Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Posledný súd, kto Som!?

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posledný súd, kto Som!?  Empty Posledný súd, kto Som!?

Odoslať  vrana Ne 7 máj 2023 - 18:24

Don Miquel Ruiz tvrdí, že Toltékovia boli vo svete ľudí v sne prvej pozornosti (bežnom sne ľudí), nižším čiernym čarodejníkom s titulom porazení, poslom obete a otroctva, sna väzňa v pekle a podsvetí, kde ich ovládal hlas poznania, ovocie zo stromu poznania, ktoré otrávil myšlienkový parazit, padlý anjel, čierny had, ktorý sa k nim prihováral vo forme klamstiev a nepravdy. Šíril tak o nich samé klamstvá a nepravdy, čo Toltékov trápilo a robili si starosti. Toltékovia tak hrali vlastnú reality show, ktorú moderoval tento parazit.

Niektorí Toltékovia sa tomuto hlasu poznania postavili a vyhlásili mu vojnu. Vojnu hlasu poznania - tyranovi, veľkému sudcovi, zákonníku, systému presvedčení. Bola to vojna Bohov. Títo Toltékovia sa v tom momente už nachádzali vo sne druhej pozornosti, ako tvrdí Ruiz, a stali sa tak vyššími čiernymi čarodejníkmi, bojovníkmi s titulom väčšinou tiež porazení, poslami duchovného boja v očistci. Niektorí vyhrali tento boj, niektorí do dnes bojujú.

Tí, čo túto vojnu vyhrali, použili nástroje vojny, ktoré do dnes majú uplatnenie. Tými nástrojmi sú päť dohôd, alebo tiež nazývané Majstrovstvá transformácie:

1. Nezneužívať slová proti druhým a sebe.
2. Nebrať si Nič osobne.
3. Radšej klásť otázky, ako vytvárať si domnienky.
4. Robiť vždy skutky a činnosti tak, ako ich najlepšie viem.
5. Pochybovať, neveriť Nikomu a ani sebe samému, ale pozorne načúvať.

Sen tretej pozornosti je o Majstroch, bielych čarodejníkoch, bývalých bojovníkoch, víťazoch s titulom Majster v sne v nebi a raji na Zemi. Vten deň posledného súdu, momentu, keď naposledy Toltékovia súdili seba a druhých, nastal koniec vojny v ich hlave, brali seba a druhých takých, aký sú, všetci si boli rovní, tvrdili, že všetko je jedna živá bytosť - svetlo. Vten deň Toltékovia zmŕtvychvstali, vzkriesili sa zo snov prvej a druhej pozornosti do tretieho sna pozornosti a to nebo a raj na Zemi. Toltékovia sa tak stali poslami pravdy a lásky a vizionármi.

Stali sa:

• Majstrami uvedomovania
• Majstrami transformácie
• Majstrami zámeru, lásky a vieri

Eckhart Tolle má na túto otázku jednoznačnú odpoveď: Som tu a teraz!!! Ani bývalá, či budúca prítomnosť, ale tento oKamih - prítomný oKamih.

Posledný súd, kto Som!?

Na otázku kto Som!? sa nedá odpovedať, nedá sa vyjadriť myšlienkou, či slovom, obrazom a symbolom. Pretože už samotná predstava a slovo je nálepka a škatuľka. V tom momente, ako sa onálepkujeme, oškatuľkujeme, stávame sa minulou, či budúcou prítomnosťou a to nie je pravda, je to klam. Ako môžme vedieť kým sme boli, či čím budeme? V tomto prípade ide o hlas poznania a ten je Ničím iným, len klamstvom a nepravdou. Skutočná pravda znamená Tiché poznanie. Bez nálepky a škatuľky. To sme mi!!! Tu a teraz! Tichá Prítomnosť vo vnútri nás!!!

• Tá prítomnosť, pred znovuzrodením a narodením hrubého tela
• Tá prítomnosť, po zmŕtvychvstaní alebo vzkriesení po transformácii obrazov a symbolov, po vojne z hlasami poznania
• Tá prítomnosť, po smrti hrubého tela.

• Tá prítomnosť, tu a teraz!!! Ani bývalá, či budúca prítomnosť, ale tento oKamih - prítomný oKamih - Tichá Prítomnosť, tento deň, deň posledného súdu.

https://rebelvrana.blog.pravda.sk/2023/05/07/posledny-sud-kto-som/

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

rasto and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posledný súd, kto Som!?  Empty Re: Posledný súd, kto Som!?

Odoslať  janka,janka Ne 7 máj 2023 - 19:44

tomu naozaj veris?

... [size=18]Na otázku kto Som!? sa nedá odpovedať, nedá sa vyjadriť myšlienkou, či slovom, obrazom a symbolom. Pretože už samotná predstava a slovo je nálepka a škatuľka. [size=24]V tom momente, ako sa onálepkujeme, oškatuľkujeme, stávame sa minulou, či budúcou prítomnosťou a to nie je pravda, je to klam. Ako môžme vedieť kým sme boli, či čím budeme? V tomto prípade ide o hlas poznania a ten je Ničím iným, len klamstvom a nepravdou. Skutočná pravda znamená Tiché poznanie. Bez nálepky a škatuľky. To sme mi!!! Tu a teraz! Tichá Prítomnosť vo vnútri nás!!!
[/size][/size]
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore