Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia?

Goto down

Na základe čoho sa rozhodujete?

Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia? Vote_lcap0%Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia? Vote_lcap100%Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia? Vote_rcap 100% 
[ 2 ]
vrana, Juraj
Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia? Vote_lcap0%Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkom hlasov : 2
Back
 
2 posters
 
  • Zaslať odpoveď

Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia? Empty Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia?

Odoslať  vrana St 26 október 2022 - 18:42

Na základe čoho sa primárne rozhodujete, konáte, činite, chovate sa, spravate sa, reagujete na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia?

Na základe intelektu? (Hlavy - Mysle, myšlienok, snov, predstáv, vnútorného hlasu, vyzualizacii, manifestov, mysliaceho a hovoriaceho mysliteľa ...

Na zaklade intuície ? (Srdca - Vedomia, predvidavosti, percepcií - vnemov, vnútorného Ticha, života v denných priehradkach, života v Prítomnom oKamihu, Tichého Prítomného Pozorovateľa)

Na zaklade inštinktu? (Tela - emočného tela bolesti, jadra bolesti, emócií, citov, pocitov, empatie - vcitenim sa)


Naposledy upravil vrana dňa Št 27 október 2022 - 9:49, celkom upravené 3 krát.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia? Empty Re: Na základe čoho sa primárne rozhodujete... na životné situácie človeka, ktoré ho menia, zmenia?

Odoslať  kimi2028 St 26 október 2022 - 18:51

Je to zaujímavé, ale všetky 3. Aj keď všetko záleží od toho, že čo robí.

Napr. intuícia tak pri šachu. Tam niet o čom.
Inštinkt je napr. pri futbale. Som väčšinou brankár alebo obranca. Také čudo, čo rado zabraňuje gólom.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore