Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zmeniť sa po fyzickej i psychickej stránke!

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zmeniť sa po fyzickej i psychickej stránke! - Stránka 2 Empty Re: Zmeniť sa po fyzickej i psychickej stránke!

Odoslať  Dušan St 18 október 2017 - 22:18

mne sa podarilo kedysy schudnut na quentiaxu...teda to co dnes zerem ked idem spat o 28kg behom polroka - 28kg,potom sa zmenil psychicky stav a vsetko zelene som vyhodil do kosa,do dnes sa mi nedari to napravit a pokracovat v tom
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zmeniť sa po fyzickej i psychickej stránke! - Stránka 2 Empty Re: Zmeniť sa po fyzickej i psychickej stránke!

Odoslať  danka Št 19 október 2017 - 14:27

bola som u lekárky, napísala mi zákaz prace v noci, neviem ako to zoberu v tej práci. u nás v Leviciach je jarmok, možno naň pôjdem Shocked clown, niečo si kúpim, asi náušnice. ja ked som prisla z hronovciec, kde porušujú ľudské práva podľa mňa, tam som vážila 80 kilo a teraz od augusta som pribrala na 94 kilečiek. alebo váha váži zle. budem asi cvičiť aerobik, menej jesť a zmenim lieky ale to zaleží od doktorky, tak si skúsim vysadiť na týžden Smile a vážiť sa budem ako v nemocnici raz týždenne a hlavne sa pohnúť a nejesť veľa. laughing Evil or Very Mad Twisted Evil Neutral jumping2 jumping bounce Basketball dancing cool mne sa na prechádzky nechce chodiť veľmi a samej a napadlo ma písať si čo zjem a kúpiť si niečo ako steroid LEBO 94 je veľa.
ak poznáte nejaké dobré videá na youtube na cvicenie aerobiku alebo podobne, pilates hocičo čo sa vám páči, uvítam to :flower:ja pozerávam na kanáli TELE GYM bayern tv alebo gabi fastner je asi veľa tých cvičiteliek ahojte


ahojte majte sa pekne mám vás rada
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zmeniť sa po fyzickej i psychickej stránke! - Stránka 2 Empty Re: Zmeniť sa po fyzickej i psychickej stránke!

Odoslať  tomas Št 19 október 2017 - 20:12

danka, mne tiez nechce doktorka dovolit nocne, dost mi to, zial, komplikuje moznost zamestnat sa sad and unhappy

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore