Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Liečený už 10 rokov

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Liečený už 10 rokov  Empty Liečený už 10 rokov

Odoslať  Stanislav.h27 Pi 10 marec 2023 - 23:59

Zdravím liečím sa na schizofreniu už od roku 2013 vtedy som mal 17 rokov teraz mam 28 neviem ako tie začiatky s touto chorobou opísať ale predtým som bol dosť uzavrety a schyza vypukla v 17 rokoch bol som dosť nervozný a agresivny voči blízkym utekal som z domu mal som zvlaštne myšlienky bolo to niečo hrozne takto som prežíval bez liečby a lekarov 3 mesiace nikto v rodine u nas nemal schizofreniu bol som hospitalizovaný na psychistrii 3 krat no teraz po poslednej hospitalizacii a nastavení liekov sa citim dobre nemam žiadne hlasy ani bludy proste už nič injekciu ktoru beriem od roku 2013 je Cisordinol depot 200mg a chcem sa spítať skusenejších budem ju potrebovať na cely život tu injekciu okrem toho beriem na schyzu aj Amisulprid generics 200mg
Stanislav.h27
Stanislav.h27
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 6
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 26.11.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Liečený už 10 rokov  Empty Re: Liečený už 10 rokov

Odoslať  kimi2028 So 11 marec 2023 - 5:46

To my nevieme, ale injekcie nechcú veľmi rušiť. Až po príliš veľkej dôvere zrušili mi. Videl na mne, že sa snažím a lieky nevynechávam, tak prišiel deň, kedy povedal mi, že injekciu ruší mi....
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Liečený už 10 rokov  Empty Re: Liečený už 10 rokov

Odoslať  Patty_Pillow So 11 marec 2023 - 10:35

Ja som mala depotnú asi 8 mesiacov a nechala to Dr. na liekoch len, ale vraj sú depotné, ktoré sa dávajú raz za 3 mesiace a že ak sa podarí, tak by ma na to nastavila.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 345
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore