Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí?

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí? - Stránka 2 Empty Re: Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí?

Odoslať  anonym Ne 27 jún 2010 - 7:11

myslim, ze na jednu stranu je dobre, ze je to tu take komorne, clovek je taky otvorenejsi a uprimnejsi. na druhu stranu je tu dost malo ludi, ktori by mohli poskytnut radu. viac hlav, viac rozumu...
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí? - Stránka 2 Empty Re: Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí?

Odoslať  Matej Ne 27 jún 2010 - 12:45

Lapaj napísal: podla mna by tato stranka mohla byt obohatena aj o pacientov s depresiou.

Depresáci majú nielenže svoje vlastne oveľa väčšie fórum, ale ešte k tomu aj celý portál www.depka.sk ... takže ja by som tu skôr otváral priestor pre psychotikov... cat
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí? - Stránka 2 Empty Re: Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí?

Odoslať  denisa Št 1 júl 2010 - 17:34

Forum-F25 je vyborný názov. Prosím, nemen to. Prípadne to zmeň F20 až F25, alebo ako sú tie čísla pre jednotilvé diagnóz.
denisa
denisa
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 23.06.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí? - Stránka 2 Empty Re: Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí?

Odoslať  Matej Pi 2 júl 2010 - 9:45

denisa napísal:Forum-F25 je vyborný názov. Prosím, nemen to. Prípadne to zmeň F20 až F25, alebo ako sú tie čísla pre jednotilvé diagnóz.

Rozhodol som sa ponechať túto webovú adresu, na ktorú sme už všetci zvyknutí. ( http://forum-f25.slovakforum.net ) farao

Dôvodom sa mi stalo to, že hoci je toto fórum zavesené a webmasterovo podporované zahraničnými webhosting-službami, tak odkaz naň a jeho myšlienka vyviera z webovej prezentácie http://schizoafektivna-porucha.webnode.sk . alien A schizoafektívna porucha má kód F25, preto forum-f25 je relevantný názov. A vôbec nevadí, že jeho zameranie je širšie, hlavné je, že je koordinované zo spomínanej webovej prezentácie o F25.

Takže adresa sa nebude meniť. Vyriešili sme to. rendeer

community together
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí? - Stránka 2 Empty Re: Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí?

Odoslať  Laura Pi 2 júl 2010 - 13:06

Ja sa vyjadrujem dodatočne.Myslím,že komornejšie prostredie je lepšie.Bolo by riziko,že sa sem nasťahujú nejakí zdraví primitívy,čo si budú z nás robiť srandu,ako druhá Laura ešte v Triadovom fóre,čo tam písala nezmysly,ked som bola pred rokom v nemocnici.Na Triadove fórum dlhšiu dobu nikto neprispieva.Možno sa realizuje v nejakej inej téme.Neviem.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí? - Stránka 2 Empty Re: Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí?

Odoslať  Matej Pi 2 júl 2010 - 13:17

Laura napísal:Bolo by riziko,že sa sem nasťahujú nejakí zdraví primitívy,čo si budú z nás robiť srandu,ako druhá Laura ešte v Triadovom fóre,čo tam písala nezmysly,ked som bola pred rokom v nemocnici.

V tom prípade by porušili Kódex diskusného fóra. A pokiaľ by niekto argumentoval, že ho nemusel začiarknuť, lebo nie je registrovaný, tak by som urobil registráciu povinnou pre prispievanie do fóra. Vtedy by musel súhlasiť s Kódexom, ktorý som napísal. Keď ho nebude dodržiavať, tak by som dotyčného slušne z fóra diskvalifikoval a udelil ban. Twisted Evil Uvidíme, ako sa bude situácia vyvíjať. Odkaz na toto fórum je už v googlových katalógoch, ako som už pozeral, takže môžeme očakávať každú chvíľu nových členov. Možno aj nový člen "bruník", ktorý sa registroval teraz nedávno, už prišiel cez google a nemá F25. Uvidíme, uvidíme. farao
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Btw. koľko ľuďí sem vlastne chodí? - Stránka 2 Empty aktívni užívatelia

Odoslať  Ivanko St 11 január 2012 - 10:18

takže štatisticky je tu momentálne registrovaných 65 užívateľov, z toho tu denne výdavam najviac 4 prítomných užívateľov, čo je veľmi málo.No netrúfam si odhadnúť koľko ľudí sem
ešte vôbec niekedy bude chodiť.Ja sám som sa sem vrátil takmer po roku a neľutujem toho.Výhodou tohto fora je okrem iného samozrejme aj to, že sa sem ktorýkoľvek registrovaný
užívateľ môže vrátiť, bez toho aby bol zmazaný, teda odtiaľto eliminovaný a musel si vytvoriť nový nick a začínať od začiatku s prispievaním.
Ivanko
Ivanko
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 17.12.2010
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore