Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Kurzy programovania - 1

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kurzy programovania - 1 Empty Kurzy programovania - 1

Odoslať  rebelVrana Št 8 jún 2023 - 0:48

Kurzy programovania - 1

Dnes si Dušan požičial peniaze z jednej nebankovky a má v úmysle si kúpiť predplatné na jeden rok na všetky kurzy programovania jednej webovej stránky. Konkrétne má v pláne dokončiť kurzy HTML/CSS, Javascript a PHP. Ak mu vystane čas má v pláne dokončiť aj načaté C#. NET a MS Office.
💻💻💻

Optimizmus Dušana nezrádza, je mu na poruke po každý deň. Sľubuje si veľa, a verí že to s programovaním, čo sa ho to týka, dotiahne na vyššiu úroveň, level.
😎😎😎

K takémuto rozhodnutiu dospel mailovou ponukou na všetky kurzy zdarma za podmienky, že sa na webovej stránke zaregistruje vypíše formulár, ktorý odošle úradu práce, ktorý prepláca jeden kurz. Ak by získal za kompletný kurz certifikát, dostal by možnosť mať celoživotný prístup k ostatným, všetkým kurzom, ktorých tam je cca. 300ks.
😁😁😁

Žiaľ, jelikož je Dušan na dôchodku, tak úrad práce mu ten kurz nepreplatí a tak sa Dušan rozhodol pre ročnú investíciu s automatickým predĺžením predplatného. Uvidí, ako mu to pôjde, nakoľko počiatok programovania datuje od januára 2021 s piatimi dlhšími prestávkami.
😎😎😎

Vie zostrojiť webovú stránku aj s podstránkami a sprovozniť ju na internete. Momentálne študuje základy Javascript z youtube kanála, kde ten Čech tam má hojne vysvetlených programov. Takže akonáhle mu dôjdu peniaze na účet, investuje ich do kurzov programovania, tej webovej stránky. Cieľom samoštúdia je vedieť zostrojiť a vyvíjať webové, desktopové a mobilné aplikácie. Akonáhle bude vedieť ako na to, sa potom rozhodne, o aké programy v nich pôjdu a s akými vedomosťami bude disponovať. Ale ako tvrdí, v dnešnom informačnom veku, kde tých informácií je kvantum a dostupných za darmo, sa človek musel rozhodnúť, aby kráčal s dobou, doživotne, vzdelávať, viesť osobný rast a sebarozvoj, finančné sa vzdelávať a rekvalifikovať sa na danú požadovanú pozíciu.
😀😀😀

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/2023/06/08/kurzy-programovania-1/

_________________
Keď Dušan existuje, tak existuje, vie, že existuje.
Keď neexistuje, tak neexistuje, vie, že neexistuje.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
vrana
rebelVrana
rebelVrana
rebelVrana
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 58
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 21.05.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore