štádia schizofrénie

Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

štádia schizofrénie Empty Re: štádia schizofrénie

Odoslať  Hulk DF 365 za Ne 6 november 2016 - 17:18

ahoj @palo

nedavno som dakde cital ze komunike so zvieratami ma aj svoje oddelenie a to zoohalucinacia,
len tak pre okorenie,
ak mozem tak napr.cez teple dni v lete som dal postavit vtacie budky celkom som ich poskladal 5,a co je na tom zvlastne,no pre mna nie ale pre mamu asi,ked som jej vysvetloval v smiesnom duchu ze ked som ich zmontovoval tak vrabce na stromoch medzi sebov diskutovali nieco taketo,
on robi budku!?
bude sa tam dobre byvat?!
vypada to dobre?!ze?!
a ake pekne!?

no a ani som si neuvedomil ze takato haluz ma aj pomenovanie,hlavna vec ze som sa s tym pochvalil mamuche,hehhe

štádia schizofrénie Stojan-pre-vtaciu-budku

V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 949
Reputácia Reputácia : 160
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 40
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

štádia schizofrénie Empty tele

Odoslať  Frida za So 15 apríl 2017 - 1:05

Teeeda... a co jazdci na konoch? Podte nas rychlo vsetkych zavriet, lebo sme spaty s prirodou! Neakceptovatelne!!!
A inak, pikacu je tiez fajn Very Happy
Doteraz som bola len bipolar, od minuleho tyzdna som uz seriozne schizofrenna. Zmena liekov i zivota. A tak teda dajme tomu, ze aj pad na hubu je posun vpred Smile
Drzte sa! Wink
Anonymous
Frida
Anonymný

Návrat hore Goto down

štádia schizofrénie Empty tele

Odoslať  Frida za So 15 apríl 2017 - 1:08

Ospravedlnujem sa za hrubicu
Anonymous
Frida
Anonymný

Návrat hore Goto down