Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ide do tuhého 2.časť

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ide do tuhého 2.časť Empty Ide do tuhého 2.časť

Odoslať  Dušan Fajnor Ne 16 júl 2023 - 10:38

Ide do tuhého 2.časť

Tak JavaScriptu a PHP-ečku som dal dočasne zbohom. Mám ročné predplatné na jednej nemenovanej stránke, ktorá sa venuje vzdelávaním, teda ponúka videokurzy. Zameral som sa konkrétne na programovanie.
🥴🥴🥴

Ten jeden tipek, tam má kvantum kurzov a videií, nuž musel som mu dať dočasne zbohom. Reku klobúk dole pred ním. Je to profesionál jak po prezentácii videí, tak ak po odbornosti. Ale odmietol som v jeho videách pokračovať, nakoľko ale zo 20. videií vysvetľoval také veci a ukazoval to na vývojárskej konzole, čo má nezaujímalo. Viac sa mi páčili jeho prezentácie z praktickej stránky. Ukazoval tam také veci, čo ma bavili a zaujímali a boli kvalitné. Ale tích 20 videí na konzole bolo na mňa príliš a dosť nepraktické. Navyše som mu nabehol má témy programovania, ktoré po niekoľkých videách som musel dočasne odstaviť.
🥴🥴🥴

Jedno 6.min video a dvadsať nových metód, príkazov, ktoré som si musel nejako praktický precvičiť. Potom ma to omrzelo. Každé nové video a vždy niečo nové. On sám tvrdí, že video je zostrihané a keď ho tvoril, tiež sa mu ježili vlasy, kódy nefungovali, musel ich prerábať a googlit. Jedno video mu zabralo aj štvrť dňa. A teraz si predstavte, že v každom jednotlivom kurze ich tam má od 200 - 300 videí.
🥴🥴🥴

Táto výuka sa nedá naučiť zo dňa na deň. Najviac ma mrzelo, že si prezrieť jedno 6.min video a popri ňom stráviť celý deň skúšaním kódu, googlenim kódu, robiť si príklady, aby sa mi látka lepšie vrila pod kožu, je pre mňa naháňaním času. Keď si to spočítam, jedno video plus príklady na precvičenie... jeden, pol dňa v háji. A 300 videí mi tak vychádza cca. na štvrť, či pol roka. Ak keď si zoberiete, že takýchto kurzov, po 300 videí tam má kvantum, je to na roky nadávania, trápenia sa, trhanie si vlasov a zubov, googlenia a trpenia v sede v kresle, z ktorého chytáte hemeroidy.
😂😂😂

A tak som si stránku prelistovať a našiel som tam prijateľnejšie kurzy po 40. videí na kurz. Vyberal som kurzy z oblasti tvorby a vyvoja aplikacií a tvorby a vývoja hier. Zaujal ma kotlin, ktorí sa venuje Android aplikáciám a dvom kurzom v C# jazyku v tvorbe hier v united.
😁😁😁

Práve sme robili základy grafiky hry a ideme kodiť hru. Som plný očakávania a odhodlaní pojať jazyk C#. Jedna je vo forme Tower Defenze a druhá je pokročilejšia. Ako to zvládnem s nervami uvidím. Ale je to omnoho odbremenenjšie ako naháňať 300 videií.
🤠🤠🤠

Od piatka rána cez sobotu k večeru som nespal, bol hore, trpel som sedavou aktivitou. Predinštaloval som Windows po krátkej dobe z dôvodu 32.bit verzie, ktorá bola nevyhovujúca pre nové programy. Tak som si na USB - kľúče posťahoval Windows 10 a 11. Je už cítiť, že NB sa stáva starožitnostou, no napriek tomu šlape, tak ako má. Má cca. 10 rokov. Žiaľ Windows 11 mi systém odmietol z dôvodu jeho mymimálnych systémových požiadaviek. Tak aspoň mám 10. v 64bit verzii.
😁😁😁

Takže ukončím toto moje spamovanie v podobe grafománie a idem do toho. Aj tak, čo iné by som mal asi robiť. Tak či tak mám zavedený tíme manažment, akýsi denný režim a programovanie patrí t

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/2023/07/16/ide-do-tuheho-2-cast/

_________________
Byť pravou prirodzenosťou, večne všade prítomným "ja", vedomím v čistom stave pred stotožnením sa s formou.
Byť uvedomelím, priestorom v ktorom existujú myšlienky, keď si ten priestor uvedomí sám seba.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1, Hulk DF 365 2, fajny, antifajny, Dušan, vrana, rebelVrana, SergantDF365

Do/súčasný profil:
https://docs.google.com/document/d/1LSxGj2rPNKIS4-ubSPKUmQn-5NmINwdGXqpMj6gxOFk/edit?usp=sharing

Certifikáty:
https://docs.google.com/document/d/1qAwQTl-z8nRQuz1qOVbELUxXfeqKPRGQgtAkOKKXY9E/edit?usp=sharing
Dušan Fajnor
Dušan Fajnor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 155
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore