Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Aripiprazol a sexualne funkcie

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aripiprazol a sexualne funkcie Empty Aripiprazol a sexualne funkcie

Odoslať  Sweetheart So 10 september 2022 - 17:24

Ake mate skusenosti s Abilify alebo celkovo s aripiprazolom v oblasti sexu? Netlmi to libido a sexualne funkcie? Lebo iny liek mi to robil a bojim sa to pravidelne uzivat kvoli tomuto. Radsej este uzivam liek zo zasob, predtym co som mal predpisany. Tak by ma zaujimali skusenosti v tejto oblasti s aripiprazolom.


Naposledy upravil Sweetheart dňa Ne 11 september 2022 - 16:53, celkom upravené 1 krát.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aripiprazol a sexualne funkcie Empty Re: Aripiprazol a sexualne funkcie

Odoslať  Mous So 10 september 2022 - 19:07

Ja som mal libido bez zmeny a bol som plne funkčný
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 855
Reputácia Reputácia : 184
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aripiprazol a sexualne funkcie Empty Re: Aripiprazol a sexualne funkcie

Odoslať  Matej Ne 11 september 2022 - 10:55

Aj ja som mal pri Abilify libido bez zmeny. Jediný liek, pri ktorom som mal v tejto veci útlm, bol risperidón a aj ten len v tabletkovej forme (či už Rispen, alebo Risperdal). Pri jeho depotnej forme (Risperdal Consta) som z nejakého, mne neznámeho dôvodu mal libido opäť v norme.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Aripiprazol a sexualne funkcie Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aripiprazol a sexualne funkcie Empty Re: Aripiprazol a sexualne funkcie

Odoslať  Sweetheart Ne 11 september 2022 - 21:21

No ved rispen mi asi spravil fobiu z liekov. Nechcel som priamo menovat 😃 ale ked uz to bolo spomenute 😃 ja som si to nazval, ze chcemicka kastracia, po rispene. To bolo jak za trest pre mna. Preto som radsej uzival Zalastu, lebo mi to nerobila. Zalasta je dobry liek a som spokojny. Napisem cely ten pribeh, aby to davalo zmysel. Mal som zalastu predpisanu, na den 10mg a na noc 10 mg. Super mi vyhovuje, len cez den som bol dost tlmeny a chcem rozbiehat taky projekt, tak som to hovoril doktorovi a on mi povedal, ze mi predpise Aricogan na den - aripiprazol, ze to netlmi. Dal som si to par razy, len som zacal citit zas tlmenie sexualne, tak som naspat si zacal davat zalastu radsej, zo zasob. Ale moze byt, ze to sexualne tlmenie bolo len v mojej hlave, asi psychoticke predsudky alebo jak to nazvat. Lebo Zalastu mam odskusanu a radsej ju este uzivam. A na noc mam Zalastu a to mi super vyhovuje, lebo spim jak babatko 😃 Ale vyskusam Aricogan potom, ved dam recenzie 😃 este to neuzivam
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 552
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aripiprazol a sexualne funkcie Empty Re: Aripiprazol a sexualne funkcie

Odoslať  janka,janka Št 25 máj 2023 - 19:08

Sweetheart napísal:No ved rispen mi asi spravil fobiu z liekov. Nechcel som priamo menovat 😃 ale ked uz to bolo spomenute 😃 ja som si to nazval, ze chcemicka kastracia, po rispene. To bolo jak za trest pre mna. Preto som radsej uzival Zalastu, lebo mi to nerobila. Zalasta je dobry liek a som spokojny. Napisem cely ten pribeh, aby to davalo zmysel. Mal som zalastu predpisanu, na den 10mg a na noc 10 mg. Super mi vyhovuje, len cez den som bol dost tlmeny a chcem rozbiehat taky projekt, tak som to hovoril doktorovi a on mi povedal, ze mi predpise Aricogan na den - aripiprazol, ze to netlmi. Dal som si to par razy, len som zacal citit zas tlmenie sexualne, tak som naspat si zacal davat zalastu radsej, zo zasob. Ale moze byt, ze to sexualne tlmenie bolo len v mojej hlave, asi psychoticke predsudky alebo jak to nazvat. Lebo Zalastu mam odskusanu a radsej ju este uzivam. A na noc mam Zalastu a to mi super vyhovuje, lebo spim jak babatko 😃 Ale vyskusam Aricogan potom, ved dam recenzie 😃 este to neuzivam

sweatheart ja som si teraz dala aricogan 15 mg prvy raz namiesto ineho a no zatial ma boli hlava, cakala som ze ma ukludni aj trochu, tak si ho bral?
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore