Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Depakine Chrono

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Depakine Chrono Empty Depakine Chrono

Odoslať  rebelVrana Po 20 november 2023 - 19:15

Depakine Chrono

Ahoj

Idem robiť taký malý experiment. Sľubujem si od toho veľa a logika mi dáva za. Idem vysadiť tento medikament a to Depakine Chrono.

Spomínam si na rozhovor so psychiatričkou, ktorý prebehol z pred 300 rokmi, kde som jej spomenul "že na to nemám náladu". A ona hneď zareagovala a predpísala tak nový liek. Nevenoval som novému medikamentu prílišnú pozornosť a nechal som ho tak v nePozornosti. Čiže nesledoval som vedľajšie účinky, či naopak zlepšenia. Bral som to ako rutinu.

Už dlhé roky bojujem s ospalosťou, nie s nespavosťou. Celé rána a doobeda ma to ťahalo do postele, oči sa mi zatvárali, tak povediac blikali, nedalo sa čítať knižku, či ráno fungovať normálne ako bežný človek. Napríklad som chodieval na rannú do roboty a tam som tak povediac v duchu spal. Nebola so mnou reč. Za to po obede som bol už majster sveta.

Je tomu vyše týždňa čo som bol u doktorky a navýšila mi na základe výsledkov testov z krvi dávky Depakine Chrono o jednu tabletku. Poukazovala na to, že na moju hmotnosť mám nízke čísla kyseliny valprovej. Nebol som s tým spokojný, nakoľko mi liek chcela prepísať na obed a tak sme sa rozhodli pol tabletky ráno a večer.

A čo sa stalo? Je tomu ale týždeň, čo prespím aj poobedia, urobím si tak troch, štyroch polhodinových šlofíkov a niekedy spím aj do tretej. Takto prespím aj 14, 15 hodín a ja strácam tak drahocenný čas na seba a ostatných.

Tak som sa rozhodol že tento liek vysadím úplne celý. Logika mi hovorí, že liek je na povzbudenie nálady s ktorou som zatiaľ nemal problémy, ale za to som ospalejšší. Nechce sa mi čítať leták od lieku, na čo všetko sa užíva. Sľubujem si od vynehania tejto dávky veľa. Ak sa ukáže, že rána a doobedia bude so mňa majster sveta, mám vyhrané. Jooooj, teším sa ako malý chlapec. Budem môcť tak robiť svoje aktivity, dodržiavať svoj denný program, akýsi organizér a možno vystane čas aj na štúdium programovania.

Takto som chodil spávať o 24:00hod a vstával na budíček o 09:00hod. S pridanou dávkou som skákal do postele každú chvíľku.

Držte mi palce, a ak to bude fungovať u mňa, malo by to fungovať aj u ostatných, tích, ktorý prekonali nespavosť, ale za to nie ospalosť.

_________________
Byť autentickým a prirodzeným vedomím, priestorom v ktorom existuje myseľ, kde si je tento priestor vedomý samého seba.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
vrana
rebelVrana
rebelVrana
rebelVrana
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 9
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 44
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore