Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 59 z 88 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 73 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 4 december 2016 - 23:42

Ahojte,
ja len toľko, že tu boli spomínané tie prechádzky. Ono, dva kilometre rýchlejšou chôdzou zasa nie sú žiaden "prebor". Skôr sa tak za to hanbím, že som to až takto "dopracoval". Tridsať minút chôdze je takpovediac na úškrn... nejako však začať musím. Doma mám aj z lepších čias po 2kg záťaže či už na nohy, alebo ruky, tak dúfam, že ich v blízkej dobe využijem...

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 5 december 2016 - 4:36

Vlastne len dúfam, že v momentálnej miernej "oťapenosti" nenapíšem nejakú blbosť:

Reagujem na Meretsger:

Stručne a jasne:

Nepodceňuj sa! Máš na viac! Bojuj!

Keďže mi nepripadáš, že si v depresii, mám pocit, že predchádzajúce slová Ti dávajú zmysel. Do určitej miery je to klišé, ale v určitých situáciach to sadne.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Torso_for_posting__watrermarked_by_lararobsgraves-d8k5t6e
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Po 5 december 2016 - 12:49

fajny napísal:Meretseger,citam tvoje prispevky a dost ma trapi to tvoje sa dorezat nozom,ved toto dokaze len psychicky labilny clovek ktori sa nevie kontrolovat a nemat nad sebou kontrolu-nadhlad,verim ze ty si velka osobnost a nie male dievcatko,samoublizovanie nemam rad a uz pri predstave ze vidim v ruke noz a mal by som sa nim dorezat,to by som musel byt uplne niecim alebo niekym posadnuty,posahany dilinko,ale nie verim ze tie tvoje uvahy o nozi a tele su len nejaky davny spustac ktori ta kedysi ovladal,z toho co Tuto vypisuje o tvojom blogu beriem pozitivne a verim ze si sama poradis ako po kazde,ved niesme predsa male deti,
Fajny, ocenila by som, keby si si uvedomil, že ja som psychicky labilný človek, ak nevieš, naštuduj si niečo o diagnóze, ktorú uvádzam pod svojím avatarom. Nie som malé decko a bola by som rada, keby si ma tak prestal označovať; tiež sa tu z vás nevysmievam, že ste "schizofréniou posadnutí, pošahaní dilinkovia". Snažím sa fungovať, neporezala som sa už dlho a je len a len mojou voľbou, či a kedy to urobím, tak ma za to láskavo nesúď, okej?

Tuto, ďakujem za normálnu reakciu, ktorá ma zároveň má nakopnúť - podceňujem sa (teda údajne, podľa mňa sa vidím v reálnom svetle) celý život, takže tak ľahko to nepôjde, ale na začiatok je tu blog a s tým mi sebavedomie aspoň kvapku stúplo Smile
Artwork je suppa, páni, mať tak Larinu postavu... Twisted Evil
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Po 5 december 2016 - 13:13

ahoj @Meretsger

Fajny, ocenila by som, keby si si uvedomil, že ja som psychicky labilný človek, ak nevieš, naštuduj si niečo o diagnóze, ktorú uvádzam pod svojím avatarom. Nie som malé decko a bola by som rada, keby si ma tak prestal označovať; tiež sa tu z vás nevysmievam, že ste "schizofréniou posadnutí, pošahaní dilinkovia". Snažím sa fungovať, neporezala som sa už dlho a je len a len mojou voľbou, či a kedy to urobím, tak ma za to láskavo nesúď, okej?

meret neviem cim to je ale reagujes na negativum ktore som udal ako priklad,ty priklad niesy,a ako som spomenul urcite si silna osobnost ktora si vie poradit v kazdej situacion,skus sa pozriet na prispevok z kladnej stranky,nevysmievam sa a nekydam negativum na teba,od toho tu ja niesom,nechcel som sa ta nejako doktnut,myslel som to dobre,Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Images?q=tbn:ANd9GcQt4paA0_PJOU3R9GDfwHUbnGCMYXByLl-0tt0kcLjdba-mk4P1eA
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 5 december 2016 - 20:47

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Vidím, že sme tu aj takto na seba "povrčali". Myslím, že to sa aj niekedy stáva, ale dúfam, že sa tomu pre budúcnosť vyhneme. Osobne mám z príspevkov vyššie dojem, že je to už OK a snáď v tom vidieť určitý zmier.

S týmto dňom som celostne spokojný, hoci samozrejme mohlo byť aj lepšie. Najviac si momentálne cením vymiznutie hlasov na balkóne či hocikde inde. Trošku sa síce prejavila vonku slabšia vzťahovačnosť, ale na to sa môžem "vykašľať", lebo jednoducho ľudia sa stretnú a spravidla prehodia to slovo dve a potom sa bavia aj o iných. Fragmenty rozhovoru tak môžu znieť rôzne pre toho, čo začuje hoci len pár slov. Mrzí ma pasivita, hoci si čítam, robím akp..., ale reálne som málo k činu. Viem, že prechádzka bola, ale zvyšok dňa bol hlavne doma a viac ako by som si želal som polihoval.

Neviem, či to niekto sleduje, ale zaspal som až v rannej hodine, takže to ma snáď aj ospravedlňuje zo vstávania o pol deviatej.

Takou miniudalosťou dneška bola Mikulášska nádielka. Našim som dal každému podobný balíček sladkostí, sám som dostal pár pamlskov a bol som rád, že sa na mňa tiež nezabudlo, hoci mi to pripadá také akési detské, ale na druhej strane aj milé.

Na záver môžem skonštatovať, že deň bol v rámci Matejovej stupnici tak 1-, hoci, keby som do toho mal zarátať tú pasivitu, tak by to išlo asi na 2-, na druhej strane som počas nej porobil akp. a pohodu pri knihe. "Tak babo raď!"

Všetci sa určite držte čo najlepšie, v duchu som s vami. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Po 5 december 2016 - 22:06

ahoj pratele tohohle foruma.
dal sem si pirulky a uz sem ve sve kuzi opity nima,je mi super,prijemnepocity v tele,a v hlave mi huci piratska plachetnica s napitima piratma,hehhe,len tak si tam plava,ale nie takto mi to pripada ked som v lihu,ted len pocitujem po stilnoxe uvolnenost a prij.pocity

dnes ako kazdy iny obchod,relax,studuium,trening,ktory ma sklamal,dnes som si dal no nezezer to!4x 600ml strapacky s dusenou kapustou co mamucha uvarila,zase sla dieta do prdelky,heheh,
zajtra od rana idem robit nefajcarsky pokus c.35987,tak snad bude to prave orechove,

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Pokus
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 6 december 2016 - 18:31

Ahoj fajny!
Trochu škoda tej diéty, ale kuchárske umenie mám býva ťažko odolateľné. Ohľadom tých Tvojich pirúl, nie som si istý, či by u mňa nevyvolávali nejakú ďalšiu závislosť, alebo podobne...

........................

Ahojte všetci píšuci aj čítajúci!
Neviem, či novinkou je, že vlastne ani novinky nejako nemám. Trochu som prechladol a asi som aj precenil silu voľnopredajných liekov. V poobedí mi bolo celkovo dobre, tak som si v pohode robil "svoje záležitosti", ktoré ma trošku posunú smerom od pasivity. Na druhej strane som si neodpustil cigarety a hrnul som sa na balkón, čo mi v tom mraze asi na prechladnutie príliš nepomohlo. Je síce pravda, že dnes fajčím pomenej ako inokedy, ale ani to nie je dobrá voľba. Užívam tak navyše Paralen a nejaké tie vitamíny.

Z psychopatologického pohľadu som na tom lepšie ako v starších príspevkoch. Hlasy na balkóne sú vo veľmi obmedzenom množstve. Určitým spôsobom si svojpomocne "viem" odregulovať problémovejšie vnímanie, či pseudovnímanie. V zásade som však v dobrom prekvapený, čo dokáže urobiť len tých 100mg Amisulpridu, ktorý mi pravdepodobne napomohol v spomínanom. Tak asi beriem teraz 500mg, čo predstavuje asi to minimum, pri ktorom som dobre vyladený. Stále mám však "zlý pohľad" na depotný Haloperidol, ku ktorému musím užívať aj Akineton. Práve Haloperidol považujem za zlú voľbu pre mňa celkovo.

Na záver len to, že sa majte čo najlepšie a nech vás obchádzajú nielen tie "naše" problémy, ale aj rôzne nachladenia a chrípky. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ut 6 december 2016 - 23:18

Ahojte, musim sa zmierit s tym ze svoje emocie davam do seba a nie zo seba von....inak sa mi neda zaspat. Zajtra je v staciku kapustnica a ja stale niesom rozhodnuty ci isdem alebo nie. A fajnymu odkazujem: prechadzky maju vyznam a clovek sa moze kochat prirodou napr.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto St 7 december 2016 - 17:24

Ahoj CHINAMAN!
Isteže mi prechádzky po prírode pripadajú vábivejšie oproti tomu po meste. Momentálna situácia prirodzeného podložia v prírode je blato a lístie. Chcem tým asi len to, že u mňa zostávajú práve mestské chodníky, z čoho vlastne ani nie som extra nadšený.

..................

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Táto streda je charakteristická pekným a relatívne teplým počasím. Smutne som tak pozeral z okna, že by som aj išiel na prejdenie sa, aspoň ten malý okruh... Jednoducho po zobudení som zistil, že sa cítim o niečo horšie ako včera. Do žalúdka tak putovali nielen tradičné lieky na F25 a hypertenziu, ale aj Paralen a nejaké tie vitamíny, ktorým dominuje C-čko. V podstate som najmä v posteli a popíjam tekutiny. Momentálne sa už cítim lepšie, ale zasa sláva to nie je. Minul som X hygienických servítok, menej som "tabakizoval" a porobil to, čo od seba denne očakávam (akp., čítanie, domácnosť). V podstate sa však prakticky nemám čo sťažovať, len aby bolo v ostatnom zdravotnom lepšie.

Psychopatológia dnes OK. Hlasy reálne ani nie sú, pasivita je nahradená slovom liečenie. Ostatné v zanedbateľnej rovine.

Prajem vám pekný zvyšok stredy a pohodu celkovo. S priateľským pozdravom Tuto

PS: Prípadne sa môžeme počuť na Zello dialógoch dnes o 20:00

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej St 7 december 2016 - 21:42

Tuto (@Tuto), veľmi Ti držím palce, nech Ťa prechladnutie čo najskôr opustí. Beda tým bacilom! Pekne to prelieč a vylež. Prajem Ti skoré uzdravenie a pohodku aj v ostatných sférach Tvojho života. Drž sa, myslím na Teba. Super!

***

V tieto dni sa nemám moc dobre, resp. zdravotný stav sa mi zhoršil. Ťažko povedať presne, ale je možné, že je to v dôsledku asi dvoj-trojdňového chaosu s mojimi liekmi, kedy som si sem-tam nedal Orfiril, dva razy kvôli ponocovaniu so školou, raz kvôli pitiu vína a v nedeľu som zase neužil invegu ráno, lebo mi došla. V práci prichádza okolo 60-70 krabíc denne nového tovaru, nestíham to spracovať, pričom mi výrazne pomáha už aj moja šéfka, ktorá neraz sama odvážne spraví aj 20 krabíc behom 3 hodín. Je to pre mňa takpovediac stres, keď kuriéri nám navezú hneď ráno do 11:00 spústu tovaru a v kancelárii sa nie je kde hýbať. Navyše dosť ma psychicky negatívne ovplyvňuje značná fyzická námaha, pretože tie balíky fyzicky premiestňujem, nakladám na vozíky a vozím hore do prevádzky, kde ich zase znovu premiestňujem. V podstate ak rátam, že balík nemá menej ako 25 kíl váhu, tak denne moje ruky a chrbát presunú okolo tony a pol kníh. Len 1 dodávateľ dnes mal 36 balíkov, spolu 460 kg podľa kuriéra. Isteže, toto nemyslím ako vyplakávanie na ľutovanie sa, som naďalej svojej práci rád. Len mi je trošku ľúto, že to psychicky ťažšie všetko znášam.

V práci je dosť konfliktov, negativity, rozčuľovania. Dnes sme mali aj zákazníčku, ktorá nám nadávala za to, že jej eshop nedodal ešte objednávku, pričom my vôbec nemáme nič s eshopom, to je samostatný svet. To, kedy nám eshop pošle balík na osobný odber, to je vec medzi zákazníkom a eshopom, my to neriadime a nevidíme do toho. No jej argument "ste jedna firma" sme nemali ako prebiť. A tak sme dostali naložené za chyby úplne iného oddelenia kdesik v Bratislave. Strašne som mal pritom úzkosť, červenanie vyskočilo na vrchol, aký som mával za tínedžerských čias. Veľmi sa mi triasli ruky a musel som sa namáhať, aby som nedal nič najavo šéfke. Spotené roztrasené ruky som mal prikované na klávesnici a snažil som sa pretvarovať, že akože nahrávam, alebo že čítam maily. Dobrú polhodinu som bol mimo.

Ráno, keď nám všetko navezú, a ja viem, že ešte z predlošlého dňa nie je dokončené, upadám do stresu a najmä pocitov márnosti a rezignácie typu "aj tak to nestihneme všetko spraviť, je to na nič". Samozrejme mĺkvoty, nekomunikatívnosť, zamračený pohľad, nervozita, ktorú by som ja vedel nazvať podráždenosťou, lebo odvrkujem a ľahko viem prísť do konfliktu, nakoľko mám vtedy myseľ zahltenú fiktívnymi hádkami, resp. predstavami o tom, ako sa hádam.

Čo sa týka kofeínu, mal som asi 6 kofexov a 4 litre kofoly bez cukru. A tri gramy taurínu. Nevedelo mi to až tak pomôcť, no ku koncu, keď prišli brigádničky, tak sa mi stav začal zlepšovať. Bol som nútený im vysvetľovať pokyny, čo mi menilo pomery v nálade k lepšiemu, pretože som sa musel pretvarovať, že som v pohode. To fungovalo trochu ako autosugescia na mňa.

Celkovo mám pocit, že súčasný nápor nezvládam. Najmä je určite viac negativity na pracovisku, než tomu bolo minulý december. Celkovo je tam dosť dusno, hoci ja sa cítim dusne, aj keď šéfka nadáva na nejaký mail a používa vulgarizmy. Niekto to zľahka vyfiltruje z psychiky, ale mňa to psychicky sťahuje dolu. Aj medzi smenami je dusno.

V piatok mám mať odovzdanú seminárku, ešte ju nemám dokončenú, mám na to dva večery, ak rátam aj tento dnešný. Necítim sa dosť dobre psychicky na dokončovanie. A ešte som nečítal zopár desiatok strán textov na sobotu. Prichádzam domov zväčša až po 19:00 a už som dosť unavený a spavý. Nemám chuť nič riešiť.

Psychiatricky v týchto dňoch dominuje úzkosť, nervozita, podráždenosť, odmietanie komunikovať, pocity hnevu a dusenia hnevu v sebe. Únava, pocity tlaku, negativity a že sa všetko na mňa zo všetkých strán sype. A ešte mi aj bývalá spolužiačka písala na fejsbuku, že jej mám pomôcť s písaním diplomovky a chce sa urážať, keď jej vysvetľujem, že naozaj nemám čas ani na tú svoju diplomovku. A to ona je denná študentka, takže má nepomerne viac času na veci.

Verím, že Vám čoskoro napíšem aj nejaký pozitívnejší príspevok. Niekedy treba o také bojovať, totiž občas nám veci nevychádzajú a veci sú ťažké. Prajem Vám, priatelia, aby Vaše dni niesli pečať dobrej nálady a čo možno najsúcejšieho zdravotného stavu. Držme sa, všetko dobré. giving a hug

Ďakujem za prečítanie, vážim si to. community together

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto St 7 december 2016 - 23:12

Ahoj Matej!
Nielen z tohoto príspevku vidieť, že si super človek a zároveň aj veľký pracant.

Knihy sami o sebe majú vyššiu hmotnosť a vďaka ich forme sa dajú veľmi pekne naukladať, aby sa ušetril priestor. Osobne teraz rozhodne nepoužijem slovo "závidím", ale práve pojem "obdivujem" je tu práve na mieste.

Matej, som na Teba hrdý, že dokážeš práve to, čo pociťuješ. V porovnaní s Tebou som malý chlap. Viem, že mnohým "normálnym" to pripadá ako určitá rutina, čo sa jednoducho zvláda, ale mnohí s diagnózou F2x.x vedia, že to nie je pre takto chorého človeka vôbec jednoduché.

Na druhej strane Ti chcem aj vytknúť, že by si sa nemal preťažovať a dbať aj na oddych. Vianoce zasa nie sú hneď "za dverami", teda aby Ti takéto nasadenie poprípade aj neuškodilo.

Za výborné považujem, že aj šéfka Ti uľahčila svojou prácou pár krabíc a brigádničky taktiež. Z toho konfliktu s eshopovou zákazníčkou si nerob veľké starosti, stáva sa to. Podľa mňa je aj dobre, že si zamaskoval ten tras rúk.

Čo sa týka psychopatológie, Ti budem veľmi držať palce, aby sa to zlepšovalo a bolo to všetko v medziach, ktoré s nadhľadom ľahko zvládneš. Zajtra máme štvrtok a za chvíľu je tu víkend, prajem Ti, aby si si primerane oddýchol a bol v pohode.

Na záver len toľko, že si hodnotný človek, ktorý dokáže viac oproti tomu, čo si myslí, že dokáže. Želám Ti, aby si hektický čas zvládol čo najlepšie a následne si aj primerane oddýchol.

S priateľským pozdravom Tuto


Naposledy upravil Tuto dňa St 7 december 2016 - 23:47, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : chyba obsahu, vyplývajúca z neporozumenia - vymazané)
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 8 december 2016 - 18:57

Ahoj všetci!
Dnes len toľko, že z prechladutie sa zmenilo na virózu, lebo pochybujem, že by v domácnosti boli v priebehu týždňa všetci chorí na prechladnutie. Na druhej strane považujem za dobré, že nejaké závažné to zase nie je. Klasikou sú spomínané paractamoly, vitamíny a aj kľud na lôžku. Prechádzky sú teda včera-dnes zrušené, pričom vonku bolo pomerne pekne.

Psychopatológia u mňa je v akejsi kľudovej fáze. Možno je to tým, že okrem lekárne som nikde nebol, alebo tak. Hlasy, vzťahovačnosť sú OK. Pasivitu nemám ako zhodnotiť, lebo vlastne tá tak trochu patrí k fyzickej chorobe. Opačne k tomuto, že čo som mal urobiť som urobil, takže aj to je OK.

Na záver asi toľko, že budem rád, ak sa aj vy podelíte o svoje zážitky, veľké či malé záležitosti, starosti aj radosti... tu na fóre.

Prajem pekný deň a keď budete v prípadnej nepohode, myslite na to, že už len piatok a ide víkend. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 59 z 88 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 73 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore