Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Aký ste mali rok 2022?

Goto down

Aký ste mali rok 2022?

Aký ste mali rok 2022? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2022? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Aký ste mali rok 2022? Vote_lcap60%Aký ste mali rok 2022? Vote_rcap 60% 
[ 3 ]
Aký ste mali rok 2022? Vote_lcap20%Aký ste mali rok 2022? Vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Aký ste mali rok 2022? Vote_lcap20%Aký ste mali rok 2022? Vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Aký ste mali rok 2022? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2022? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Aký ste mali rok 2022? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2022? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Aký ste mali rok 2022? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2022? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Aký ste mali rok 2022? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2022? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Aký ste mali rok 2022? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2022? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkom hlasov : 5
Back
 
 
  • Zaslať odpoveď

Aký ste mali rok 2022? Empty Aký ste mali rok 2022?

Odoslať  kimi2028 So 31 december 2022 - 13:24

Ahojte kamaráti

Každoročne sa stretávame na konci aktuálneho roka v téme typu "Aký ste mali rok ...". A tak v tejto tradícii pokračujeme aj teraz a čaká nás tu teda výzva ohodnotiť naše osudy počas uplynulého roka 2022.

Aký ste mali, priatelia, svoj rok 2022? Aké ste mali úspechy, v čom ste sa posunuli, v čom naopak stagnovali, prípadne v čom sa Vám nedarilo? Čo ste všeličo zažili, okúsili? Ako by ste zhodnotili aj vývoj svojho duševna počas roka, prípadne celkovo zdravia? Nezabudnite oznámkovať vec aj v priloženej anonymnej ankete. Workman

Dávate si na nový rok aj nejaké predsavzatia? Ak áno, aké? Čo plánujete v novom roku?

Teším sa na Vaše príspevky. Som samé ucho
Všetko dobré.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

tyx81 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aký ste mali rok 2022? Empty Re: Aký ste mali rok 2022?

Odoslať  kimi2028 So 31 december 2022 - 13:36

Ahojte, v roku 2022 som sa mal celkom dobre na tú diagnózu, ktorú mám. Nemal som hlasy ani bludy, čo je moje veľké víťazstvo. Navyše pričuchol som aj trochu ku stresu, keď som sa dal na mestskú futsalovú ligu. Inak všetko mohlo byť to dobre celkom.

Jediná vec je taká, že nedarí sa mi veľmi byť aktívnym. V roku 2022 som pôsobil skutočne pasívnym dojmom, ale to nie je nič nové u mňa. Aj preto si dávam známku za rok 2022 dvojku.

Predsavzatie je len jedno, aby mi vydržalo zdravie naďalej. Podarilo sa mi zaviesť denný režim do praxe...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2183
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

tyx81 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aký ste mali rok 2022? Empty Re: Aký ste mali rok 2022?

Odoslať  tyx81 So 31 december 2022 - 14:32

Ahoj, môj rok 2022 bol trocha zlý... V minulom roku skončila práca, skrachoval som až tak že som kôli peniazom musel zrušiť životnú poistku. A v 2022 to bolo odnikud nikam... Našiel som prácu 10.5 hod denne v sklade. Čo bol každý deň boj. Nič mi nevyšlo, ani nová práca , po troch nočných som to vzdal... Asi fakt choroba nedovolia, a tým som bol nútený priznať že asi som fakt chorý, čomu sa budem musieť prispôsobiť... A tak, hľadám prácu. Budem sa musieť dať do poriadku, hernia, iná schizofrenia- ísť aspoň do stacionára... Takže rok 2023 bude aktívny... Dúfam že sa aspoň pohnem do toho stacika. A práca je len slabo platená, len na prežitie... Uvidí sa 😉. Zase bojovať...
tyx81
tyx81
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 278
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.01.2019
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: falošný schizofrenik,z presvedčenia- asi fakt chory
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol , Fevarin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aký ste mali rok 2022? Empty Re: Aký ste mali rok 2022?

Odoslať  Mous So 31 december 2022 - 15:34

Ahoj. Díky za opýtanie. Môj rok bol celkom slušný. Začal som ho ešte v liečebni, kde som bol tuším do 16.1. Potom som prišiel domov, papám lieky len taký fukot. Čo je možno moje šťastie, držím sa celý rok bez väčších výkyvov len s jedným antipsychotikom. Zdravotne to teda celkom išlo, pomohol mi aj pes, aj rodina. Tiež dúfam, že budúci rok bude taký istý alebo ešte lepší. V 2022 sa mi podarilo chodiť aj plávať, na prechádzky- v podobnom trende bude treba pokračovať. Napísal som tri tenšie knihy, z čoho mám pocit sadisfakcie a pokračujem v písaní ďalej. V roku 2022 som prečítal veľa kníh, chváliť sa nebudem-no áno, 37😅. Chcem tým ale povedať, že sa mi podarilo naplniť plán s názvom "čo so sebou". Takže práca na sebe a láska k vzdelávaniu u mňa pretrvávajú, čo hodnotím kladne. Ďalej som pozeral pár filmov z filmového klubu a sedem seriálov, čo je na mňa dosť veľa. Počúval som občas hudbu, vážnu. Venoval som sa oblátkam. A objavil som toto fórum, kde som asi od mája.

Do nového roka by som si prial to zdravie. Ideálne by bolo, keby som výkonnejší športovo-určite chcem zaradiť bicykel a občas túru. Plávanie uvidím. V roku 2023 by som si prial pokračovať v písaní románu a poviedok. Teraz sa mi podarilo zohnať si čosi na privyrobenie- texty pre jeden zdravotnícky portál. Na tom by som teda chcel robiť a vydržať. Okrem toho som si dal inzerát na korektúry textov- z toho tiež budú možno dáke drobné.Ešte sa ponúka jedna práca-korektúry diplomoviek alebo čosi podobné. Popri inv.dôchodku vyžijem.

Podarilo sa mi znížiť významne fajčenie. Stretol som sa s pár kamošmi. V týchto dvoch trendom by som chcel pokračovať.

Nesmiem zabudnúť na práce okolo domu-čosi som betónoval, no a varím 2x týždenne, upratujem.

Aj u mňa je to také-pokračovať v boji. Nie vždy sa mi chce no proste sa to aj musí. To som sa možno sám naučil. do Nového roku Vám prajem všetko dobré a veľa radosti z každého dňa.

community together welcome or bye bom
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 859
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

kimi2028, vrana and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore