Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Piata dohoda

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Piata dohoda Empty Piata dohoda

Odoslať  vrana Ne 7 máj 2023 - 21:46

Recenzie:

O čom pojednáva táto Kniha?

V knihe piata dohoda autori nadväzujú na štyri dohody bestseller New York Times, ktorý vyšiel tiež v slovenčine. Don Miquel Riuz, a spolu so svojím synom donom Jose Ruizom ponúkajú ešte jednu dohodu potrebnú na premenu našich životov na osobný raj. Uvádzajú čitateľa do hlbšej roviny nášho sebaubedomovania, ako aj k vrodenej vnútornej múdrosti.

V novej knihe zvolili autori iný prístup k štyrom dohodám obohatený o skúsenosti, ktoré získali počas kurzov toltéckej múdrosti pre verejnosť počas prvej dekády nového milénia.

Päť dohôd pomáha ľuďom na celom svete odpupútať sa od starých nefunkčných dohôd a nahradiť ich dohodami, ktoré prinášajú osobnú slobodu, trvalé šťastie, lásku a pokoj v duši. Ukazujú cestu k najväčšiemu daru, aký si môžeme dať: byť samým sebou.

Kniha sa podrobne zaoberá aj:

Na začiatku. Symboly a dohody. Tvoj príbeh. Každá myseľ je samostatný svet. Pravda alebo fikcia. Sila presvedčenia. Prax robí majstra. Sila pochybnosti. Sen prvej pozornosti. Sen druhej pozornosti. Sen tretej pozornosti. Premena na vizionára. Tri jazyky.

Čo mi táto kniha dala, v čom mi pomohla a kam ma nasmerovala?

Kniha má moc transformovať staré, známe, isté a bezpečné filozofické-duchovné vedomosti a múdrosti, dohody a presvedčania na nové, neznáme, neisté a nebezpečné. Kniha mi dopomohla rozvíjať filozofické-duchovné vedomosti a múdrosti, nútila ma premýšľať, rozširuje moju slovnú zásobu, vzdeláva ma, vedome a filozoficky-duchovne obohacuje. Kniha mi transformovala skutky a činy spolu s výsledkami vedúce k filozofickej-duchovnej slobode.

https://vrana.blog.pravda.sk/tag/don-miquel-ruiz-piata-dohoda/

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore