Aký ste mali rok 2012?

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Goto down

Ohodnoťte svoj rok 2012 podľa stupnice tradičnej školskej klasifikácie:

Hodnotím ho na jednotku.

Hodnotím ho na dvojku.

Hodnotím ho na trojku.

Hodnotím ho na štvorku.

Hodnotím ho na päťku.

Zobraziť výsledok

Aký ste mali rok 2012?

Odoslať  Matej za So 29 december 2012 - 20:10

Aj na konci roka 2010, aj na konci roka 2011 som založil tému, v ktorej sme mali možnosť hodnotiť a rekapitulovať. A tak opäť dajme spoločne tejto otázke šancu. Aký ste, drahí forumáci, mali Váš rok 2012? Čo bolo nového? Čo Vás na ňom prekvapilo? Čo považujete v ňom za Vaše osobné úspechy a pokroky? Čo za naopak zlyhania a chyby? Čo sa Vám stalo dobrého a čo zlého, a čo indiferentného? Ako ho vcelku hodnotíte? A s akými plánmi či túžbami vstupujete do nového roka 2013? jumping2

----------------------

Ja hodnotím svoj rok 2012 vlastne kladne. Spravil som dve skúškové obdobia, prešiel komplet celým letným semestrom, vypracoval a obhájil bakalárku, spravil štánice a dostal bakalársky diplom. Bol som prijatý na magisterské štúdium, hoci už oň vlastne nemám záujem a prerušil som. Taktiež som vyskúšal prvú prácu, zasvätil som sa do toho, ako funguje trh práce. Pracoval som v Samsungu cez agentúru a vydržal som tam 2 týždne. Sú to veľmi cenné a kvalitné skúsenosti do môjho ďalšieho pracovného života. Pokračoval som taktiež v atmosfére pozitívneho myslenia a čítania motivačnej literatúry, hoci niektoré veci som z nej aj zanedbával. Občas ku koncu roka prišli prvé návaly depresie a zhoršenej nálady plus červenanie. Ale nebolo to také závažné, aby sa muselo čokoľvek robiť s mojimi liekmi.

Do nového roka vstupujem s nádejou, že si usporiadam svoj duchovný život, ďalej že sa prihlásim na inú vysokú školu (už mám aj vybratú a je to tu v Trnave, a ide o externé štúdium po sobotách). Ďalej že spravím kurz "S" aby som si našiel prácu ako strážnik SBS. Alebo nejakú inú prácu, napríklad dnes som doručil osobne svoj životopis a žiadosť do istého kníhkupectva, kde by som chcel tiež pracovať, ak by ma chceli (výsledky výberu sa dozviem až po 1. januári). A tiež vykračujem s nádejou, že si zlepším jazyky a poriadne sa dlhodobo zastabilizujem v oblasti neurotických spolupríznakov mojej F25. A nemôžem vynechať túžbu schudnúť počas tohto roka na úroveň aspoň 80 kg, čo by pri mojej výške bolo fajn. I love you Dúfam, že sa mi niektoré z týchto mojich cieľov splnia. Workman

Zapojte sa, drahí priatelia, aj do ankety nad témou, a to aspoň tí, ktorí sa nevyjadria tu v tejto téme verbálne. Pretty good

Všetko dobré.
S pozdravom
Matej
Great party

Naposledy upravil Matej Skalík dňa Št 3 január 2013 - 16:45, celkom upravené 1 krát.

"Jste to, co jíte."
Nie ten je bohatý, čo veľa má, ale ten, čo veľa nepotrebuje.

Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 4193
Reputácia Reputácia : 471
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 32
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5 / F25.2 / syndróm DDA
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Invega (6 mg), Wellbutrin (150 mg), Orfiril Long (2x 500 mg), Spitomin (2x 10 mg), horčík Magnosolv (1x obdeň)

Zobrazit informácie o autorovi https://schizo.sk

Návrat hore Goto down

Re: Aký ste mali rok 2012?

Odoslať  Letra za Ne 30 december 2012 - 13:42

Ahojte,

tak presne nad tým sa zamýšľam, aký som mala rok 2012, bol v podstate zvláštny a dosť vyčerpavajúci po psychickej stránke...môj manžel musel odísť robiť do zahraničia, tak som temer dva mesiace ťahala všetko sama....ako už viete mať dve deti a ostať na nich sama bolo dosť náročné...potom sa vrátil, ostal už doma ale prišlo leto a kopu návštev...to ma veľmi vyčerpalo....a hlavne to, že môj manžel mal problémy s prácou v lete tak som to prežívala s ním...a na jeseň prišlo mi po psychickej stránke k radikálnemu zhoršeniu..vlastne doteraz sa z toho dostávam....ako ste postrehli vďaka mojim príspevkom...takže zhrnutie je asi také, že bol to dosť ťažký rok po psychickej stránke....ani schudnúť sa mi nepodarilo ani nič v podstate.....tak verím, že to bude lepšie....a držím prsty aj ostatným...nech majú ten nadchádzajúci rok omnoho lepší!

PF 2013 priatelia na fóre...:-)
Letra
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 56
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 01.12.2012
Vek : 35
Bydlisko Bydlisko : Košice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: