Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Večerňajší prehľad udalostí 21. týždňa 2023.

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Večerňajší prehľad udalostí 21. týždňa  2023. Empty Večerňajší prehľad udalostí 21. týždňa 2023.

Odoslať  Dušan Fajnor Ne 28 máj 2023 - 21:46

Večerňajší prehľad udalostí 21. týždňa 2023.

Tento týždeň Duško toho Nič rozumne nenahovoril, až na pár debát okolo jednej oslavy a návštevy. Už nemá tú potrebu si uvedomovať vlastné eGo a jeho emócie nakoľko ich má transformované. I keď sem tam padla nejaká tá iskrička uvedomenia sa, nebolo to dlhodobé. Väčšinu času bol za Pozorovateľa a Poslucháča. Nechával druhým priestor, aby sa vyjadrili a zostali tak spokojne a vypočutý.
😎😎😎

Dušková komuniké je založená na krátkom dialógu. Dosť často mení tému rozhovoru, či doplňuje svoje myšlienky... do dialógu hovoriaceho. Nereaguje a ignoruje všetko okolo eGa a jeho emócii tichým pozorovaním a počúvaním bez reakcie. Snaží sa svoje myšlienky a duševno, sny a predstavy, obrazy a symboly, eGo a emócie, názory a fakty, či dohody a presvedčania Nikomu vnucovať a neovládať ho tak. Nemá to za potrebu.
😇😇😇

Tento týždeň sa Duško pustil do záhrady, ale iba na očistu dlažby, bo znej vyrastala metrová burina. Odhaduje, že do konca mesiaca Jún, ak to pôjde takýmto osobným vláčikom, to bude mať hotové. V sobotu a v nedeľu tu bola sestra aj z rodinou a pustili sa do záhrady. Stihli vypucovať a pripraviť záhradu zo štyroch pätín. Vo štvrtok majú v pláne dokončiť úpravy na záhrade. Samému by mu to trvalo do ďalšieho leta. Chýba odhodlanie, vytrvalosť, zdravie a najmä sila a energia.
😀😀😀

Od pondelka pokračuje Duško vo svojom organizéri, kde má na výber až zo desať aktivít počas celého dňa. Pracuje za NB, kde ráno a a večer listuje správy a emaily, hľadá prácu a tož všetko. Do obeda tak číta motivačné... knižky, učí sa programovať, na hodku až dve hodky, chodí do záhrady, robí bežné rutiny v domácnosti, dopraje si polhodkový relax, hrá hry a chce ich nahrávať na youtube, prípadne niečo postne na blog a FB. A robí pravidelný spánkový režim.
🏆🏆🏆

Medzi dôležitosť, Dušan zaraďuje hlavne čítanie a programovanie. Nakoľko vzdelávanie považuje za doživotné vzdelávanie. Človek by sa mal vzdelávať celý život, najmä v tomto informačnom veku, kde rýchlosť a dostupnosť informácií je cenná a zadarmo. Od čítania si sľubuje transformáciu poznania, premenenú v skutky a činy vedúce k slobode. Od programovania očakáva, že bude vedieť zostrojiť a vyvíjať jak webové, tak aj mobilné aplikácie.
😁😁😁

Tento týždeň chcel Dušan dosiahnuť pokroky v poznaní a v programovaní. Momentálne číta jednú knižku, ktorá sa javí ako Top average. Dala mu pár zaujímavých obrazov a symbolov, ktoré si do oNeNote zaznamenal. V programovaní sa zase posunul o krôčik vpred. Naštudoval si jedno video a podľa jeho lekcie, si pekne robíl päť príkladov, kódikov v slovenčine a potom v angličtine. Jeden príklad mu trvá aj štyri hodiny ma deň.
🏆🏆🏆

Tento týždeň sa Duškovi vydaril. Za správnosť považuje najmä dôležitosť dňa, a to čítanie a študovanie ITechnologií. O nesprávnosti sa du nedá hovoriť, nakoľko plány a ciele na tento týždeň boli uspokojivé. Hodnotí tak týždeň na 80% úspešnosti v jeho Žití a Bytí. 100% by malo zahrnovať totálna spokojnosť mysle, bez kalkulovania, či skorej tamto, alebo tamto. Alebo menšie trápenie sa, že čo sa mu chce, alebo nechce robiť. Tak napr. tento týždeň nebol ani jeden krát na vychádzky a prechádzke. A takisto sa mu nechcelo pasívne meditovať, či kontemplovať. Toť sú jediné položky v organizéri, ktoré boli naplnené na 0%.
😁😁😁

Tento týždeň tak Dušan Nič nestratil, nezahodil staré, známe, isté, bezpečné a žiarivé veci, naopak získal tak nové, neznáme, neisté, nebezpečné a temné veci, ako napríklad nový poznatok okolo duchovna a energie, nový poznatok v programovaní a to na tému funkcie. Naučil sa tak tieto dve veci.
👌👌👌

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/2023/05/28/vecernajsi-prehlad-udalosti-21-tyzdna-2023/

_________________
Byť pravou prirodzenosťou, večne všade prítomným "ja", vedomím v čistom stave pred stotožnením sa s formou.
Byť uvedomelím, priestorom v ktorom existujú myšlienky, keď si ten priestor uvedomí sám seba.

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1, Hulk DF 365 2, fajny, antifajny, Dušan, vrana, rebelVrana, SergantDF365

Do/súčasný profil:
https://docs.google.com/document/d/1LSxGj2rPNKIS4-ubSPKUmQn-5NmINwdGXqpMj6gxOFk/edit?usp=sharing

Certifikáty:
https://docs.google.com/document/d/1qAwQTl-z8nRQuz1qOVbELUxXfeqKPRGQgtAkOKKXY9E/edit?usp=sharing
Dušan Fajnor
Dušan Fajnor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 155
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore