Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Goto down

Ako sa Vám páčia zmeny po rekonštrukcii fóra?

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Vote_lcap90%Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Vote_rcap 90% 
[ 9 ]
Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Vote_lcap10%Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Vote_lcap0%Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Vote_lcap0%Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Vote_lcap0%Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkom hlasov : 10
Back
 
 
  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  Matej So 5 december 2009 - 7:06

Vážení a ctení členovia i hostia diskusného portálu forum-f25.slovakforum.net ,

Už niekoľko týždňov som pripravoval údržbu a rekonštrukciu portálu, je to totiž raz za čas nevyhnutný krok. Nazvime to "aktualizácia". A teraz, keď mi Cymbalta zabrala a cítim sa od depresie trošku oslobodený a proste mi je lepšie náladovo, tak som obetoval jednu noc a strávil som ju rekonštrukciou portálu. Dúfam, že nebudem ľutovať a že sa Vám zmeny páčia. jumping

O aké zmeny hlavne ide?

Zmenil som pár detailov, resp. dosť vecí, ktoré nebudem teraz všetky vymenúvať, lebo sú to také tie drobnosti v nastaveniach v rámci údržby. To nie je podstatné. To bola len hodina, dve, práce. To podstatné je to, čo pocítite Vy ako diskutéri. A síce:


  1. Nové, avšak dočasné, dalo by sa povedať dokonca že sezónne logo portálu. S vianočným motívom. santa Prepáčte mi, že je po anglicky, ale nezohnal som slovenské a babrať sa tam s blikajúcim gif obrázkom nie je zrovna robota na 5 minút. Odpustite. Dúfam, že aj tak poteší. Po skončení adventného a vianočného obdobia sa vrátime späť k pôvodnému logu, k tej modrej korune. clown
  2. Na pozadí padajú vločky. Very Happy Toto bude asi problém. Vyjadrite sa. Niektorým to môže ťahať oči, niektorým to môže spomaľovať prehliadač. Ak Vám to seká, to je normálne, ono je to tak totiž spravené, že to nie je kontinuálne, ale sekané. Horšie je, ak Vám spomaľuje celý net, alebo to nerobí dobre na oči. Som samozrejme otvorený tomu, že tie vločky dám preč. Ale zatiaľ sa mi páčia, lebo tu v Trnave mávame málo snehu a tak mi to príjemne dopĺňa zimnú atmosféru, ktorá už čoskoro začne byť aktuálna. winter
  3. Nové fórum "Ako sa dnes máš?" To netreba rozoberať, vysvetlil som to v samotnej téme, že prečo. Čumnite tam a taktiež na popisku pred vstupom do témy. pig
  4. Noví smajlíci. Veru... rozšíril som ich počet na rovnú stovku, chi. farao Máme sto smajlíkov, niektorí si poviete, že načo? Ale ja hovorím, že sa to zíde. Mne sa smajlíci páčia a basta. shooting2 Dobre si ich popozerajte odhora až dolu. Je tam pestrejšia paleta smutnych a plačúcich smajlíkov, lebo často nám je smutno, tak aby sme to vedeli patrične vyjadriť emotikonom. Pri zháňaní smajlíkov po internete som preferoval tie hýbajúce sa, dúfam že aj Vy máte práve také radi. Sú tam aj objímajúce smajle, takže konečne môžeme vyjadriť sústrasť a súcit aj takýmto spôsobom. giving a hug Napíšte mi, ktoré smajloše nové sa Vám najviac páčia, som zvedavy. U mňa víťazia tieto tri: winner jumping exploding


Ostatné drobnosti, ktoré som pomenil, sa Vás nejak nedotknú, sú to interné veci webstránky. To je všetko, čo som Vám chcel povedať v tomto príhovore. Prosím vyjadrite sa a nezabudnite zahlasovať v ankete za niektorú z možností. Vďaka. community together

Všetko dobré Vám prajem. Ja si teraz idem asi zdriemnuť trošku. Sleep
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Re: Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  popoluska So 5 december 2009 - 15:25

Matej urobil si to skvele,je to bomba exploding
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Re: Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  slnecnica So 5 december 2009 - 16:31

mne sa tiez najviac paci ten exploding
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Re: Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  filipka So 5 december 2009 - 17:04

je to celkom fajn jumping2 tento jumper je dobry To the wall a aj tento "baran", ktory ide hlavou proti muru ako ja
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Re: Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  Anonymný Ne 6 december 2009 - 10:14

Urobil si to velmi pekne, ako som uz pisala..
jumping2 cool dog aj smailici su super welcome or bye
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Re: Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  slnecnica Ne 6 december 2009 - 11:23

len je mi luto toho havka ze stale musi bezat.ale to neber ako kritiku Smile to je len preto ze mam depku tak mi je luto aj smajlikov.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Re: Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  Matej Ne 6 december 2009 - 12:27

Ďakujem Vám za pochvalu. Som tomu rád. jumping

A čo tie vločky? Nespomaľujú Vám net alebo prehliadač? Nenačítava Vám stránku pomalšie? Lebo ak by Vám vadili alebo liezli na nervy, tak je to otázka pár sekund a vypnem ich.

Prestane snežiť, chi. winter

Oki? flower
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Re: Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  slnecnica Ne 6 december 2009 - 16:58

nie nie mne vlocky nevadia, naopak Smile ani nespomaluju. no mozno niekomu hej, ale mne nie.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Re: Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  filipka Ne 6 december 2009 - 17:39

Mne trochu spomaluju, ale nejako vyrazne mi to nevadi, pokojne mozu ostat a hlavne ked sa aj ostatnym pacia dancing
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Re: Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  Anonymný Po 7 december 2009 - 9:29

nie nie..aj vlocky su super!!! ked nesnezi vonku, tak aspon tu!! flower dancing

inak teraz som si vsimla, ze tie nove smaile su dost depresivne..xixi
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená Empty Re: Rekonštrukcia fóra úspešne dokončená

Odoslať  Matej So 9 január 2010 - 18:42

Tak, keďže podľa rímskokatolíckeho kalendára so západom slnka v dnešnú sobotu skončilo Vianočné obdobie, tak som vymenil logo za snehuliak a dajakého vtáčika z rozprávky. Dúfam, že sa Vám to páči. Vločky som ešte ponechal, aby to bolo v súlade so snehuliačikom, pospolu vyjadrujúcim fakt, že sme v zimnom období. winter Ak máte námietky a chcete sa už vrátiť k predvianočnému vzhľadu, tak sa, prosím, vyjadrite. Vďaka. Príjemné diskutovanie Vám prajem. Ahoj. cool community together
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore