Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Neuveriteľné náhody a zvláštne zážitky

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Neuveriteľné náhody a zvláštne zážitky Empty Neuveriteľné náhody a zvláštne zážitky

Odoslať  gnoll So 1 október 2011 - 15:43

Založil som túto tému, lebo som zvedavý, či sa aj vám v živote stávajú také zvláštne náhody ako mne (napr. že myslíte na niekoho, s kým ste sa už dlho nevideli a krátko na to ho stretnete). Kto má nejakú skúsenosť, nech napíše....


Naposledy upravil gnoll dňa Ne 2 október 2011 - 17:41, celkom upravené 3 krát.
gnoll
gnoll
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 7
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 01.10.2011
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Neuveriteľné náhody a zvláštne zážitky Empty Re: Neuveriteľné náhody a zvláštne zážitky

Odoslať  frances farmer So 1 október 2011 - 17:52

noa čo?
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Neuveriteľné náhody a zvláštne zážitky Empty Re: Neuveriteľné náhody a zvláštne zážitky

Odoslať  xkrchnav Ne 19 august 2012 - 12:19

Ahoj gnoll,
musím povedať, že počas mojej poslednej ataky sa mi podobné veci stávali dosť často. Prisudzoval som tomu moje schopnosti predvídať resp. ovplyvňovať priamo budúcnosť. Nepamätám si na všetky zážitky ale najsilnejší bol tento:
v liečebni na oddelení 46 je veľká televízia, práve tam šli Simpsnovi. Tú časť som ešte nevidel. Bolo to čosi o ich vyložení biblie. Čokoľvek na čo som v tej chvíli myslel, že by bolo zaujímavé sa plaviť po mori, hop a pár sekúnd na to tam bola loď a plavili sa. Potom som si predstavil nejakého robota, vôbec by to do deja nemalo zapadať ale hop objavil sa tam. Povedal som to kolegovi spolupacientovi a povedal, že je normálne takto ovplyvňovať budúcnosť. Celú tú časť som takto prežil. Potom som začal blúzniť, že viem predpovedať čísla v lotérii a podobne. Nič z toho sa už nevyplnilo. Ešte jedna drobnosť bolo vykladanie kariet. Použil som klasický mariášový balík kariet a presne som vedel aké karty budú padať a podľa nich som malželne vypovedával budúcnosť. Asi toľko, takže nie si sám Smile.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore