Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 73 z 88 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 80 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ne 8 január 2017 - 17:37

Ahojte, čo som dnes robil? Dlho som polihoval až do nejakej 10tej, keď nerátam ranné užitie liekov na budík. Bol som v mestečku autobusom v hypermarkete na väčší nákup podľa zoznamu a trocha som sa nervoval pri hľadaní potravín no nakoniec som naplnil zoznam. Zastavil som sa u známeho pre bicykel, ktorý tam bol na servis prehadzovača a výmeny prevodníka, som s ním a jeho robotou spokojný uvidíme na jar a prvé kilometre, už sa teším čo asi všetci na príchod jari i keď zima má svoje čaro. Bol som poobede v lese na prechádzku, mal som kuklu a čiapku na hlave pričom cez kuklu sa veľmi zle dýchalo a ako sa zistilo je to letná kukla lol pretože neobschýňala a tvorilo sa parno v okolí úst a očí, nabudúce si ju už nedám a zvolím radšej klasickú šatku na krk tzv. bandanu. Momentálne sa chystám ešte na vychádzku so psom, potom opäť net a tv.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ne 8 január 2017 - 17:55

Ahojte pisem s mobilu mam sa dobre uzimeno ale dobre
Tuto-diky a aj ty sa drz,nech sa dari

Sledujem hokej khl je akurat prestavka,potom pojdem na net a nakonieec spat.

Chinaman-tiez sa tesim na bike na jar,dobre ze ti ho spravily;) drz sa!

Tak len tolko drzte sa a majte sa zatial ahojte
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Ne 8 január 2017 - 18:10

Ahojte,
u mňa už lepšie, aj preto, že mám podporu od mamy (právničky), tak pevne verím, že sa to celé nejak utrasie. Pomaličky uvažujem nad cosplaymi, ale zatiaľ je na to predsa len priveľká kosa a Lara si nikdy nad poriadnym outfitom hlavu nelámala Very Happy Inak nové nič, zajtra mám terapiu, na ktorú sa síce nijak extra neteším, ale tak zájdem tam, už som si na to navykla. A o dva dni narodeniny Shocked Veľa rokov, veľa rokov, bojím sa toho Laughing Presne viem, čo dostanem, teraz som si objednala aj niečo ďalšie, ale to si dám sama, mama by mi to všetko nepreplatila. Keď tak nad tým uvažujem, všetko to využijem na cosplay, scvokla som sa z toho affraid Tulec na šípy, rukavice bez prstov či svetlice - no ale čo mám robiť, keď to mala Lara v TRxy? Embarassed
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ne 8 január 2017 - 21:48

ahoj @Meretseger,
uz raz som reagoval na tvoju laru totiz ona bola prva hra ktoru som hraval na playaku ktoru som si kupil,vsetky jej casti mam i dodnes a dokonca i youtube videa link tu:https://www.youtube.com/playlist?list=PLJBRGZ87nnoUaZqljetoyPrU_d6aanD4_,najviac sa mi v skolskych dnoch zadrila lara III,odohral som ju aj so vsetkima secretma a dostal za to kluc k ciernej trhle v kaplnke v ktorej bolo vsetko,parada,som rad ked citam tvoje prispevky a vidim tvoj avatar,vzdy si spomeniem na tie utrapy ktore som viedol pocas hrania,dost ma podporoval druhy kamarat a to casopisma playstation,pridavam link na vsetky casaky playstation I zdarma ke stazeni tu:http://psmagazin.blogspot.sk/,ked bola sestra tehotna tak s mamou travili dlhe vecery s larou za playakom,myslim si ze toto bola v tedy pre dievcata jedina slusna hra ktora ich aj pobavila a verim ze i zabavi

dnes som na tom celkom slusne,co sa tyka choroby tak nemam sa o co opriet,ved uz je to dobrych 15rokof co som napadnuty virom a to rozstepom mozgu dvoch nejednotnych polguly mozgu,priznaky psychozy hlboko na bode mrazu a ani len vanok sa neukaze,snad len tie telove pocity ci dajaka nekala myslienka co ma napadne ale vecsinou to je skorej by som povedal nevedome,uvedomim si to iba v tom pripade ked zaregistrujem nieco nepochopitelne a nevyriesitelne a to bludnu haluz,v minulosti som riesil haluze a pseudo haluze a dospelo to ktomu ze som to zakopal do tabletu vo forme wordu i pdf.suboru,od vtedy ma netrapia myslienky a ani ulica a okloie,ci ten ´´tutov balkon´´,moze za to zrejme sposob zivota aky vediem a zijem,krmivo pre psa-pardon psychofarmaka/antipsychotika,prilezitostny alkohol,ziadne drogy,phtr rezim,boj s cigaretami a nadvahou a ich prevencia,aktivity a najme nepodlahnut pokuseniu v zombie,ti co citate viete o com pisem,
nic nerobenie neni dobre na mozog,mne sa tak pritrafilo ze ked som cely den lehnil s ovladacom v ruke v posteli pri telke a nezaspal som den dva,tak som bol v takom amoku ci flustracii z toho ze som nespal,a tak som lehnil dalej a pokusal som sa zaspat,ale to bola chyba,pretoze telo nemalo co produkovat-unavit sa ,tak hlava z toho salela a po siedmich dnoch co som len lehnil ´´v domienke aspon na hodku zaspat´´ a tak vymazat myslienky
som zblbol,musel som navstivit psychiatra a ten hned objednaval sanitku do pezinku,vraj som bol cely dezorientovany a z mojho pohladu som bol sprosty ja tago,nic som nechapal,hlava mi tak zblbla ze som nevedel ci som,jakonahle som sa siel domov pobalit v sprievode mamy som si nanovo lahol a cuduj sa svetu z velkima bolestami oci a viecok som konecne zaspal,restartoval sa,vymazal pamat,myslienky,stacila mi poodata hodinka spanku a uz som bol suci sa svetu v plenej zbroji,ale som sa rozpisal hehh,i napriek normalnemu stavu som siel na takzvanu nutenu dovolenku dopezinku,

nuz koncim lebo sa nezastavim,
majte sa opatrujte sa a verim ze som vam nejako dopomohol k uzdraveniu ci zamysleniu sa v tejj onej chorobe ktora si dava titul schiza,

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Mozog-hlava-nervy-tep-pulz-stredna
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  xkrchnav Po 9 január 2017 - 10:17

@Meret tak ten antarktický nebol až tak studený Smile síce do vody jak ona by som sa v tom nehádzal hneď ale na tie naše zimy postačí

https://www.wikiraider.com/index.php/Antarctica_Outfit


_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Schizomars Po 9 január 2017 - 15:38

Ahojte všetci Smile

Po dlhšej dobe píšem aj ja. Na FB už nechcem zdieľať príspevky...

Čo mám nové:

Tak ako som písal pred mesiacom bol som do novembra v nemocnici od konca augusta na ARE v SL- z toho tri dni v kóme v Prešove na psychiatriii a potom v Rožňave v liečebni. Po samovražednom pokuse. Som sa chcel predávkovať liekmi Cofi Tabs. Zjedol som ich vyše 400 liekov. Mal som aj potom zrakové halucinácie, o ktorých som sa dozvedel až zo správy prepúšťacej, keď ma púšťali domov.
Chodím do stacionára tu v SL, konkrétne zajtra idem tam.
Dnes som poupratoval. Bol som na nákup. Bol som u dermatologičky, lebo mám podľa mňa asi bradavicu na chrbte. Objednali ma až na koniec mesiaca. Priveľa ľudí majú v ordináciii.
Stav pečene sa zlepšil už neberiem lieky, ani na srdce betablokátor, ani na peptický vred už nič.
Iba na mozog beriem Xanax 0,5mg denne ráno , Kventiax 200mg jednu ráno a dve tablety večer a injekciu Abilify maintena 400mg raz do mesiaca. Čiže mi ani nezmenili liečbu odkedy som bol naposledy na psychiatrii. Samozrejme mnoho liekov mi vysadili postupne v nemocnici a v ambulancii.
Chystám sa do posilovne dnes. Musím popýtať mamu, aby mi dala peniaze na mesačnú permanentku. Bude stáť 20 eur.
Silvestroval som s kamarátmi vonku v podniku, bol som s nimi na tri hodiny. Pekne to bolo zorganizované. Porozprávali sme sa a tak.
Už vôbec nepijem alkohol hlavne kôli sebe a kôli aj okoliu, lebo ma nebudú brávať kamaráti vonku, aj kôli mame.

Cítim sa viacmenej dobre. Už nemávam samovražedné myšlienky. Som si uvedomil až v Rožňave, že chorý som.

zhruba takto Smile

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Po 9 január 2017 - 18:19

Ahojte,
@fajny, máš môj obdiv za všetky secrety v TR3 Very Happy a celkovo som rada za tvoj názor na TR, fanúšikov Lary nikdy nie je dosť Smile
@xkrchnav, ten outfit som už cosplayovala, ale bolo by ho treba vylepšiť, sivé maskáče som ešte nezohnala (niežeby som nejak extra zháňala). Ale vďaka za pripomenutie, ono tu už akurát jaksi niet veľmi kam ísť Sad
@Schizomars, mám veľkú túžbu spýtať sa ťa, či sú tie lieky voľnopredajné, pretože posledných pár dní si googlim, čo sa dá, ale nechcem, aby z toho mal niekto blbý pocit Embarassed Každopádne som rada, že si tu, drž sa (a neblbni!).

Zdravím aj ostatných,
mala som dnes spomínanú terapiu, dopadla dobre, akurát som do Jany viac-menej rýpala, že to, čo jej vravím, mi nemusí veriť, a tak... Tiež som jej povedala, že peniaze (ID), ktoré si odkladám, sú i na to, aby na mňa mama nebola nasr...á, keď sa mi (konečne) podarí zabiť sa, bo mi raz povedala, že ma nemôže nechať zomrieť len preto, lebo pohreby sú drahé. Nuž tak...
Pochytili sme sa v skupine na FB pre blogerov kvôli môjmu článku, ktorý bol o tom, ako som sa pohrávala cez net s týpkom, čo sa chcel stretnúť len na sex, jedni ma vidia ako bezcharakternú mrchu, druhí stoja za mnou. Nepríjemné, no nikomu sa ospravedlňovať nemienim a nechávam to tak, nech si o mne myslí kto chce, čo chce, I don't care.
Okrem toho nič zaujímavé, teda myslím. Napchávam sa tu čokoládou a arašidmi s paprikovou príchuťou a naivne verím, že z toho priberiem aspoň štvrť kila Very Happy
A tak, majte sa, držte sa.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Po 9 január 2017 - 21:08

Cavte vsetci momentalne pozeram tv v spolocnosti matky a popijam flaskove pivo. Dnesny den som viacmenej popisal v teme nizsie, mozem len dodat ze som bol este vyvencit vecer psisko a dal ho do garaze. Ach ako len presvedcit matku aby som psa mohol mat pri sebe v izbe? Bola by to tzv. canisterapia a ten usmev ked sa tesi pes je proste dokonaly. Myslim ten s otvorenou papulov a vrtichvostom. Akosi som si znova oblubil Candy hoci neposlucha na slovo a sem tam potiahne pricom si aj zanadavam. Mozno sa nastvem zoberiem nafukovacku a pojdem do pivnice )). Kedysi som zavesil na fb foto ako spolu chrnime pod paplonom a na diskoteke ma vysmiali chalani. Teraz nikam nechodim a samotarsky zivot mi vyhovuje. Uvital by som zmierenie sa s kamaratom ktoremu som v psychoze napisal list kde boli...zobral to zle a uz 2roky sa ani len nepozdravime v obchode hoc ja som snazil vysvetlit formou emailu toto nedorozumenie a ospravedlnil som sa. Ak ma blokol je to - bolo to cele zbytocne a zajst za nim osobne nemam odvahu, pretoze nechcem ist s polismi na psychinu. Myslim si, ze ma ludia na dedine maju za cudaka...prestal som chodit do kostola, kde som prezil tiez psychozu hah pekne divadlo. Uz sa mi nechce pisat, najradsej by som vymazal minulost ale chorobu som dostal za trest a pomaly sa zmierujem.

Schizomars je super, ze si sa odhodlal prestat pit a zacal znova chodit do posilky it is perfect

Meret musim pochvalit tvoj blog.

Fajny hravas sachy aj online? Ja som na schacharena.de regnuty
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Po 9 január 2017 - 22:28

Ahojte.

Dnes ja zhoršene. Stav hodnotím asi na 3-. Mám rôzne "stavy". Myslím si, že sa mi pohoršuje aj po psychotickej stránke, nielen náladovej. V práci sa dalo, no cítim z nej stres, máme predinventúrne prípravy a príde mi to zaťažko. Tiež ma gniavi škola - skúškové je rozbehnuté a je ešte veľa toho. Mám pocity, že nič nestíham, že je toho všetkého na mňa veľa. Flush je zhoršená, v tvári sa manifestuju aj šupinky, suchá koža, pery. Nálady v práci sa držali na dobrej úrovni. Stavy prišli obzvlášť večer. Celkovo sa cítim slabý - fyzicky, morálne, psychicky, hodnotovo. Cítim sa nevyrovnane, strádavo, neviem či až nešťastne, ale prosím nevytknite mi to, lebo uvedomujem si aj ja, že mám kde bývať, aj čo jesť, a celkovo v Maslowovej pyramíde potrieb sa mám možnosť šplhať dosť vysoko. I tak však akoby to nebolo ono, niečo je tu vo mne, čo ma robí nervóznym, nespokojným a nevyrovnaným, neurotickým.

Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 10 január 2017 - 0:37

Ahojte kamarátky a kamaráti!
Už hodina pokročila, mal by som sa sústrediť na zaspávanie... Nehnevajte sa, že vám nenapíšem každému samostatne. Všetky vaše príspevky však čítam a aj sa zamýšľam nad nimi. Nedá mi však aspoň popriať Matejovi aspoň polepšenie stavu, a koniec koncov aby ste sa mali čo možno najlepšie všetci.

U mňa celkom rutinný deň. Výnimkou bolo náhodné stretnutie bratrancov, vlastne to boli úsmevné stretnutia. Inak: prechádzka, Net, obed, trochu TV, akp., čítanie a ešte raz čítanie, pohoda doma.

Zdravotne, je to OK. "Lenivosť" zostáva, hlasy nevýrazná a to len na balkóne, vzťahovačnosť je na tom asi najhoršie z príznakov (deptá to).

Dosť vyzdvihujem "akožepovinnosti", lebo aj vďaka nim, teda tej cca dvojhodinovke, mám pocit, že deň má aspoň akýsi zmyslel a teda aspoň malý posun vpred. Momentálne plánujem v akp. pár zmien, v chápaní navýšenia úloh.

To je asi všetko kamarátky a kamaráti. Prajem vám pre dnes krásny a úspešný deň. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ut 10 január 2017 - 8:17

Ahojte zdravim vas vsetkych Wink Wink Wink Wink

Meretseger-ako aj ty mne tak aj ja tebe prajem vsetko dobre k tim Narodeninam aby si sa dostala s taskosti a bola zdrava vela dobroty a lasky ti ties prajem a Dlheho zivota Smile -nech ti vide vsetko co chces,dobre oslav,maj sa a drz sa!


Umna je to rovnake ako vcerajsi den uvazujem co spravit alebo co robit ci ako prestat s cigamy,moc sa mi stim nedari.Inak uplne normalne az na par nezhod.

drzte sa a pekny den vam prajem Wink dovi
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 10 január 2017 - 15:52

Ahojte kamarátky a kamaráti!
V poslednej dobe sa cítim celkom prekvapivo dobre a ťažko mi určiť, čo mi to spôsobilo. Ako si sa mi nezdá, že by 100mg Amisulpridu spravilo až takú zásadnú zmenu. V podstate aj dnes mi vôbec nevadilo dokonca ani to, keď som bol sa len tak prejsť po meste a tunajších obchodoch. "Bola špička" v zmysle množstva ľudí, hneď som si myslel, že sa "rozšlape" vzťahovačnosť, ale nebolo to tak. Predpokladám, že to súvisí aj s fázovaním, teda, že som sa dostal viac smerom k normalite. Tým pádom zostáva len tá moja slabosť - tabakizmus a spánok.

Majte čo najlepšie, myslievam na vás všetkých a držte sa. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 73 z 88 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 80 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore