Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kauza Filipka I.

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

• Zaslať odpoveď

kauza Filipka I. - Stránka 2 Empty Re: kauza Filipka I.

Odoslať  aka za Ne 10 január 2021 - 10:38

Ešte otázka: máte akoby viacej AP alebo iba toto jedno?
aka
aka
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 7
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 01.03.2013

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  Dušan za Ne 10 január 2021 - 12:25

@aka

Treba zmeniť spôsob žita. Zmena životného štýlu. Mala by sa zamerať na činnosti ako aktivity a koníčky. Činorodosť je najlepším liekom proti (ne)rovému zrúteniu, psychóze. Treba sa niečim zamestnať a tak (ne)lejniť, či (ne)pozerať TV. Zaviesť si Time manažment, niečo ako časový harmonogram. O úplného rána, doobedia, poobedia, večera, večierky a spánku. Rozdelit všetky činnosti medzi tieto fázy.

Vyhýbať sa mysli a myšlienkam, ktoré nie sú zamestnané. nasmerovať myšlienky na aktivity, koníčky, tréningy, na svoj denný program, režim.

Adresa: • Školská 20 • 91701 Trnava • Slovensko • Tel. č. +421335505034 • Mob. č. +421940 898 806

Web:BlogPoznámkový blok poúžiatela Dušan

Sociálne siete: • Facebook • Twitter • Pokec na azete

Mail:dusan.fajnor@gmail.comdusan.fajnor@hotmail.comdusan.fajnor@outlook.comdusan.fajnor@azet.sk

Fórum: • Schizofórum • Lipka • Slovak fórum

Kurzy: • ITnetwork • Isibalo • B-akadémia

MMK: • (e)Knihy • (audio)Knihy • Myšlienkové mapy
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1449
Reputácia Reputácia : 285
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná Schizofrénia, F51.8 - Iná neorganická porucha spánku (insomnia), Arteriálna hypertenzia, Diabetes mellitus 2. typu (DM2T), Hypotyreoza, Extrémná obezita
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Accord 300mg, Cisordinol 10mg, Depakine Crono 500mg, Stilnox 10mg, Indap 2.5mg, Prenessa 4mg, Bisocard 10mg, Siofor 1000mg, L-Thyroxin 100 Berlin-Chemie

Zobrazit informácie o autorovi https://dusanfajnor.blogspot.com/

Matej likes this post

Návrat hore Goto down

• Zaslať odpoveď

Odoslať  kimi2028 za Ne 10 január 2021 - 12:39

Tak ťažko sa radí no. Berie až príliš veľa tlmiacich liekov. Ja som bral kedysi spomínaný Quentiax a spal som ešte viac ako vaša dcéra. very unhappy To je dosť zle a to som nemal ešte tablety na spanie, ktoré tiež dosť robia asi. S lekárom neporadím. Skúste nejako rozumne mu to navrhnúť, aj keď teraz neviem, či váš lekár funguje. Beriem len jedno antipsychotikum. Možno by som potreboval viac, ale nechce sa mi ísť za psychiatrom. Už asi 4 mesiace som nebol osobne....

kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1249
Reputácia Reputácia : 427
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Zobrazit informácie o autorovi

Matej likes this post