Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

vyborny film

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

vyborny film - Stránka 3 Empty Re: vyborny film

Odoslať  Hulk DF 365 1 Št 27 september 2018 - 14:03

ahoj @faceless

ja som tiez velky fanusik filmov a mam rad filmy s dobrym pribehom,aj tak kazdy film ci jeho poselddny diel konci,tak aby bol divak spokojny,
vzdy to konci logickym riesenim,ked si fanusik pribehov nechce kupit knihu a citat ju radsej si pozrie dvojhodinovy film,

mam rad fantaziu,boj,hystorriu,grafiku,horror,sci-fi,war,fight ale aj bezne filmy zo zivota,ktore načrtaju akeby to bolo,kebyze sa stane toto,alebo ucinime takto,

napr.srdcovka je rocky,

dalej ma bavia youtube hry neokomentovane,ak nechcem kupovat novu hru ci ju dokonca hrat,pozrem si video a hltam jednu grafiku za druhou aj so Story,

mam vyse 10K pdf knih stiahnutych z oblasto sci-fi + horor,a jednu triologiu takmer docitanu,
mam od detstva a po tatkovy vyse 100 videokazet a zo 500 dvd-ecek + k tomu 1 250GB HDD + 2T HDD + 3HDD a hodlam v tejto stahovanej tradicii pokracoavat,tak naco platim toolke penaze za net,tak postahujem co sa da,no ne?
a mozem ti povedat ze vdaka grafike na pocitaci,youtube ci filmom je citanie o to lepsie,vymakanejsie,clovek sa az tak pri citani lahkej literatury netrapi ako kedysy,co sa tyka predstavivosti,

mat fantaziu je super,pravda realita je taka jak sto ti nazval betonova dzungla,to je nas svet,zijeme v 21 civilizovanom storoci,ale su aj svety ktore clovek skuma a povazuje ich niekedy aj za moderný primitivizmus
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vyborny film - Stránka 3 Empty Re: vyborny film

Odoslať  kimi2028 Št 27 september 2018 - 17:15

No tak dnes je za mnou stacionárovi deň, na ktorom mi bolo veľmi dobre. Psychológ si pripravil zaujímavú prezentáciu o strachu a úzkosti. Potom som sa zabavil na prísloviach a porekadlách, ktoré som veľmi nepoznal, ale tak dalo sa. Teraz doma tak trochu polihujem, lebo som sa veľmi unavil. Trochu premýšľam nad svojim životom, minulovíkendové šachy ma veľmi nabudili. Poriešim ešte trochu taktiku a opäť si ľahnem. Pustím si susedov a pravdepodobne zaspím...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2185
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vyborny film - Stránka 3 Empty Re: vyborny film

Odoslať  Anonymný Pi 28 september 2018 - 13:38

Cau @antifajny

Super. Dlhe roky som bol izolovany a v podstate som len pozeral filmy, serialy.
Ako je vela filmov tiez, co skonci totalne nelogicky alebo na zaver je velky pribehovy
zvrat, ktory cely film ukaze v uplne inej podobe. Samostatna kapitola su napr. filmy od
Davida Lyncha, kde sa divaci dohaduju, aky je zmysel celeho filmu a skumaju jednotlive
sceny, aby si na zaklade nich vytvorili obraz, ze o com to vlastne bolo:) Ale mainstream
filmy koncia tak ako si napisal aby bol kazdy spokojny.

Ja pozeram vsetky zanre filmov, najradsej dramy, thrillery, horrory, akcne.
Ale mam rad aj dobre komedie, a kludne si pozriem aj dobry romanticky film.  
Tu hru Hellblade som dohral do polovice, zvysok som si pozrel na youtube.

Tiez mam vela knih na disku - vsetko ezotericke knihy, magia, meditacia.
Mna osobne nebavi citat knihy na pocitaci, citam rad klasicke papierove knihy.

Mas dobru zbierku, tiez mam vela videokaziet, ale uz nemam video.
Pamatam na stare casy, ked boli blsie trhy a tam predavali videokazety
s takymi peckami ako Predator, Bloodsport, Karate tiger 4.....
To bola jedina moznost, ako sa dostat k tymto filmom, vtedy bola
tusim len ceskoslovenska televizia 1 a 2. Stare casy. Rocky je klasika.
Najradsej mam stvorku s Lundgrenom. A potom tusim trojku, kde je Mr.T.

Pamatam si, ako sme si poziciavali videokazety z videopozicovne, to bolo
same Intersonic uvadi - vacsinou to boli shaolin kung fu filmy:)
Neskor vsetko mozne, ked zacali videopozicovne vo velkom.
Inak kazety z blsieho trhu mali simuntalny dabing takze anglictina a do toho cesky prekladatel, vacsinou mal srandovny hlas a preklad nic moc:) Neskor uz brat nosil videokazety od kamosov a tak som ako dieta videl filmy ako Evil Dead 1,2,
Exhorcist, Hills have eyes... Brutalne. Samozrejme aj ine filmy vacsinou take karate atd.
Pamatam si na Robocop, Alien 1,2 - Votrelci 2 - skvely fim, Terminator 1,2.
A prve filmy, co som videl v kine vtedy Policajt z Beverly Hills,
Krotitelia duchov, Zrada a pomsta + nieco Bud spencer a Terence Hill.

Serialy som pozeral od malicka, zacalo to tusim telenovelou Jednoducho Maria
ci tak nejak, hehe otrasne. Nekor klasiky, Beverly Hills 90210,
Melrose place, Xena a skoro vsetko, co islo. Najlepsie serialy z
detsva Robin of Sherwood a Heart break High - Skola zlomenych srdci.
Potom prisla druha vlna serialov, co mali vysoky rozpocet a uz
sa trochu blizili filmom - Lost, Jericho, Walking dead...
Teraz je tolko serialov a filmov, ze neviem co skor pozerat.
Ok tak som trosku zaspominal.

Tiez si rad pozeriem aj sci-fi, fantasy, dokumenty.... Mam asi 70 oblubenych filmov
takze ich sem nejdem vypisovat:) Eee napisal som 70 no teraz je to okolo 100 oblubenych filmov. Samozrejme su tam filmy podla Kinga napr. Vykupenie z vaznice Shawshank , Zelena mila, Stand by me, To...
Tento film - Mist  - https://www.csfd.cz/film/227789-mlha/prehled/ - Skvely film, ukazuje, ze monstra su nielen vonku, ale najvacsie monstrum je mozno vnutri - nabozenska fanaticka....
Su tam aj nezavisle - napriklad kultovy film Once were warriors -
https://www.csfd.cz/film/33202-kdysi-byli-bojovniky/prehled/. Velmi drsny film, ale da sa z neho vycitat vela veci.

Aby som to nejako vyvazil tak mam rad aj napr. toto https://www.csfd.cz/film/22810-prava-blondynka/prehled/. Take guilty pleasure. Sranda.
A napr. toto - nizke hodnotenie, ale strasne sa mi to paci -
https://www.csfd.cz/film/2774-carodejky/prehled/

Na com hras hry? Len na tablete a v prehliadaci? Co hras?
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

vyborny film - Stránka 3 Empty Re: vyborny film

Odoslať  Hulk DF 365 1 Pi 28 september 2018 - 15:36

ahoj @Faceless

To stím pozeraním filmov to robima robil pred chorbou tak ze som si vzdy pozrel videokazetu cez vikend,raz na sibacku sa stalo ze sme s tatkom zhltly aj 5 filmov/den,

co sa tyka pocas chorobi tam som bol "zombie-lahnuta ozivla mrtvola s ovladacom v ruke"tu som vtedy pozeral do debny od rana dorana,nic ine manezaujimalo,
v dnesnych casoch uz ale 8 rokof ani neviem co je telka,bo ju nesledujem,iba pocuvam a aj radio ked idem do kuchyne na cigosku a kavu,sice telka je zapata ale to pozera iba mama,sem tam ze neco nakuknem,aj tak tam davaju to iste kolom dookola,trochu pozmenene,sem tam neco nove,

filmy a hudbu stahujem na HDD a v prehravaci si pozrem superfilm,asi tak 3 az 4 filmy do mesiaca,bo tito dva mesiace nebol ani jeden,
seriali uz nepozeram,ked tak spomeniem,mash,čarodejky,priatelia a vyskusal som aj telenovelu - ked budes moja,

hry,za mlada som mal didaktik m-basic,neskorej ps1,potom pocas choroby som kupil aj pc,ps2 a hltal jednu hru za druhov,potom dlha doba bez her a az tento rok apky na tablete,
na pocitaci momentalne hram MG-solid1 a aj ho striham a chcem ho nahrat na moj youtubekanal,reku to co hram bych mohol aj zestrihat a nahravat na youtube,sice som v pociatkoch ale chem mat spomienky,zazitky,vedomosti,skusenosti z tímato hrami,

srdcovky su :
lara croft 3.,
metal gear solid 1.2.,
rezident evil 1,2.
silent hill 1.
medi evil 1.2.,
legacy of kain
crash badicoot 1.2.,
emilka holubova-motezumuv poklad
mafia cz 1
citie life de luxe
wolfstein
frankestein
medal of honor
a dalsie

na tieto hry mam super zazitky a spomienky ako aj skusenosti a vedomosti,nehral som ich sam

na HDD mám instalacky a aj cez to hram hry ako kolekcie vsetkých casti z danej hry ako:
Battlefield
Cal of duty
lara croft tomb raider
mafia
medal of honor
mafia cz
metal gear solid
rezident
silent
a samostatne ktore som kupil ale nedohral

momentálne som presel do nic nerobenia,teda hrania hier na tablete ci smartfone,

postahoval som cez 40 apiek a medzi aktívne co hravam,teda rano a vecer nastavujem ked nehram su:
gngstar vegas 4
sim citie
mortal kombat X
art at war
war

a dalsie,teraz si nespomeniem

ak chces daj adresu do tvoho google + uctu,musis mat gmail ucet,

moj je dusan.fajnor@gmail.com

v zelenej apke co vyppada ako joystick,nazov googleplay,tam sa da prezerat ake ma hodnotenie a hra hry kamarat ktoreho sledujes na google +
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore