Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Aký typ osobnosti ste podľa MBTI?

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aký typ osobnosti ste podľa MBTI? - Stránka 2 Empty Re: Aký typ osobnosti ste podľa MBTI?

Odoslať  Mous Št 27 október 2022 - 19:41

Neblbnite priatelia,čo sú to za kecy!! Ja som typ flegmatik-cholerik.do tychto nových sa nevyznám.teda hej,ochranca.
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 861
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aký typ osobnosti ste podľa MBTI? - Stránka 2 Empty Re: Aký typ osobnosti ste podľa MBTI?

Odoslať  Saladin Št 27 október 2022 - 22:03

Juraj, prežívanie je vždy pravdivé, pretože sa jedná o realitu (pocity a emócie). Interpretácia prežívania však už pravdivá nemusí byť. Pokiaľ sú tvojou hodnotou peniaze, tak áno, tvoj život nestojí za to. Lenže už naši predkovia odpozorovali, že peniaze sú síce dôležité, ale nie sú všetko. Zmysel života ti peniaze nezabezpečia..

A keďže vidíš pohár skôr prázdny, tak sem napíšem, že INFP sú najlepší spisovatelia, akých ľudstvo poznalo: Tolkien, Dostojevský, Game of Thrones napísal INFP, J. K. Rowling je INFP a zmenila životy mnohým deťom.. John Lennon bol skvelý muzikant (tiež INFP)..

Všetko má svoje plusy a mínusy..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 524
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Juraj and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aký typ osobnosti ste podľa MBTI? - Stránka 2 Empty Re: Aký typ osobnosti ste podľa MBTI?

Odoslať  Mous Št 27 október 2022 - 23:08

Myslím že by Juraj mal písať,je dobrý. U mňa je to trochu trápne,lebo bývam zadarmo u rodičov-preto si aj trochu môžem z peňazí odložiť. Bývalá mala také motto,že "peniaze boli,budú aj sú". Keby mi štát neplatil,tak som v prďáku-ešte že som si odrobil
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 861
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Juraj and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aký typ osobnosti ste podľa MBTI? - Stránka 2 Empty Re: Aký typ osobnosti ste podľa MBTI?

Odoslať  Saladin Št 27 október 2022 - 23:25

Občas si poviem, že "peniaze boli, budú, len nie sú Very Happy.. Mňa temnota naučila vďačnosti, pokore a schopnosti nájsť v nešťastí niečo pozitívne (Viktor Frankl). Spomínam si ako som nasilu so štipkou odporu premýšľal, čo bolo v daný deň dobré. Považoval som to za niečo umelé, nasilu.. A postupne sa to lámalo (fake it till you make it) a ja som sa už nemusel premáhať. Cítil som sa objektívne zle, ale každé ráno som si povedal, že som rád za ďalší deň.. Večer som si zase povedal, že ďakujem, že som tento deň zvládol.. Teraz sa cítim skvele - teda podľa mainstreamu nič moc, ale ja som proste happy. Kráčam svojou cestou, lebo verím, že má zmysel..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 524
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej and Som hraničiar like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore