Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Abilify chudnutie/priberanie

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Abilify chudnutie/priberanie  - Stránka 2 Empty Re: Abilify chudnutie/priberanie

Odoslať  Katuska Ut 17 máj 2022 - 16:11

Skuste antipsychotikum Zypsilan ja som na nom schudla uz 16 kg co som nabrala pri Olanzapine.... Este mi chyba dat dole poslednych 5 kg a som spokojna. Len musi to byt tak ze vam to antipsychotikum bude drzat aby vas to nehodilo zase do psychozy. ja som najskor brala Zypsilan 60-tku a na nej som vydrzala 4 mesiace a zacalo mi byt horsie. Sice som za tie 4 mesiace schudla 12 kg vdaka tomu ale potom sme to museli zvysit na 100-ku. a este vyhoda Zypsilanu je ze sa je na vecer a spim celu noc bez prebudzania lebo ma uspavacie ucinky. drzte sa
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, vrana, Anonym woman and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Abilify chudnutie/priberanie  - Stránka 2 Empty Re: Abilify chudnutie/priberanie

Odoslať  Mous Po 13 február 2023 - 19:24

Ahojte.no ja mám horšie správy.po zmene na depotný aripiprazol som veril, že trochu schudnem. No pribral som 3kg, mám 102kg. Som z toho smutný. V minulosti ma to tak štvalo, že som vysadil lieky. Teraz to už akceptujem. Čo už. No Abilify váhu nezníži. Tak len verím, že už viacej nepriberiem.držte mi palce

Dodatok: Ospravedlňujem sa. Máme čosi s váhou. dnes som sa odvážil a mám menej ako pred týždňom. Takže sa zdá, že postupne chudnem. Schudol som zatiaľ o 2 kilá a mám 98,5kg. hurá
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 869
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Abilify chudnutie/priberanie  - Stránka 2 Empty Ahoj

Odoslať  Mous Ut 21 marec 2023 - 19:36

Váha s aripiprazolom

Vážil som sa pred 2 dňami a mal som skoro 102 kg. Takže som s aripiprazolom neschudol ani trochu. Zdá sa už to takto bude nemenné. Je síce pravda, že som prestal fajčiť a vtedy je tiež sklon k priberaniu (krátkodobému), no mrzí ma, že mi s aripiprazolom váha neklesla. Možno sa mi podarí zaradiť nejaký šport okrem prechádzok. Občas si kúsok zabehnem, ako som tu už spomínal ano a možno sa vrátim k plávaniu.
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 869
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

rasto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore