Fajny

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Goto down

Re: Fajny

Odoslať  fajny za Št 3 november 2016 - 21:30

ahoj,
napisem to sem,toto forum mi prirastlo k srdcu,mi umoznuje sa tu vyjadrovat tak ako v reale ani s doktorkou nekomunikujem co sa tyka choroby,
co sa tyka prispevkov teda tem co som zalozil si niekedy pripadam ako blb co tu vypysuje konini a uz nejeden clen tohto fora sa vyjadril na moju aktivitu negativne,co ma dost zaraza,vyvolavato vo mne pocit hyperaktivity a v dost pripadoch si pripadam ako decko,preto vas ziadam o vas nazor co si o tomto myslite,dost mi to pomoze,
je tu vela tem na citanie a priznam sa este som nestihol precitat vecsinu,v niektorich som sa vyjadril,a to je vsetko,jedna tema bola uzamknuta chapem,ked to pohorsuje ostatnych nech sa paci,od toho tu niesom aby som niekoho zavadzal na nieco,ci nutil aby sa tim riadil,vsetko co prispievam je len bud informativne,ci bezne zo zivota,
o chorobe sa vyjadrujem tak ako v reale nie,nemam totiz s kym o tom diskutovat,neviem bud by ich to nezaujimalo alebo sa tvarim ze sa nic nedeje,ale z urcitostou v reale o chorobe nemienim s nikym komunikovat a polemizovat o nej,je to tak pre mna lepsie,
tu na fore som nieco ako skryta osobnost,ktoru skoro nik nepozna len z citania,urcite sa vam o mne ako taky obraz vytvoril a nehambim sa zan,to co pisem si pevne za tym stojim a som ochotny prostrednictvom tohto fora diskutovat,
ach ta gramatika,
niekedy ma napadne taka myslienka co by sa stalo keby som bol o nieco popularnejsi v reale a niekto by si stiahol info o mojich prispevkov mediam,no hotova medialna pecka a kritika z kazdeho rohu,nechem sa uberat timto smerom,to aby som si daval pozor na to co na internet vkladam ci prispievam,nech si trhnu nohou,real je real a virtualny svet je nieco ine,ina osobnost ako ta prava,tu som pod nikom fajny alebo antifajny je to moja taka virtualna vyzitka,nie skutocna iba z casti,je to sled myslienok nie bludy a haluze,tok myslienok ktore mam prave na mysli,a verim do buducna ze ked budem na tom zle budete prvy s ktorima sa o to podelim,dokonca mam stiahnutu apku zelo a tam linku podpory ktoru moderuje ak sa nemylim @xkrchnav

neviem co bych este popisal,nuz je to tazke,prave mam citat jednu odb.knihu ale moje druhe ja ako po kazde nechcesami
konec
fajny
OS Microsoft Human
OS Microsoft Human

Počet príspevkov : 878
Reputácia Reputácia : 135
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Fajny

Odoslať  Matej za Pi 4 november 2016 - 6:48

Ahoj Fajny (@fajny). Priznám sa, že ja Tvoje pôsobenie na fóre vnímam prevažne kladne. Písanie, zverovanie sa, denníčkovanie - tak by som nejak videl zmysel alebo časť poslania tohto fóra (okrem toho, že slúži aj na diskusiu ohľadom schizofrénií, liekov, a takých tých pacientských zháňaní informácií). Osobne mi Tvoja vyššia aktivita nejak nevadí, skôr mám pocit, že je to lepšie, než keby sa tu nič nepísalo alebo nehýbalo. Vždy si všetko od Teba prečítam, ako aj od ostatných, aj tie Tvoje dlhokánské informácie o všelijakých témach som čítal. Very Happy

Takže ja hlasujem skôr za kladný vzťah k Tebe a považujem Ťa za vítaného. Neviem, ako ostatní. Určite sú aj takí, čo to takto nevidia, ale tak isto sa nájdu forumáci, ktorí trebárs mňa nevidia ako dobrého člena, pretože mám kopec chýb v povahe - napr. dlhé príspevky, nudné rozoberanie seba samého, zachádzanie do detailov. To mnohým nevonia, preto ma môžu určite vnímať negatívne, že sa napr. chvastám, alebo tak. To ma dosť mrzí. Ale tak všetci mi hovoria, že nedá sa vyhovieť všetkým. Možno sú tu aj takí, čo ma vnímajú skôr kladne. Tak aj s Tebou to tak je, že sú tu aj takí, ktorí Ťa vnímajú skôr kladne. Super!

Nerob si nič z toho, že som zamkol tamtú tému, polemiku bolo treba uzavrieť. Ale založil si podľa mňa aj mnohé hodnotné témy, ktoré sa mi ľúbia, niektoré som sám využil a prispel do nich, ak ma pamäť neklame. Super! A niektoré som iba čítal, slovo po slove. Čierne na bielom

Drž sa, prajem všetko dobré. Očko
matej
Vitaj

"Jste to, co jíte."
Nie ten je bohatý, čo veľa má, ale ten, čo veľa nepotrebuje.

Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 4143
Reputácia Reputácia : 457
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 32
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5 / F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (6 mg), Escitil (20 mg), Orfiril Long (500 mg - 0 - 500 mg), magnézium, tryptofán, kofeín

Zobrazit informácie o autorovi https://schizo.sk

Návrat hore Goto down

Odoslať  fajny za Pi 9 december 2016 - 9:47

ahoj,
zda sa mi ze poniektori forumaci maju na mna nazvem to skresleny iny pohlad na mna,
tak tu a navzdy teda vyhlasujem ze som neni ani panbickar a ani satanista,to co mam znazornene v profile je len znazornena cesta ktorou som kracal a kracam dalej za cielom,moje prispevky su mozno nudne ale ja sa nevzdavam,toto forum je o chorobe ktora nas trapi a hladaju sa tu nejake vychodiska,pomoc a rada,
verim ze som vas znovu unudil timto prispevkom ako tie minule.

fajny
OS Microsoft Human
OS Microsoft Human

Zdravotný stav
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Návrat hore Goto down

Odoslať  fajny za Št 1 november 2018 - 19:04

ahoj,

neda mi to ma musim informovat, ci dat vedzet,chcem to podat kladne aby som nezahadzoval aj seba,

vsetky moje prispevky boli,su aj budu v duchu slova bielej mágie,nakolko mam uz co prezite za sebof a niekedy ma to nutka byt ucitelom,ci vzorom pre ostatnych,ale nikdy by som si nedovolil ,vas smerovat mojima myslienkami,uvahami ci nazormi,su to len moje dojmi,pocity,
riadte sa svojim vedomim a myslenim slobodne bez mojho natlaku,

sme tu od toho,aby sme si pomahali,radili,chapali sa a zoznámili sa navzájom jak s chorobou tak aj nasim zivotom,

s pozdravom anti/fajny

fajny
OS Microsoft Human
OS Microsoft Human

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.