Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Raňajší pohľad na udalosti 22. týždňa 2023.

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Raňajší pohľad na udalosti 22. týždňa  2023. Empty Raňajší pohľad na udalosti 22. týždňa 2023.

Odoslať  Dušan Fajnor Po 29 máj 2023 - 11:43

Raňajší pohľad na udalosti 22. týždňa 2023.

Čo chce Dušan tento týždeň dosiahnuť? Chce pokračovať v dennom režime a konkrétne v dvoch hlavných položkách a to čítanie a programovanie. Dočítať knihu, spraviť na ňu recenziu. Dokončiť funkcie v Javascript a pustiť sa do ďalšej témy. Dnes povynášať bordel zo záhrady na skládku. V ďalsích dňoch dorobiť čistenie dlažby a tož asi tak všecko.
😁😁😁

Mal by si urobiť domáce úlohy, čo sa týka zisku financií, ponúkať ľuďom bývanie, prácu. Stať sa kapitalistom. Domáca úloha spočíva v diverzifikácii portfólia. Rozložiť portfólio medzi papierové aktíva, nehnuteľnosti na prenájom, podniky a obchody, komodity a intelektuálny majetok.
😎😎😎

Domáce úlohy v analyzovaní potenciálnych domov, bytov na prenájom. Ponúkať ľuďom bývanie. Ak chce dostávať pasívny príjem, v tomto prípade cashflow, by mal analyzovať 100 nehnuteľností a získať tak prvého superkandidáta. Ale čo čert nechcel, sú tu prekážky v podobe defetistu: Kde zoženie auto na obhliadky!? Kde zoženie peniaze na zálohu, preddavok!? Ktorá banka mu požičia peniaze, poskytne hypotekárny úver!?
😬😬😬

Domácu úlohu v diverzifikácii kryptomien pre kapitálový zisk. Momentálne má otvorený jeden účet, aplikáciu u maklerskej spoločnosti. Vložil tam počiatočný vklad 50€. Mal by robiť hlbšiu technickú analýzu.
😎😎😎

Mal by robiť domáce úlohy pre získanie pasívneho príjmu z podniku alebo obchodu. Ponúkať ľuďom prácu. Mal by si stanoviť plány a ciele: Určiť si dlhodobé a veľkolepé plány a ciele. Začať detskými krôčikmi, určiť si minimálne plány a ciele. Pokračovať chôdzou. Určiť si krátkodobé plány a ciele. Pokračovať chôdzou. Určiť si ďalšie plány a ciele. Pokračovať behom. Dôjsť do cieľa.
😎😎😎

Mal by, ak chce sa dostať k pasívnym príjmom, založiť, budovať a rozvíjať podnik založený v prvom rade na toku peňazí, komunikácii, systémoch, právnych záležitostiach a v poslednom rade na produkte, či službe. Podnik alebo obchod založený na tíme odborníkov, vedení a na poslaní podniku, či obchodu. Ale i tu sa ozýva hlas defetistu v podobe prekážok : Je Dušan ochotný investovať do budovania podniku všetok voľný čas, peniaze a seba? Je ochotný tvrdo pracovať na budovaní podniku niekoľko mesiacov, či rokov non stop denne a bez výplaty?
😎😎😎

Domáce úlohy v diverzifikácii komodít. Investovať do zlata, striebra, ropných, či plynných vrtov a pod. Získanie nejakého intelektuálneho majetku, ako napríklad vydanie knihy, či získanie licencie na svoj podnik, či obchod v podobe ponuky franšízy.
😁😁😁

Ako toto všetko dosiahnuť najlepšie? Jednoducho. Začať konečne robiť svoje domáce úlohy, prekonať prekážky v podobe hlasu defetistu. Riskovať pohodlie a voľný čas.
🥵🥵🥵

Čomu sa chce v každom prípade vyhnúť? Prepracovanosťou, stratou voľného času. Ako sa zachová? Bez reakcie, chladne a jasne. Pôjde si za svojim cieľom. Čo pre neho znamená dnes žiť? Užívať si Žitie a Bytie. Radovať a tešiť sa z neho, mať sa rád a milovať sa, tancovať a spievať, oslavovať a zabávať sa. Nič nerobiť a len tak byť nebyť, odpočívať a relaxovať. Dušan doplňuje: učiť sa a vzdelávať, cestovať a spoznávať nové a neznáme, neisté a nebezpečné temné pravdy - vedomie a Bytie, myšlienky a sny, emócie a pocity, názory a fakty, dohody a presvedčenia.
😀😀😀

Ako náplní Dušan tento týždeň? Pôjde si za svojou starou známou pesničkou. Čítanie a študovanie je jeho prirotirou. Ktoré situácie a stretnutia tento týždeň očakáva? Vo štvrtok má dôjsť sestra so synovcom dokončiť záhradu. Okrem tohto, neočakáva žiadne iné situaejšon a stretnutia.
😎😎😎

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/2023/05/29/ranajsi-pohlad-na-udalosti-22-tyzdna-2023/

_________________
Byť pravou prirodzenosťou, večne všade prítomným "ja", vedomím v čistom stave pred stotožnením sa s formou.
Byť uvedomelím, priestorom v ktorom existujú myšlienky, keď si ten priestor uvedomí sám seba.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1, Hulk DF 365 2, fajny, antifajny, Dušan, vrana, rebelVrana, SergantDF365

Do/súčasný profil:
https://docs.google.com/document/d/1LSxGj2rPNKIS4-ubSPKUmQn-5NmINwdGXqpMj6gxOFk/edit?usp=sharing

Certifikáty:
https://docs.google.com/document/d/1qAwQTl-z8nRQuz1qOVbELUxXfeqKPRGQgtAkOKKXY9E/edit?usp=sharing
Dušan Fajnor
Dušan Fajnor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 155
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore