Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Rivotril a alprazolam(y)

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rivotril a alprazolam(y) Empty Rivotril a alprazolam(y)

Odoslať  frances farmer So 11 jún 2011 - 8:55

niekde tu som čítal, že používate rivotril na sociofóbiu. aké sú je výhody/nevýhody oproti liekom, kt. obsahujú alprazolam? budem sa informovať u lekára už tento týždeň, ale môžete napísať, ako to máte vy s rivotrilom. lieky bežne používané na úzkosť (neurol, xanax, lexaurin, atď.) mi v predpísaných dávkach, t. j. terapeutických vôbec nezaberajú. keď zdvihnem dávku namiesto odstránenia úzkosti som úplne fyzicky odrovnaný a úplne omámený - chce sa mi spať, nedokážem zmysluplne reagovať, prirovnal by som to k stavu krajnej opitosti. aké možné alternatívy ešte sú?
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rivotril a alprazolam(y) Empty Re: Rivotril a alprazolam(y)

Odoslať  filipka So 11 jún 2011 - 17:16

Vsetky BZD mozu tlmit. V principe vobec nic neliecia, len na par hodin mozu potlacit strach. Co je casto vykupene zavislostou na nich. Nemam k nim dobry vztah, nikdy mi nepomohli, ale su ludia, ktori by kvoli nim aj vrazdili, len aby ich mali.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rivotril a alprazolam(y) Empty Re: Rivotril a alprazolam(y)

Odoslať  frances farmer So 11 jún 2011 - 18:28

dik filipka. ako som už napísal, mne bežné dávky taktiež nezaberajú. nie sú to žiadne zázračné pilulky, to máš pravdu, lebo ten účinok zväčša netrvá ani tú hodinu. ja k nim tiež nemám najlepší vzťah, bral som väčšinu z nich. užíval som ich dlhodobo a v tomto smere som sa závislý nestal. bohužiaľ, mám skúsenosť s človekom, ktorý bol mimo iného závislý aj na alprazolame - s týmito liekmi prišiel do styku pri svojich narkomanských kúskoch. potrebujem niečo práve na dočasné zmiernenie úzkosti a strachu, ale aby ma to počas chôdze neuspalo. preto sa pýtam na rivotril.
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore