Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Omujovač

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Omujovač Empty Omujovač

Odoslať  Juraj So 9 október 2021 - 15:13

Keď som bol malý, tak za mnou v noci chodil omujovač. Vyzeral ako biely elektrický kábel s hlavou ako mikrofón zo starého telefónu. Cítil som že je veľmi zlý a strašne som sa ho bál.

Máte niekto z detstva podobné zážitky?

Podľa rakúskeho filozofa Rudolfa Steinera, existujú zlé duchovné bytosti, ktoré sa prikrádajú k spiacim ľuďom a snažia sa im škodiť.

Deje sa to tak že keď človek zaspí, tak sa oddelí jeho ja a astrálne telo, od tela éterického a fyzického. Kým človek spí, tak tieto bytosti prídu k jeho osamotenému fyzickému a éterickému telu a snažia sa éterické telo obaliť pozemským éterom a tak zabrániť jeho rozpadu po smrti.

Rozmýšľam či omujovač ktorý za mnou chodil, nebol takouto duchovnou bytosťou...
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 550
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Omujovač Empty Re: Omujovač

Odoslať  vrana So 9 október 2021 - 18:01

Ja keď Som spal na uCHu, kde bol počuť tlkot srdca, sa mi snívalo o pipe. Pipa bola drozd. A vo sne Som mal na výber ,ako sa jej vyhnúť. Buď si ľahnúť na brucho a zakryť oči rukami a vtedy sa oslobodzene prebúdzam, alebo si odvážne ľahnúť na chrbát a nechať sa dievčatami skúmať, so sklamaním sa potom prebúdzam.

No a ako Som ukončil túto moru s pipou? Jedného dňa sa mi prisnila a ja Som sa proti nej rozbehol a tak nejako Som sa jej zbavil. Od vtedy mi pipa do sna (ne)chodí a ani (ne)spím na uCHu.

Zistil Som, že za nočnýma morami stojí ženský princíp, ktorá ťa skúša tvojou cestou (ne)vedomím.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore