motam vo vsetkom sa stratym mam aj problem s pametou nezapametam si vobec mena ludi i ked som s tym predtym vobec nemal problem.Nedokazem sa poriadne sustredit na pracu.Myslel som si ze mam nejaku schyzu ale doktori mi povedali ze nie.Nema niekto z vas podobny problem...ak som to zaradil do nespravnej diskusie tak sa vopred ospravedlnujem...
Michal123
Michal123
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 3
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 23.04.2017

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Neviem co mi je

Odoslať  Matej za Ne 23 apríl 2017 - 15:34

Ahoj Michal123. it is perfect

Tipoval by som to na niečo z okruhu derealizácie a depersonalizácie. Skús pohľadať na googli nejaké informácie, prípadne skús zadať "brain fog" (hmla v mozgu, zahmlené vnímanie a myseľ), či by to mohlo byť ono.

Držím Ti palce. Super!

Matej
Dojatie 2

"Jste to, co jíte."
Nie ten je bohatý, čo veľa má, ale ten, čo veľa nepotrebuje.

Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 4332
Reputácia Reputácia : 499
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 32
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5 / F25.2 / syndróm DDA
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: paliperidón (6 mg), sertralín (50 mg), Orfiril Long (1500 mg), Spitomin (10 mg), horčík Magnosolv (2x týždenne)

Zobrazit informácie o autorovi https://schizo.sk

Návrat hore Goto down

Odoslať  Michal123 za Ne 23 apríl 2017 - 20:46

Diky moc kamo uplne som sa v tom nasiel derealizace.wgz.cz teraz uzivam olanzapin len neviem ci mi to nejako pomoze...
Michal123
Michal123
Nový člen
Nový člen

Návrat hore Goto down

Odoslať  jarko za Po 24 apríl 2017 - 16:53

ja ked som bral zyprexu vtedy sa to tak volalo tak som pribral 20 kg za 3 mesiace ale pomohla. Zevraj zvysuje krvny cukor.
jarko
jarko
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 12
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 20.04.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20. F25.
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: leponex,depakine chrono,Xeplion depot

Návrat hore Goto down

Odoslať  fajny za Po 24 apríl 2017 - 20:37

ahoj @jarko

od diagnozy som pribral 60kg,potom som sa ako tak spamatal a momentalne mam o 20kg menej a riesim to
fajny
fajny
OS Microsoft Human
OS Microsoft Human

Počet príspevkov : 861
Reputácia Reputácia : 139
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Návrat hore Goto down

Odoslať  Michal123 za Po 24 apríl 2017 - 21:03

A co vam bolo chalani ake ste mali priznaky ked sa mozem spytat
Michal123
Michal123
Nový člen
Nový člen

Návrat hore Goto down

Odoslať  fajny za Po 24 apríl 2017 - 21:25

lutujem ze som zvazil ist prvy raz do nemocnice,
ma to lomilo,znicilo,rozdrvilo a hambim sa ze som to takto zvazil,ale na druhu stranu mam dochodok,na dalsej zase obmedzenia v praci,a dalsia ze rano sa zobudzam s jednym zrnkom rozumu navyse,

jednoducho mamucha nevydrzala so mnou a poradila mi tam ist a tam?hnus!!!zahmlelo sa mi pred ocami,oblbol som,ochudobnel,a po 10 rokof a cca 10 hospitalizaciach som rad ze som takto ako som,totiz do vtedy som bol zombie z ovladacom vruke,lahnuta ozivla mrtvola,preto nepozeram telku iba filmy co si postahujem na hardisk,minal som lovaky do automatov,pred tim som narychlo zbehal do obchodov daco kupit lebo som vedel ze o ne dojdem,teraz uz 5 rokof nehram,ztoho dochodku som mal len dva tri dni zivota v baroch ci pohostinstvach,teraz po zavedeni 7 tyzdenneho rozvrhu(PHTR) mam treningy a dve ligy,sem tam s kamaradma na pivo,priatelka,rodina...
ale neznamena ze sa mi nechce fakcit,zaujem s mojej strany je ale tie obmedzenia su ake su,mam len ucnovske a praca v sede je nereal,

niekolko krat som bol osprosteni,totalne destrukcie mysle,a zase popri alku som bol viac nez som ja ale okolie to podla papierov tak nevnimalo a par krat som skoncil na agresivnom,nuz ak mas diagnozu taku aku mas uz sa na teba 112-ka pozera inac a hlada co najmensiu zamienku ako ta dopravit na oddelenie aby sa ta zbavila,

fajny
fajny
OS Microsoft Human
OS Microsoft Human

Počet príspevkov : 861
Reputácia Reputácia : 139
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Návrat hore Goto down

Odoslať  jarko za Ut 25 apríl 2017 - 4:35

Ja som mal psychozu vo vsetkom som videl chaos mysel som ze m prenasleduju tak ma rodicia doviezli do nemocnice.
jarko
jarko
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 12
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 20.04.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20. F25.
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: leponex,depakine chrono,Xeplion depot

Návrat hore Goto down