Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Aký ste mali rok 2012?

Goto down

Ohodnoťte svoj rok 2012 podľa stupnice tradičnej školskej klasifikácie:

Aký ste mali rok 2012? Vote_lcap25%Aký ste mali rok 2012? Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Aký ste mali rok 2012? Vote_lcap25%Aký ste mali rok 2012? Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Aký ste mali rok 2012? Vote_lcap25%Aký ste mali rok 2012? Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Aký ste mali rok 2012? Vote_lcap25%Aký ste mali rok 2012? Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Aký ste mali rok 2012? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2012? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkom hlasov : 4
Back
 
 
  • Zaslať odpoveď

Aký ste mali rok 2012? Empty Aký ste mali rok 2012?

Odoslať  Matej So 29 december 2012 - 20:10

Aj na konci roka 2010, aj na konci roka 2011 som založil tému, v ktorej sme mali možnosť hodnotiť a rekapitulovať. A tak opäť dajme spoločne tejto otázke šancu. Aký ste, drahí forumáci, mali Váš rok 2012? Čo bolo nového? Čo Vás na ňom prekvapilo? Čo považujete v ňom za Vaše osobné úspechy a pokroky? Čo za naopak zlyhania a chyby? Čo sa Vám stalo dobrého a čo zlého, a čo indiferentného? Ako ho vcelku hodnotíte? A s akými plánmi či túžbami vstupujete do nového roka 2013? jumping2

----------------------

Ja hodnotím svoj rok 2012 vlastne kladne. Spravil som dve skúškové obdobia, prešiel komplet celým letným semestrom, vypracoval a obhájil bakalárku, spravil štánice a dostal bakalársky diplom. Bol som prijatý na magisterské štúdium, hoci už oň vlastne nemám záujem a prerušil som. Taktiež som vyskúšal prvú prácu, zasvätil som sa do toho, ako funguje trh práce. Pracoval som v Samsungu cez agentúru a vydržal som tam 2 týždne. Sú to veľmi cenné a kvalitné skúsenosti do môjho ďalšieho pracovného života. Pokračoval som taktiež v atmosfére pozitívneho myslenia a čítania motivačnej literatúry, hoci niektoré veci som z nej aj zanedbával. Občas ku koncu roka prišli prvé návaly depresie a zhoršenej nálady plus červenanie. Ale nebolo to také závažné, aby sa muselo čokoľvek robiť s mojimi liekmi.

Do nového roka vstupujem s nádejou, že si usporiadam svoj duchovný život, ďalej že sa prihlásim na inú vysokú školu (už mám aj vybratú a je to tu v Trnave, a ide o externé štúdium po sobotách). Ďalej že spravím kurz "S" aby som si našiel prácu ako strážnik SBS. Alebo nejakú inú prácu, napríklad dnes som doručil osobne svoj životopis a žiadosť do istého kníhkupectva, kde by som chcel tiež pracovať, ak by ma chceli (výsledky výberu sa dozviem až po 1. januári). A tiež vykračujem s nádejou, že si zlepším jazyky a poriadne sa dlhodobo zastabilizujem v oblasti neurotických spolupríznakov mojej F25. A nemôžem vynechať túžbu schudnúť počas tohto roka na úroveň aspoň 80 kg, čo by pri mojej výške bolo fajn. I love you Dúfam, že sa mi niektoré z týchto mojich cieľov splnia. Workman

Zapojte sa, drahí priatelia, aj do ankety nad témou, a to aspoň tí, ktorí sa nevyjadria tu v tejto téme verbálne. Pretty good

Všetko dobré.
S pozdravom
Matej
Great party


Naposledy upravil Matej Skalík dňa Št 3 január 2013 - 16:45, celkom upravené 1 krát.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Aký ste mali rok 2012? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5056
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aký ste mali rok 2012? Empty Re: Aký ste mali rok 2012?

Odoslať  Letra Ne 30 december 2012 - 13:42

Ahojte,

tak presne nad tým sa zamýšľam, aký som mala rok 2012, bol v podstate zvláštny a dosť vyčerpavajúci po psychickej stránke...môj manžel musel odísť robiť do zahraničia, tak som temer dva mesiace ťahala všetko sama....ako už viete mať dve deti a ostať na nich sama bolo dosť náročné...potom sa vrátil, ostal už doma ale prišlo leto a kopu návštev...to ma veľmi vyčerpalo....a hlavne to, že môj manžel mal problémy s prácou v lete tak som to prežívala s ním...a na jeseň prišlo mi po psychickej stránke k radikálnemu zhoršeniu..vlastne doteraz sa z toho dostávam....ako ste postrehli vďaka mojim príspevkom...takže zhrnutie je asi také, že bol to dosť ťažký rok po psychickej stránke....ani schudnúť sa mi nepodarilo ani nič v podstate.....tak verím, že to bude lepšie....a držím prsty aj ostatným...nech majú ten nadchádzajúci rok omnoho lepší!

PF 2013 priatelia na fóre...:-)
Letra
Letra
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 56
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 01.12.2012
Vek : 40
Bydlisko Bydlisko : Košice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore