Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Kauza vrana

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kauza vrana - Stránka 2 Empty Kauza: April 2004

Odoslať  vrana Po 15 máj 2023 - 14:40

Kauza: April 2004

• Priznanie ID
• Veľké Zviera
• Z.O.M.B.I.E.
• Humusná, svinská, lepkavá špina
• Prvé PC a operačný systém

Potom ako sa Dušan s mamou dostavili k psychiatrovi, tak mu objednal sanitku na druhý deň a šup ho rovno do Pezinka. Dušan si pamätá na svoj prvý príchod do, ale aj na posledný odchod z Pezinka. Dostal sa na uzavreté oddelenie. Prvé dojmi boli, že čo koho do neho, či do niekoho. Mal svoje problémy a starosti. Chcelo sa mu proste len spať a necítiť bolesti.
😔😔😔

Hneď potom, ako vyšiel z vyšetrovne, sa Dušan rozplakal a pochodil chodbu hore a dole až do večere. Nasadili mu prvé silné lieky a on si myslel, že mu hlava praskne. Tak sa posadil a snažil si dať tlak v hlave do poriadku.
🥵🥵🥵

Ďalšie dni boli o rôznych terapiách, ako autogénny tréning, pracovná terapia, muzikoterapia, psychoterapia... , vychádzky po areáli pod dozorom jednej zo sestier oddelenia. Jeho názor na ambulanciu, či oddelenie nebol až taký povrchný, no bože, dostal sa znovu na oddelenie. Na oddelení boli po zväčša ťažkí pacienti so svojím príbehom, ale boli tu aj alkoholici, či drogovo závislí. S nimi sa dalo. Boli tu štyri oddelenia. Uzavreté oddelenia pre tích ťažkých pacientov a agresívne oddelenie. Na polootvorené oddelenie sa dostali po čase, tí z uzavretých oddelení no a otvorené oddelenie pre tích z polouzavreteho oddelenia. V nemocnici bol bufet a veľká jedáleň. Kinosála a kultúrne pódium. Dielňa, telocvičňa, rôzne ambulancie. Oddelenia boli rozdelené na mužské a ženské oddelenie.
😎😎😎

Po nejakej dobe sa dostal späť domov s rôznymi typmi diagnóz schizofrénie. O nejaký ten, čas sa opäť ocital v nemocniciach totálne dezorientovaný a nevyspatý. V apríli 2004 mu priznali invalidný dôchodok, čo predstavovalo vtedy nejakých 6 600SK. Síce mu priznali plný ID s viac ako 75% neschopný práce, ale bol príliš malý. Ešte na komisii mu panička zo sociálnej, hovorila, keď s ním riešila žiadosť, že dostane slabý dôchodok, nakoľko on nemal ani odpracovaný celý rok.
🤒🤒🤒

Počas pobytu u rodičov na byte sa jeho telo zmenilo, nabralo na 160kg váhy. Šírili sa o ňom hlasy a slová, ako humusná, svinská, špinavo - lepkavá sviňa. Cítil sa, ako Z. O. M. B. I. E., ľahnutá ožívlá mŕtvola s ovládačom od telky v ruke. Celá táto jeho činnosť pri TV a rádiu bola, ako umieranie za živa.
🤑🤑🤑

Po nejakej dobe si kúpil svoj prvý comp - PC a to Pentium 4. Neskorej kúpil druhý comp, výkonnejší, bola to skladačka plus originál Windows 7. Ďalej druhý playstation a to dvojku. Hry mal rád a má ich a hrá do dnes. Má prekrásne spomienky na tieto časy so poznávaním Microsoftu. Skvelé usmievavé Microsoftové halucinácie a bludy. Dušan nebude vypisovať, no bol compom ovládaný a riadený ako tá nejaká riadená strela.
😎😎😎

Čo sa týka života na verejnosti a v spoločnosti, tak von chodieval sa zabávať prevažne popri herných automatoch, bol totiž od detstva vášnivým gamblerom a popri tom pil a bavil sa s kamarátami. Vždy keď mu došiel dôchodok, prevažnú väčšinu kapitálu investoval tam. Preto vždy na dôchodok, utekal do obchodu nakúpiť nejakú tú elektroniku, z ktorej by všetci mali potešenie.
😎😎😎

Pamätá sa na skvelé časi so, vtedy cca. osem ročným synovcom, ako ho zasvätil do sveta hier na PC a internete. Ukázal mu klávesnicu a myš, ako sa ovládajú. Popri tom hral aj playstation hry. Tie prvé hry a playstation sú do dnes srdcovky. Pred vojenčinou a po nej Dušana a rodinu hrami a časopismi zásoboval kamarát od detstva. Dobre si spolu všetci aj s rodinou vychádzali.
😜😜😜

Svoju sexuálnu stránku opäť riešil buď s TV, rádiom, či časopismi, alebo s prostitútkou. Na vážnejší vzťah nemal, nakoľko sa aj kvôli tomuto trápil, robil si starosti. Po prehodnotení svojho zdravotného stavu vždy usúdil, že bude lepšie, keď nadviazanie nového vzťahu nehá na pokoj. Síce si svoj život takto nepredstavoval, ale život si žiada niečo iné.
🏆🏆🏆

V roku 2009 zasiahla Zem svetová finančná kríza, ktorá dala vedieť aj v jeho rodine. On pracoval v jednej firme cca. tretí rok. Výpoveď dostali jak tatko tak aj mama. Začali sa im hromadiť dlhy. Začal prestať platiť účty a peniaze investoval do rodiny. Jeden čas nejedli aj tri dni. Na striedačku tatka, či mamu pozval do reštaurácie, či nakupoval potraviny s tým, že tušil, že peniaze sa nakoniec vrátia. Po nejakej dobe tatko ochorel, dostal malý infarkt. Do nôh sa mu hromadila voda. Musel na to brať silné lieky a aj na srdco. Podal si žiadosť o ID. Mal vtedy cca. 56 rokov. Šesť rokov do starobného.
🏆🏆🏆

Nakoniec sa Dušanova rodina rozhodla, že predajú byt a nasťahujú sa tak do tatkovho rodičovského domu, v ktorom žila jeho mama a brat strýko. Keď už sa sťahovali do domu, medzičasom babka umrela. Mala cca. 85 rokov. Keď už boli nastahovaní a po dedičskom konaní, Dušan si vyplatil cca. 12 000€ dlh. Mama tiež a tatko ten si dlh nechal, nakoľko mu priznali ID a mal to z čoho splácať. Ako čas bežal, znova sa ocital v nemocniciach. A začali mu narastať ďalšie zlé dlhy. Kupoval opäť elektroniku, veci do záhrady a pod. S automatmi nadobro skončil a už nie sú jeho závislosťou. Z minulosti sa poučil a vie, ako lepšie investovať kapitál, ako v bývalej prítomnosti. Takto mu ostal 12 000€ zlý dlh navždy nesplatení, bo už dnes, keď toto píše, rodiča nežijú.
😐😐😐

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/category/kauza/


Naposledy upravil vrana dňa Po 22 máj 2023 - 11:53, celkom upravené 1 krát.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kauza vrana - Stránka 2 Empty Kauza: Rok 2013

Odoslať  vrana Po 15 máj 2023 - 16:09

Kauza: Rok 2013

• Posledná psychiatrická hospitalizácia

Od roku 2013 je Dušan v stabilizovanom stave, čo značí, že nepotrebuje nemocničnú hospitalizáciu. Do tohto roku, tak povediac pravidelne so desať krát, každý rok na jar navštevoval nemocnice. Bojoval o svoj myšlienkový názorový systém, ktorý neustále padal. Vždy to skončilo s nespavosťou, bo si až príliš robil starosti. Dnes, keď sa spätne pozerá do bývalej prítomnosti, nevie, či mu pomohli lieky, či alebo zmenený zdravý životný štýl. Ale aj tak, držal sa statočne až po rok 2018. Do vtedy mal neustále psychózy, bludy a halucinácie, či aj velikašstvo, stále prevládali, ovládali a riadili ho, napokon to nejako ustál.
😎😎😎

V januári 2011 sa narodil jeho sestre syn, teda jeho druhý synovec, z čoho všetci mali celá rodina radosť. Po niekoľkých rokoch, ako trojročný už vedel manipulovať s tabletom a mobilmi. Vo februári 2014 Dušanovi umrel tatino. Nemohli to spolu s mamou tomu uveriť, len tak si ľahol a viac sa neprebudil. Život pokračoval ďalej, aj bez tatina.
😍😍😍

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/category/kauza/


Naposledy upravil vrana dňa Po 22 máj 2023 - 11:54, celkom upravené 1 krát.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kauza vrana - Stránka 2 Empty Koniec kauzy: Leto 2018 - posledný súd

Odoslať  vrana Po 15 máj 2023 - 16:11

Koniec kauzy: Leto 2018 - posledný súd

• Porážka, smrť a poprava vlastného eGa
• Porážka, smrť a poprava Insomnie
• (Alter)eGo
• Symbol duchovnej premeny
• Kríž
• Knihomoľ
• Grafománia
• Plagiárstvo
• Nikotinizmus
• (Psycho)logický čas
• Budúca prítomnosť 10%
• Bývalá prítomnosť 5%
• Merateľný čas
• Prítomný oKamih 85%
• Zatvorená myseľ
• Koniec kauzy - Posledný súd

Od leta 2018 sa Dušan finančne vzdeláva, vedie osobný rast a sebarozvoj. Hneď ako prečítal tri knihy, prvú beletriu a to trilógiu od Peter V. Brett - Démoni, druhú od Michael Newton - putovanie duší a tretiu od Eckhart Tolle - Sila prítomného oKamihu, mal vedomé slabé zjavenie. Totiž si všimol, ako hnije v posteli, že sa mu z jednej strany na druhú prehadzuje duch, čím ho ovládal a riadil. A tak spoločne, vedome, povešali prázdne kríže na všetky steny v dome. Od vtedy má na duši pokoj a kľud. Doteraz sčítal vyše 320 kníh aj s duplikovaním a stal sa z neho Knihomoľ.
💤💤💤

Neskorej sa s Dušana stal grafoman, čo znamená, že má chorobnú túžbu vypisovať, spamovat a zdieľať svoju pravdu - myseľ a duševno, vedomie a duchovno, sny a predstavy, obrazy a symboly, emócie a pocity, Bytie a neBytie, názory a fakty, dohody a presvedčania v jeho svete, či v príbehu, kde hlavnú úlohu hrá on sám.
👌👌👌

Stal sa z neho aj plagiátor, čo znamená, ten, čo napodobňuje cudzie diela a jeho vydávanie za vlastné. Z tohto plynie aj grafománia.
👌👌👌

Popri týmto činnostiam začal fajčiť enormné množstvo cigariet a špakov, kde mu nestačí ani jedna krabička cigariet na deň. Jelikož je Dušan doma na dôchodku väčšinou tráveného času, vyfajčí aj 30ks cigariet za deň.
🤒🤒🤒

Hneď, ako sa z neho stal Knihomoľ, porazil tak eGo a Insomniu. Začal sa proces transformácie, čo znamená, že začal zahadzovať staré, známe, isté, bezpečné, svetelné myšlienky a duševno, sny a predstavy, obrazy a symboly, pocity a emócie, názory a fakty, dohody a presvedčenia. Začal kupovať nové, neznáme, neisté, nebezpečné a temné vedomie a duchovno, Bytie a neBytie, názory a fakty, dohody a presvedčenia.
🏆🏆🏆😎

Dušan sa tak stal majstrom uvedomovania, majstrom transformácie, majstrom pravdy, lásky a zámeru. Stal sa Tichým Prítomným Nezaujatým Svedkom Pozorovateľom.
😎😎😎

Začal svoje starosti riešiť pasívnou meditáciou, čo znamená tiché sedenie a ponorenie sa do seba samého a aktívnymi kontemplaciami.
😲😲😲

A tu sa Dušan dostáva na koiec svojej kauzy, jelikož nastal posledný súd v jeho Žití a Bytí. Posledný súd - je moment, keď Dušan naposledy súdil seba a druhých. Posledný súd je koniec vojny v jeho a ich hlave, berie seba a druhých takých, aký sú. Všetko je jedna živá bytosť - svetlo.
😇😇😇

Pravou podstatou nieJa je tak: Nikto a Nič, Som nieJa, nie Som ja, Bytie a neBytie, byť nebyť, Prázdnota a Ničota. Prázdny stred, centrum, vesmír. Jeden bod v nepriestore bez hraníc a okrajov. Svetlo a Tma. Tichá Prítomnosť. Tichý Prítomný Nezaujatý Svedok Pozorovateľ.
😇😇😇

Pravou prirodzenosťou je tak vedomie, priestor, v ktorom existuje myseľ, kde si je tento priestor vedomý samého seba.
Pravou prirodzenosťou je tak večne vedome všade prítomné tiché nieJa.
😇😇😇

Pravou prirodzenosťou je tak žiadna bytosť, osobnosť a funkcia, žiadna postavička, figúrka a panáčik, žiaden duch a duša. Je tak žiadny tvar a forma. Žiadna ľudská napodobenina.
😇😇😇

Čo sa týka prítomného oKamihu, tak bývalú prítomnosť odhaduje na 5% aktivity mysle. Budúcu prítomnosť na 10% aktivity mysle a samotný prítomný oKamih na 86% vedomého prežiťku .
🏆🏆🏆

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/category/kauza/


Naposledy upravil vrana dňa Po 22 máj 2023 - 11:55, celkom upravené 3 krát.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kauza vrana - Stránka 2 Empty Re: Kauza vrana

Odoslať  Anonymný St 6 september 2023 - 14:27

Mňa zatiaľ nezatkli - ale 22x HOSPITALIZOVALI za 22 rokov
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore