Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Komponenty do NoteBook

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Komponenty do NoteBook Empty Komponenty do NoteBook

Odoslať  vrana St 18 máj 2022 - 23:47

Ahoj

Myslím, že mi odfajčilo prečistenie NB u technika komplet NB. Do rána sa budem pokúšať niečo pohútať. NB je starý vyše 13 rokov a nečistil sa roky. Sice sa prehrieval ale za to fungoval. Teraz od piatej hodiny sa ho snažím dať do kopy, ale Bios je nejaký pomalý, navyše tam nevidim druhý HDDisk.

Pozeral Som si herné NB do 1000€ na alze, ale neviem aké fičia parametre.

Potreboval by Som mať prehľad, čo dnes fičí, aké parametre o grafickej karte, pamäte RAM, procesore, typu HDD... Môžte mi niekto helfnút?

Idem teraz na web a dačo snáď z neho vyhútam. Chcem kúpiť nový herný NB. Starý odišiel, už nebudem doň vrážať prachy. Prečistenie ma stálo 47€.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Komponenty do NoteBook Empty Re: Komponenty do NoteBook

Odoslať  vrana Št 19 máj 2022 - 13:52

Došiel mladý a postlacal mi na NB klavesy a NB sa rozbehol, takže funguje. V ruke Som mal tablet a už Som bol rozhodnutý kúpiť nový NB.

Niektoré sú bez OS, ako tento:
https://www.alza.sk/asus-tuf-gaming-f17-fx706hcb-hx147-graphite-black-d6771218.htm

Hlavná vec, že Som sa hlboko do noci zabával s Bios a inštaláciou MSW 10pro a nechcelo mi to nabehnúť.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Komponenty do NoteBook Empty Re: Komponenty do NoteBook

Odoslať  vrana Št 19 máj 2022 - 21:16

Tak pred čistením mal NB teploty na všetkých komponentov cca. 64°. Teraz po vyfúkaní mi program ukazuje na každej súčastí o 10° menej, čo výtam. NB mi tak nezhadzuje jednu hru dole a fičí jak sa má. Predsa sa oplatilo doň investovať 47€ za prefúkanie. Technik mi to aj odfotil, no hrúza, spodné plechy spálené, niečo tam vyliate... Podotkol, že NB zaraďuje do kategórie TOP 3. 👍👍👍
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore