Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Odraz v zrkadle

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Odraz v zrkadle Empty Odraz v zrkadle

Odoslať  vrana Ne 14 máj 2023 - 22:22

Odraz v zrkadle

Určite mi dáte za pravdu, že sa necítite svoji keď naproti vám kráča okoloidúci, či sa na vás pozerajú, alebo počúvajú ľudia, spoločnosť a verejnosť.🥵

Už Amy Cuddy mala na to vychytávku a to zaujatie pozície hviezdovky - supermana. Pri akejkoľvek pozícii, či postoji treba roztiahnuť ruky a nohy, čo značia pokoj a kľud v mysli a na emóciách. 😎

Louse Hay mala na takéto situácie a stretnutia, fígeľ a to pozitívnu afirmáciu. Postavíte sa pred zrkadlo a v duchu si poviete: Ahoj, Volám sa, celé vaše meno a priezvisko, a mám ťa rád, prijímam ťa takého, aký si tu a teraz! 👊

oSHo sa prihovára k odrazeným zrkadlám, ako k očiam ľudí v ktorých sa vidím. Tvrdí, že nie sme to, ako nás ľudia vidia, že to je len naša ilúzia, sen. Sme len to, čo sme práve tu a teraz. Toto isté tvrdí aj Eckhart Tolle. Nie sme náš, či cudzí sen. 😎

Don Miquel Ruiz sa k snom vyjadril, ako k hlavnej úlohe nášho príbehu. Ak sa chceme vymaniť z tejto úlohy, v ktorej sme si vytvárali starostí, utrpenia, mali by sme dodržiavať jeho päť dohôd. Transformovať tak hlas poznania, čo vytvára príbeh.😎

Ja vám ponúkam túto možnosť. Keď už sa obliekam pred zrkadlom, alebo sa niekde vidíme vo sklenej výplne, povedať si v duchu to, čo navrhovala Luis Hay: Ahoj, volám sa Jožko Mrkvička a mám ťa rád, prijímam ťa takého, aký si tu a teraz.😁

Verte mi, že keď budete vonku a človek na vás upriami zrak, sa pred vami zjaví tento transformovaný na novo naprogramovaný odraz v zrkadle aj s afirmáciou. Nebudete tak sa cítiť nesvoj. Všade v ľuďoch budete vidieť seba samého, takého, ako v zrkadle, vtedy, keď použijete tú afirmáciu. 😊

https://rebelvrana.blog.pravda.sk/2023/05/14/odraz-v-zrkadle/

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Patty_Pillow and janka,janka like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Odraz v zrkadle Empty Re: Odraz v zrkadle

Odoslať  janka,janka Pi 19 máj 2023 - 21:05

aj mne sa paci najviac ta od luis haley ci ako sa pise. skusim to, citim sa velmi neprijata. Luis Haleyovu neviem ci sa tak pise si mylim s Melodie Baetie, co vymyslela pojem spoluzavislost https://spoluzavislost.sk/melody-beattieova-koniec-spoluzavislosti-prestante-kontrolovat-druhych-a-zacnite-sa-starat-o-seba/ ale necitala som ani jednu, aj ked louis helay mi odporucali davno.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

vrana likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Odraz v zrkadle Empty Re: Odraz v zrkadle

Odoslať  vrana Pi 19 máj 2023 - 22:25

Tak Luis Hay je o pozitívnych afirmáciach. Knižky sa nemusia čítať, stačí si vymyslet pozitívnu afirmáciu, u vrany to funguje autosugestívne.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore