Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Prečo jednotkari pracujú pre trojkarov a dvojkari pre štát - Sprievodca bohatého otca finančným vzdelávaním pre rodičov

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prečo jednotkari pracujú pre trojkarov a dvojkari pre štát - Sprievodca bohatého otca finančným vzdelávaním pre rodičov Empty Prečo jednotkari pracujú pre trojkarov a dvojkari pre štát - Sprievodca bohatého otca finančným vzdelávaním pre rodičov

Odoslať  vrana Pi 5 máj 2023 - 13:26

Recenzie:

O čom pojednáva táto Kniha?

Vždy Som sa pýtal svojich učiteľov - prečo ma neučíte o peniazoch!? Nikdy mi na moju jednoduchú otázku neodpovedali. Priznal sa raz autor, keď sa ho pýtali, prečo napísal práve takto zameranú knihu.

Do akej mieri je dnešná kríza krízou vzdelávania... alebo nedostatkom vzdelania? Čo dnes môže doma rodič urobiť, aby poskytol svojmu dieťaťu počiatočnú výhodu? Odpovede nájdete v tejto knihe od Robert T. Kiyosaki.

Text je určený predovšetkým rodičom, ktorí chcú pripraviť svoje dieťa na svet, na ktoré ho školy nepripravia - na skutočný svet peňazí.

Kniha sa podrobne zaoberá aj:

Pripravujú školy vaše dieťa na skutočný život? Odlišný pohľad. PosŠkola pre kapitalistov

Prekážky, ktoré vám bránia uskutočniť svoju prvú investíciu, obchod!

Strach ako:
Cinizmus, lenivosť, zlozvyky, arogancia
Nové, neznámo, (ne)istota, (ne)bezpečie
Riziko, krach, bankrot, emócie…
Hlas defetistu ako:
To si (ne)môžem dovoliť!
To (ne)môžem urobiť!
Nikdy (ne)budem bohatý!
Nie Som dosť bystrý!
To je príliš ťažké!
Začnem podnikať a investovať, keď budem mať peniaze!
Začnem podnikať a investovať, keď budem mať čas!
Kde zoženiem peniaze na podnik a investíciu?
Som nedostačne finančne vzdelaný!
Som finančne negramotný.
Neochota sa finančne vzdelávať, robiť si domáce úlohy, nemám na to čas!

Čo mi táto kniha dala, v čom mi pomohla a kam ma nasmerovala?

Kniha má moc transformovať staré, známe, isté a bezpečné finančné vzdelanie, finančnú gramotnosť, finančné IQ a finančnú inteligenciu na nové, neznáme, neisté a nebezpečné. Kniha mi dopomohla rozvíjať finančné vzdelanie, finančnú gramotnosť, finančné IQ a finančnú inteligenciu, nútila ma premýšľať, rozširuje moju slovnú zásobu, vzdeláva ma, vedome a finančne obohacuje. Kniha mi transformovala skutky a činy spolu s výsledkami vedúce k finančnej slobode.

https://vrana.blog.pravda.sk/2023/05/05/preco-jednotkari-pracuju-pre-trojkarov-a-dvojkari-pre-stat-sprievodca-bohateho-otca-financnym-vzdelavanim-pre-rodicov-3/

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore