Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Javascript po piate

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Javascript po piate Empty Javascript po piate

Odoslať  vrana Ut 16 máj 2023 - 19:21

Javascript po piate

Ahoj

Od januára 2021 Som načal kapitolu programovania. Zdráhalo sa mi, že len samotné čítanie knižôk je málo a niekedy dosť nudné. A tak Som si zhotovil organizér na najbližšie roky.😎😎😎

Čo čert nechcel, bol Som aj upovedomený, že počas štúdia sa budem zasekávať, čo viedlo k niekoľko mesačným pauzám. Stále Som na začiatku programovania a to i kvôli tomu, že Som si na seba zobral toho až priveľa. 😈😈😈


Mám načaté, otvorené tieto programy:

HTML/CSS - pokročilí, viem zostrojiť stránky aj podstránky a sprovozniť ich na web. Chýba do študovať pár detailov.
Javascript jazyk - základy
PHP jazyk - základy
C#. NET jazyk - Základy
MS Office - stredné pokročilí, Excel, Word a Powerpoint na úrovni pokročilý
Cudzí jazyk - základy

Nedá sa všetko naraz! A preto Som sa už dlhšie rozhodoval, že najprv doštudujem jeden programovací jazyk, potom, ďalší. Bude to na nervy prospešné. Cieľom, motiváciou je vedieť zhotoviť, zostrojiť a vyvíjať webovú, či mobilnú aplikáciu. 😎😎😎

Ako zdroje informácií používam ITnetwork.cz, Skillmea, David Setek na youtube. 🏆🏆🏆

Rozhodol Som sa pre Javascript a ak budem vytrvalý, pozorný a plný entuziazmu, tak mal by Som tento jazyk mať zmaknutý do troch rokov. 😎🏆😈

https://rebelvrana.blog.pravda.sk/2023/05/16/javascript-po-piate/

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore