Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Prečo knihy!?

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prečo knihy!? Empty Prečo knihy!?

Odoslať  rebelVrana So 24 jún 2023 - 6:56

Prečo knihy!?

Ako viete, či neviete, jedna časť Dušana je údajne ťažkou, rozdvojenou, chorou, nezdravou, nečistou a čiernou dušou v podobe ID, eGa a superEga. Jeho diagnóza na papieri (paranoidná schizofrénia s velikášským ja s podporou insomnie) je tak údajne o rozpadu mysle, o rozpadu predstáv, o rozpadu emócií a poruche reči. Tou druhou časťou mysle je zdravá, čistá... duša v podobe alterEga.
🤠🤠🤠

Jelikož údajná choroba je osobná a žiaden psychológ, psychoterapeut, psychiater, či liečiteľ ju nevie vyliečiť, si musí Dušan poradiť sám. A to doživotným vedením osobného rastu a sebarozvoja. Doživotným študovaním, vzdelávaním a čítaním knižiek.
😃😃😃

V knihách nehľadá odpovede na otázky, ale skúma a objavuje nové Prežitky Pravdy, ktoré by mohol zaviesť do praxe, do bežného života. V prvom prípade ide o návrat mysle z obdobia, keď sa zrodilo eGo. Bola to zdravá, čistá a nepoškvrnená duša. Staré a známe... dohody a presvedčenia sa stávali bývalou prítomnosťou a na svetlo sveta tak vstupovali nové a neznáme... dohody a presvedčenia. V druhom prípade ide o zážitok smrti, o vystúpení z vlastného tela a hlavy, zistiť, kto, alebo čo je a ako vyzerá jeho autentické neJa a získať tak najväčší Prežitok Pravdy. A tak potvrdiť svoju Pravdu za prežitkovú. V treťom prípade ide o prehĺbenie vedomostí a múdrostí, ktoré táto duša si zaznamenáva.
💫💫💫

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/2023/06/24/preco-knihy/

_________________
Keď Dušan existuje, tak existuje, vie, že existuje.
Keď neexistuje, tak neexistuje, vie, že neexistuje.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
vrana
rebelVrana
rebelVrana
rebelVrana
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 58
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 21.05.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore