Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 6 z 84 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 45 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka St 9 december 2009 - 16:43

Matej, samozrejme to patrilo tebe, nie Lapajovi, s Lapajom som si pisala PMky a nejako som sa pomylila, ospravdelnujem sa. Embarassed
Ale tvoj hrozny zazitok z prijmu na Miczkiewiczke chapem. So mnou sa tiez nikto na psychiatrii nebavil, aj ked neprijemni na mna neboli, to by som klamala, keby som tvrdila opak. Ale nemam ziadne skusenosti s hospitalizaciami, mozno ini sa s tym uz tiez stretli.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura St 9 december 2009 - 17:49

Na Mickiewiczovej je teraz super primár a pár ľudí je tam fajn,no hlavne v minulosti,možno aj teraz, je tam pár ľudí.čo robia na psychiatrii omylom.Tie pobyty tam neboli vždy strašné,sem tam bola aj zábava.čo sa týka Pinelky v Pezinku,oni tam pomožu možno viac ako v Blave,to je pravda,no 99 percent pacientov ide najprv na uzavreté oddelenie, kde bola taká klientela,že niektoré baby,lebo je to oddelené muži,ženy,by skor patrili do basy,ako na psychiatriu.Kradnú sa tam cigarety,peniaze,káva,dokonca aj prádlo.Niektoré pacientky boli takmer šikanované.Keď je pacientovi lepšie prejde na otvorné oddelenie a tam je to celkom fajn.Tie zlodejky išli z uzavretého oddelenia rovno domov.
Som veľmi rada Matej,že si mi poslal pusu. Very Happy
Ináč dnes ja mám tušim depku z počasia,napriek tomu,že som písala,že nie som depkový typ. Sad
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  anonym St 9 december 2009 - 19:36

Je mi zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a neviem co s tym. Som bezradny. sad and unhappy
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  hviezdička St 9 december 2009 - 19:41

Ahojte. Slnečnica, ja som mala na mysli lieky na spanie. Nejaké sedatíva, alebo tak. Tie základné liečiky musíme papkať, ráno, večer, ako máme naordinované. Ja sa niekedy cítim, že by som s tým už aj sekla, ale veľmi sa bojím, že sa mi vrátia halucinácie, už by som to nikdy nechcela zažiť, ani by som už nikdy nechcela ísť do nemocnice, ani na elektrošoky, na uzavreté oddelenie... affraid
A fakt. Niektorí ľudia v nemocnici nemajú čo robiť, hlavne niektoré sestričky, lekári a pán primár boli skvelí, veľmi mi pomohli. dancing
hviezdička
hviezdička
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 39
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 06.12.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  hviezdička St 9 december 2009 - 20:39

Lapaj, súcitim s Tebou. Dnes bol veľmi ponurný deň... Zle sa z toho cítili aj ľudia, čo im nič nie je, teda myslím z toho počasia, ver mi. Možno, keby sa Ti podarilo poriadne sa vyspať. Neboj, zajtra Ti bude určite lepšie. welcome or bye
hviezdička
hviezdička
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 39
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 06.12.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 9 december 2009 - 22:11

mam mrtvu dusu. pozerala som si jednu knihu ktoru som citala v prvom rocniku ci v druhom? skratka asi pred dvoma ci troma rokmi. pozerala som si zapisky ktore som si robila do tej knihy. teraz by som uz takeho niecoho nebola schopna...take empaticke prezivanie postav a deja, vcitenie sa do knihy...teraz veci len vidim ako scenar pred sebou ale bez afektivneho naboja, moja dusa zomrela very unhappy a ja neviem co s tym nikdy zo mna nebude dobra studentka literatury ani filozofie, to literarne a filozoficke vo mne zomrelo very sad5 navzdy very sad5
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Pi 11 december 2009 - 19:04

co robite v piatkovy vecer? ja idem von na vianocne trhy s kamosmi na varene vino winking nemala by som, ale trocha si dam Wink
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Ne 13 december 2009 - 12:40

No ono to nebude s Tebou také zlé,Slnečnica,keď ideš s kamoškami na varené víno a na trhy.Ja mám ísť dnes s rodičmi a s krstnými aj sesternice.Vobec sa mi nechce,hoci som to sama organizovala.Ja tiež len počúvam,že robiť doma sa mi nechce,ale po zábavách by sm chodila.No nie je to vždy pravda,niekedy mi veľa ľudí vadí a to je paradox,že práveže Tí známi m vadia niekedy viac,ako cudzí.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Ne 13 december 2009 - 14:10

bola som v piatok na injekcii takze som bola ako- tak v pohode a som v poslednom case ovela spolocenskejsia nez som byvala co sa mi zda dost zaujimave, neviem ci to je z liekov alebo nie, no aj sama kontaktujem ludi ked chcem ist von co som doteraz nerobila, pravda je ze sa mi nechce sediet doma lebo mame strasny neporiadok a mna to frustruje, este stale nie su dokoncene opravy bytu a druhe kolo sa zacne v lete takze si zas pojdem polezat do nemocnice, to skoro urcite. neviem ako to budem znova znasat. no proste doma ma to frustruje a upratovat sa mi nechce v podstate ten neporiadok mi je dost lahostajny v tom zmysle ze... nechce sa mi to upratovat. nevadi mi to az tak ze by som to sla upratat. to si radsej lahnem do postele a spim alebo idem von, unikove strategie. inak v piatok som sa znova dost opila a na druhy den ma pohlad do penazenky nepotesil, kolko penazi som prepila a hlavne pit na lieky nesmiem takze uz nebudem podnikat take akcie jednak je to drahe a tiez keby moj doktor vedel ze chodim takto von tak by mi urcite vynadal, nesmiem take veci robit. potom si vypijem aby som mala lepsiu naladu, potom robim hluposti...
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Ne 13 december 2009 - 14:10

inak strasne vela ludi je na tych trhoch, to sme len kupili vino a sli sme mimo, ved tam sa clovek strati v tom dave, fuj.
a ako dopadol tvoj vylet, Laura?
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Ne 13 december 2009 - 16:01

Moj výlet dopadol,ta že som nikde nešla.Teraz si idem do potravín kúpiť jedno pivo.Ale len jedno.Predvčerom sa druh moc opil,ja som tiež bola s ním,no zďaleka som toľko nevypila,aj keď triezva som nebola.Mám z toho teraz depku.Veľmi sme sa pohádali,som u našich,oni sú na tých trhoch.Už som dnes z druhom telefonovala,akože nič sa nestalo,no otec zas plánuje po Novom roku riešiť druhove financie,máme sa sťahovať,teda ja s druhom,alebo sama,to sa ešte uvidí.Ono mňa to desí sama sa v byte prebúdzať,naši so mnou bývať nechcú,ani ja s nimi,tak neviem,ako to všetko dopadne.Trápim sa preto čo bude.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 6 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Ne 13 december 2009 - 17:39

Ja som bola na vianocnych trhoch s priatelkou mojho brata a mojou mamou, bolo super, troska sme vymrzli. Nepila som nic a potom nas moj brat pozval do kubanskej restauracie, kde sme sa napchali az po usi. Vobec mi nerobilo tazkosti byt v neznamom prostredi v cudzom meste a takisto tam bolo strasne vela ludi a nevadilo mi to, tak snad mi to vydrzi.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 6 z 84 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 45 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore