Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Predsavzatia do r. 2014

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Predsavzatia do r. 2014 Empty Predsavzatia do r. 2014

Odoslať  Matej Št 26 december 2013 - 20:09

Aké predsavzatia, ciele a sny si plánujete do nového roka 2014? Čo od nového roka očakávate, čo očakávate od seba samých, čo by ste chceli podniknúť, zmeniť, kam sa posunúť ďalej? Prosím, podeľte sa so svojimi plánmi, cieľmi a predsavzatiami.  Pretty good 

 Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Predsavzatia do r. 2014 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Predsavzatia do r. 2014 Empty Re: Predsavzatia do r. 2014

Odoslať  kwecko So 28 december 2013 - 22:55

No, ja by som sa chcela úspešne začleniť do toho amatérskeho výtvarného klubu a uvidieť nejaký svoj výtvor visieť na nejakom verejnom mieste Very Happy
Čo sa týka môjho stavu, chcela by som ho aspoň udržať tak ako je: bez liekov, stále v strehu a bez návalov zlosti. V tom mi možno pomôže jedna super rada od môjho kolegu. Povedal, že všetko, čo ma štve buď už bolo alebo ešte len bude. Prítomnosť je vždy super, len to cez tú blbú minulosť alebo budúcnosť nechcem videť. Je to fakt na zamyslenie, keď si tak predstavím, o koľko pekných vecí som takto prišla - až mi je ľúto...
No a toť vše, nesmiem si toho naplánovať veľa, lebo potom som zmätená z toho, že čo skôr a je to skôr kontraproduktívne Smile

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Predsavzatia do r. 2014 Empty Re: Predsavzatia do r. 2014

Odoslať  Matej Pi 3 január 2014 - 19:59

Ja mám tieto predsavzatia a plány do roku 2014:  Smile 

1.) zvládnuť všetko dobre v práci, aby to bolo na výbornú a všetko bolo s prácou o.k.
2.) naučiť sa dôkladne angličtinu na úrovni B2 a ruštinu na úrovni A2, a to aj s nejakými certifikátmi
3.) opäť po dvojročnom prerušení nastúpiť dištančne na starú školu a začať si dokončovať magistra, to však znamená nové 3 roky štúdia (moje mgr. štúdium je trojročné) - neviem však, či mi dištančné štúdium dekan dovolí
4.) dôkladne utužovať vzťahy nielen s rodičmi, ale aj s bratmi a ďalšími rodinnými príslušníkmi postupne, a byť v pravidelnom styku s mojím najstarším bratom
5.) navyknúť si na pravidelnú dôkladnú hygienu, teda najmä to, čo mi robieva občas problémy, napríklad čistenie zúbkov  Embarassed (toto sa už dobre rozbehlo a úspešne)
6.) cvičiť pravidelne na rotopede a evidovať si kilojouly, žiť zdravšie, cez leto chodiť aj behávať... schudnúť 6 kíl, teda na 75 kg, budovať si svalstvo na rukách, brušku, stehnách
7.) pravidelne sledovať noviny, pravdepodobne Hospodárske noviny, tie ma v poslednom čase dosť vedia zaujať  Smile 

Asi si aj k tomu vyrobím afirmačné kartičky, aby som to mal furt na pamäti.  laughing Horsa v duchu Tajomstva zhmotňovať myšlienky!  jocolor 

 scratch 

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Predsavzatia do r. 2014 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5055
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Predsavzatia do r. 2014 Empty Re: Predsavzatia do r. 2014

Odoslať  Mischelll Ne 5 január 2014 - 16:42

Moje plány, ciele a  predsavzatia :

Takže začnem od konca predsavzatie to nemám žiadne a nikdy som si ani predsavzatia nedávala. Aj keď chcem schudnúť a viac cvičiť, atď... Ale to nie je žiadne moje novoročné predsavzatie. Na to proste neverím.

Moje ciele zhrnuté do jedného je dosť svoj život do normálu. To znamená nájsť si prácu a priateľa, pre vysvetlenie asi z futbalovej terminológie prejsť z obrany do útoku  it is perfect  Už ma nebaví počúvať, kto bude mať dalši svadbu aj keď nie je to zo mnou také zle myslím v rodine ešte je pre donnou jedna osoba  Very Happy ....ale tak je najvyžši čas vybudovať si aký - taký vzťah (poz. zatiaľ som žiadny dlhodobý vzťah nemala len krátke tak 1 mesiac) Je už na čase začať žiť!  Exclamation  Veď napokon už sú všetky moje kamarátky vydáte a skôr tento tlak na mňa dolieha. Aby som to stihla tak je najvyžší čas s tým začať.  laughing 
Po pravde celkom fajn kamarátstvo sa mi už rysuje, uvidím či prerastie do niečoho viac.

Plány sú jasné vo februári sa chystám do BA a dúfam že dovtedy tam zoženiem robotu.
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 635
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Predsavzatia do r. 2014 Empty Re: Predsavzatia do r. 2014

Odoslať  historik St 29 január 2014 - 23:15

Ja si dávam asi len toto jedno predsavzatie:

Príliš nepodliehať pesimizmu v depresívnych fázach a nevytvárať si tak umelo ešte silnejšiu depresiu. Veď keď sa mi podarí neupadať do hlbokej melanchólie, nálada sa mi rýchlejšie vráti do normálu.  flower

A čo sa týka plánov, tak asi budem menej písať literárne diela, ale zato sa chystám pokračovať v tom mojom druhom koníčku - modelárstve. Toto mi ide trochu ľahšie. sunny 
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore