Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Duchovný posmrtný život pred /medzi /po životoch

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Duchovný posmrtný život pred /medzi /po životoch Empty Duchovný posmrtný život pred /medzi /po životoch

Odoslať  dusan_fajnor.personal Pi 23 jún 2023 - 23:47

Duchovný posmrtný život pred /medzi /po životoch - domov duší s pobytom mimo Zem, domov duchov s pobytom na Zemi alebo domov neTela s pobytom u obidvoch a zároveň ani u jednom z nich - Nirvána, Zasľúbená Zem, Nebo a Raj, Nová Zem, Nový sen, Sen o planéte, Sen tretej pozornosti .
🌐🌐🌐

Po smrti hrubého tela a hlavy z tela a hlavy človeka vystupuje jemnohmotné krehké energetické telo .To aké energetické telo ste, závisí od vašej celoživotnej koncentrácie na energetické centrum tela a hlavy. Východ uznáva niekoľko energetických tiel, bližšie o tom sa prihováral k svojim poslucháčom oSHo a to k siedmim telám smerom nadol od najvyššieho. Nirvanickému neTelu, vesmírnemu telu, duchovnému telu, duševnému telu, astrálnemu telu, éterickému telu a fyzickému telu.
😉😉😉

Tieto telá sa koncentrujú v čakrách. To na akú čakru ste sústredení závisí od vášho myslenia a vedomia.
😃😃😃

neTelo po smrti hrubého tela a hlavy človeka sa od tela a hlavy človeka oddelí, vystúpi tak z neho, je tým najvyšším neTelom zo siedmich. Toto neTelo získali, objavili osvietenci, ako boli Budha, či Krist..., dosiahli ho tak, že sa naň po celý život sústredili a boli si ho vedomí. Naučili sa tak s vedomím umrieť a s vedomím zrodiť. Toto neTelo (absolútne autentické neJa), si berie späť od človeka dávno poznané, objavené, jeho získané duševné symboly a duchovné obrazy, prežitú pravdu a jej prežitky pravdy. Berie si tak svoju jedinečnosť jednoty ducha a duše, jedinečnosť jednoty vedomia a mysle, jedinečnosť neohraničeného priestoru bez okrajov a hraníc. Toto jemnohmotné Nirvanické neTelo tak odchádza domov, do duchovného posmrtného života pred/medzi/po životoch s pobytom mimo zem, ale aj na Zem, alebo zároveň ani na jedno z nich, za účelom vedomého prvého a posledného vedomého zrodenia sa. neTelo sa tak stáva večne mladé, nemá vek a identitu, nikdy sa už nezrodí, nezostárne, neochorie a neumrie.
💫💫💫

Duch po smrti hrubého tela a hlavy človeka sa od tela a hlavy človeka oddelí, vystúpi z neho. Smerom nahor (duchovné telo, vesmírne telo alebo nirvanické neTelo, podľa životnej koncentrácii na centrum), jedno z nich vystúpi, a to, na ktoré sa človek po celý život sústredil, si duch berie späť požičané. Toto duchovné telo (autentické neJa) si od človeka berie späť dávno poznané, objavené, jeho získané duchovné obrazy, prežitú pravdu a jej prežitky pravdy. Berie si tak svoju jedinečnosť jednoty ducha a vedomia a neohraničeného priestoru bez okrajov a hraníc. Duch sa tak stáva voľným, slobodným pánom seba. Toto jemnohmotné telo (väčšinou duchovné) tak odchádza domov, do duchovného posmrtného života pred/medzi/po životoch s pobytom na Zemi za účelom ďalšej služby človeku. Aby sa stal nakoniec tým najvyšším, a to neTelom.
GhostGhostGhost

Duša po smrti hrubého tela a hlavy človeka sa od tela a hlavy človeka oddelí, vystúpi. Smerom nadol (duševné, astrálné alebo éterické telo, podľa životnej koncentrácii na centrum), jedno z nich vystúpi, a to, na ktoré sa človek po celý život sústredil. Toto duševné telo (falošné ja), si duša získava od človeka poznané, objavené, jeho získané duševné symboly, prežitú pravdu a jej prežitky pravdy, aby dosiahla vo svojom domove duchovného pokroku a tak sa mohla, ako vyspelejšia duša znovu zrodiť v novom tele a hlave človeka. Toto jemnohmotné telo (väčšinou duševné) tak odchádza domov, do duchovného posmrtného života pred/medzi/po životoch s pobytom mimo zem za účelom duchovného pokroku aby sa stala duchom.
🧠🧠🧠

Absolútnym autentickým neJa, pravým neJa je to najvyššie jemnohmotné krehké energetické nirvanické neTelo (neTelo v podobe splynutia všetkých jemnohmotnych krehkých energetických tiel splynutých v jedno neTelo - splynutí duch a duša v jedno neTelo, ale zároveň ani jedno z nich). V strede sa tak nachádza jemnohmotné krehké energetické duchovné telo (duch v podobe vedomia, duchovných obrazov, Bytia, neBytia a absolútneho Bytia.
Naproti tomu falošným ja, nepravým ja, je tu jemnohmotné krehké energetické duševné telo (duša v podobe mysle a snov, duševných symbolov, ID, eGa, superEga a alterEga).
🤠🤠🤠

https://rebelvrana.blog.pravda.sk/2023/06/23/duchovny-posmrtny-zivot-pred-medzi-po-zivotoch/

_________________
Od leta 2018 sa
finančne vzdelávam,
vediem osobný rast a sebarozvoj
a študujem IT - programovanie
dusan_fajnor.personal
dusan_fajnor.personal
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 175
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore