Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 88 z 88 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak So 11 február 2017 - 20:07

Ahoj Mischelll my girlfriend -no ja odkedy som spoznal jedneho cloveka co vie hekovat teda neviem ci vie ale rozumie vsetkemu tak som dostal paranoje ze ma sliedi,ale viesco ti poviem vsetko sa aj tak uklada s telefonou smsky hovori tak isto s facebooku a celkovo takze to je vlastne jedno ci ten strach stoho mam,zacal som uvazovat nad tim papierovim denikom teda zapisnikom,len ked zabudnem doneho nahliadnut tak nebudem vediet co som si zaumienil ked zabudnem hm ale dik Mischell ze si sa ozvala Wink prajem ti vela sil a nech sa dari v praci a celkovo a najme ti prajem uzdravenie abo zlepsenie stavu na very good my girlfriend Wink  tak sa drz maj sa pa

Ahojte vsetci lol usmiaty ci neusmiaty lol!  smutny ci stastny chory ci zdravy prajem kazdemu len a len to dobre v zivote a spravne rozhodovanie v dnesnej smutnej dobe!

Som rad ze telku pouzivam minimalne vlastne vobec aj som s izby dal prec televizor len mi tu zavadzal tak som rad mobil tiez pouzivam minimalne len ked mi ma mama volat ci ked cakam daky hovor stim je to taske vsade v praci ci ked objednavate cez net pitaju cislo musite mat telefon inak nic nevybavite fakt je to smutna doba ja sa vracam k starej skole zitia!

Tesim sa ze us pomalicky bude koncit zima a nastupi stebotajuca jar plna radosti a krasi to budem uz viac sa cinit juchuuu tak sa tesim stoho.

my friends uz budem koncit tak sa majte dobrucko a vzdy budte na dobrej strane teda nech mate spravne rozhodovanie pa heart

_________________
Jaro-slav Bludny-Slovak
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger So 11 február 2017 - 21:26

Ahojte,
dnes je to trochu horšie. Najmä teraz navečer ma, ako kedysi, prepadli "zlé myšlienky" typu ublížiť si, prečo a načo tu som, nemá to tu zmysel a blah-blah. Asi je dobre, že nemám poruke nič ostré, ale keby som mala, kašlem na všetky dohody so psychologičkou. Prečo aj, keď mi ona neverí...
Terapiu mám v utorok a nijak sa na ňu neteším, možno je aj škoda, že som už dala SMS-kou vedieť, že prídem. Menej aj zapisujem do denníka pre Janu, mám pocit, že hoci to číta - viem podľa jej poznámok - nijak ju to nezaujíma. Však čo, peniaze za to dostáva, prečo by sa mala starať, že. Ksakru sad and unhappy
Po telesnej stránke v poriadku, ani glykémie nie sú úplne beznádejné, no ráno mi pravidelne býva zle od žalúdka (ranné nevoľnosti Shocked ) a hoci mám teraz 47 kg, vzdávam pomaly nádej, že ešte tých cca 5-6 kg priberiem. Nechutí mi jesť.
Cítim sa osamelo, nešťastne, trochu suicidálne, keď už to mám priznať. Ani tie fotky ma už nelákajú (mám na mysli tieto posledné, ale možno je to tým, že si už pri ich prezeraní leziem na nervy).
Čo už. Majte sa, držte sa.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 12 február 2017 - 0:20

Ahojte všetci, čo aspoň úchytkom prečítate tento príspevok!

Práve dnes sa mám celkom OK, veď je už vlastne pár minút nedeľa. Budem tak písať radšej o sobote, kde bolo vstávanie doslova otrasné, vlastne si ani nepamätám ako a kedy som užil ranné lieky. Vtedy na noc som si dal 2,5tbl. Gerodormu a z toho to všetko akosi vyplynulo. Aspoň som sa vyspal.

Tento raz som vynechal pravidelnú prechádzku, ale zase som bol na záhrade a tam boli dokonca aj nejaké tie drobnosti, ale aj tak sa toho veľa nedá... Doma to bola klasika, teda Net, akp., čítanie, TV atď. Nič zaujímavé alebo bravúrne.

Zdravotne len s mierou vzťahovačnosť, ostatné je nateraz v úzadí.

Potešilo ma Zello celkovo, bolo viac priestoru pre každého, a tak dúfam, že si mal každý možnosť povedať to svoje.

Na záver chcem len dodať, že je výborné, že tu takto píšete, rád som najmä ak sa aspoň trošku zdá, že ste OK, čo vám aj prajem. Želám peknú nedeľu.
Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Ne 12 február 2017 - 13:20

Ahojte Wink

zase raz k Zellu....bola som tam sice na začiatku ....ale cakala som na neho uz pol hodku...a tak po začiatku Zella som uz lezala v posteli a zaspala som počas neho....no tak nie je to velmi pekne...ale ani cudne....naordinovala som si este pred Zelom beh a sprchu....tak som bola unavená dost.....mozno niekedy inokedy uz budem na celom Zellu...

Tuto - Ďakujem za prianie peknej nedeli....ozaj je pre mna pekná....užívam si ju...it is perfect

Meretseger - hmm moja rada pre teba ktoru možeš/nemusíš prijať....psychologička je tiez len človek...možno ma toho vela a nevníma uplne všetko čo jej hovoríš....alebo tak....možno aj ona ma problémi nejaké....ale je dobré, že k nej chodíš...no každy ma dobré aj zlé dní tak no.....

Jaro - no vieš ja som taky nepraví informatik....ja viem, že sa da sledovať, skype, gmail, aj icq....aj tak....proste ano robi sa to....ale musiš byť minimalne vyznamný človek - politik lol!

Ako sa mám?....no da sa ....vlastne stale velmi dobre...a musim sa pochváliť, že dnes som prví krat po 2 tyždnoch spala až po 6:37 čo je fakt, že super.....som oddychnutá....čerstvá....a to som mohla kludne spať až do 8:00... flower ale pohoda....dnes chcem zase cviciť - behať a chcem isť este na prechádzku zo psom...dog

Prajem krásny začiatok týždna community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ne 12 február 2017 - 16:50

Ahojte priatelia-dnesok je premna podareny vse v pohode tak som rad.

Meresterger-Prajem ti zlepsenie a uzdravenie so zlych myslienok na dobre a aby si dlho zila,nemozes si nikdy ublizit to je uplne zbytocne ja som si pre babu podrezal zily a bolo to zbytocne nezomrel som len som skoncil v nemocnici a ostala mi jazva,mere nech sa ti racej dari a maj na mysli ze musit tu bit tak sa drz a nevzdavaj svoj boj vse ber pozitivne aj ked to nejde su natom aj horsie tim sa dakedy utesujem ja,prajem ti skore pozitivne dobre perfektne myslienky tak sa maj dobre a napis papi Wink

Mischelll-politik niesom skoro si ma uzdravela uz taky strach nemam haha drz sa!  Wink a ozvi sa

Kazdemu zvas co mate dake problemi ci uz zdravotne abo jake drzim palce aby ste to zvladali dobre.

Tak len tolko majte sa a peknu nedelu prajem vam pokoj ahojte Wink

ps:prepacte za gramatiku v mojom pisani nedbam na to tolko do buducna

_________________
Jaro-slav Bludny-Slovak
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 12 február 2017 - 17:54

Ahojte všetci!

U mňa nič extra, čo by až tak stálo za spomenutie v texte. Bol som rád okrem drobností aj jednému telefonátu pred malou chvíľkou.

Zdravotne podstate po starom. Vstávanie sa nieslo v znamení vyspávania a následnej nespokojnosti z času, v ktorý som bol zobudený. Na balkóne som pocítil vzťahovačnosť zo zvukov a rozhovorov na ulici a nespokojnosť s tabakizmom, ktorý mi už dlho znepríjemňuje život. Ostatné pomerne dobre. Vlastne sa len točím v kruhu. Samozrejmosťou je "lenivosť", alebo lepšie povedané tendencia k pasivite. Na druhej strane, keď niečo treba, zvyknem sa premôcť, ale hnevá ma to. Členok sa dáva dohromady, ale som v tomto dosť netrpezlivý. Námaha na nohu mu príliš neprospieva, tak asi bude musieť mať kľudovejší režim...

Na záver najmä toľko, že vám okrem pekného zbytku nedele prajem aj úspešný a príjemný pracovný pondelok. Myslím na vás a čítam vaše príspevky. Držte sa!
Tuto
community together

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ne 12 február 2017 - 21:31

ahoj,
asi sa budem opakovat ale napisem,
tento tyzden PHTR ako tak,
nedela dva zapasy a jedno dohodnute stretnutie na pondelok,
inac po hlave sa mam fajne fajny,psychozy ani len vrabciak na strome o nu nezavadi,
dva tyzdne boli moje srdiecka u nas na navsteve takej rahabilitnej,totiz boli chori,

@Tuto len pokracuj v tom co robis ak registrujes pokoj od choroby,ak nie chcelo by to nejake plusko do rezimu,

@Matej zavidim studium kez by som mal taku moznost,v robote bojuj a nevzdavaj to,s byvanim to pride verim tomu ak sa o to usilujes,na jednej strane si podotkol ze by skoncila tvoja financ slobody,treba to zvazit,

@Meretseger ani len nech ta nenapadne pomyslat na take chujoviny ako rezanie,cakam od teba fotky,zatial som videl len tri a dufam ze si neni len v teplakoch a pink!!!

@Jaro.BludnySlovak chce to len cas nejaku dobu a sformujes sa podla svojho scrnara,drz sa chlape!!!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 86d972bf4c893f36cfd5a9819463950fd0bf59b2_large
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 13 február 2017 - 1:04

Ahoj fajny, pekne si to napísal, dal som aj bodík. Podobne ako Ty aj ja som zvedavý na ďalšie Meretsegerine fotky. A ešte sa mi páčilo, že to vidíš so mnou podobne ako ja, teda treba v denných aktivitách pridať a pritvrdiť. Práve v týchto dňoch sa mi akožepovinosti mierne rozrástli o dva materiály, a celkovo robím aj nad rámec. Tá noha ma brzdí v prechádzkach, bolesť je znesiteľná, ale nechcem vyzerať tak, akoby som stratil palicu, teda vlastne mierne krívam.

.............

Ahojte! Momentálne sa mi zhoršili hlasy a navyše v spojení so vzťahovačnosťou. Dúfam, že čo najskôr zaspím a bude pokoj od týchto nepríjemných anomálii. Zajtra ma čakajú povinnosti a vyzerá to na chodenie, tak snáď už členok sa umúdri a nebudem ako "hrabě de Pejrak" z filmu Angelika.

Inak nič zvláštne ponocovanie je už klasika. Keď dopíšem, už sa usteliem a ticho budem ležať. Práve tomu nepraje moja súčasná nervozita.

Kamaráti/tky dobre sa vyspite a plnohodnotne si odpočiňte. Začíname zasa od pondelka, tak prajem pohodu nielen pre dnešok.
Tuto

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Happy+Monday+Gif+2

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Po 13 február 2017 - 7:41

Ahoj fajny-odhadol si ma dobre Wink chce to len cas.drz sa aj ty "marinak"

_________________
Jaro-slav Bludny-Slovak
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Po 13 február 2017 - 16:50

@Matej - nechcelo by to novú tému v tejto sekcii?
@fajny - musím Ťa asi sklamať, ale tento cosplay set ma zachytáva naozaj len v teplákoch a pink roláku, na catsuit, na ktorý tak nedočkavo čakáte, chlapi, bola proste zima Very Happy Ale bude aj ten, až sa oteplí. Mimochodom, fotky sú kade-tade, DeviantArt (hľadaj pod mojím druhým nickom), YouTube, Instagram, blog, kam sa len dalo, zajtra ich hodím ešte na cosplay-blog a budem... slávna? Nie. Nevadí.
@Tuto - ach, Joffrey de Peyrac z Angeliky, až som dostala chuť si to zas prečítať. Pekný príbeh to bol Smile

Inak všetko po starom u mňa, o nejakú cca hodinu odtiaľto padám domov, keďže zajtra mám tú terapiu, tak aby som v pohode stíhala. A o takomto čase zas späť, och, trochu mi to už lezie na nervy, ale je tu pokoj, súkromie, takže čo sa vlastne sťažujem, že Smile Myšlienky na sebapoškodzovanie odišli tak, ako prišli, takže ostávam "čistá" (až na tie stovky jaziev, čo už ostanú, ale s tými som sa zžila).
Tak zatiaľ sa majte, držte sa welcome or bye
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 88 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 13 február 2017 - 17:07

Ahoj Meretseger!
Tak sa asi pustím do hľadania všetkých tých fotiek, dobre, že si sa na to fotenie odhodlala. Mám dojem, že si aj Ty s tým spokojná, a napadlo ma, že keď máš tých fotiek toľko, možno by sa s nich dal urobiť aj nejaký príbeh, alebo také čosi. Ale to je len nápad tak bokom. Držím palce na terapiu, aby si ju zvládla a bola Ti čo najviac užitočná a prospešná.
S pozdravom Tuto

sunny

......................

Ahojte!

Dnes mám celkom fajn deň. Keďže som ešte v doobedí povybavoval potrebné, mohol som po obede už relaxovať a venovať sa tomu tradičnému. Bol som aj u doktorky, ale bola tam len sestrička, s ktorou som tak trochu podebatil a za "odmenu" som dostal klasické dve injekcie. Prebehlo to v ambulancii tradične, s receptami som išiel do najbližšej lekárne a na moje prekvapenie bolo tam málo ľudí a všetky predpísané lieky mali bez objednávania.

Zajtra mám v okresnom meste posudkovú, otec sľúbil, že ma tam vezme autom. Veľmi dúfam, že to dopadne dobre, teda mi zachovajú polovičný ID. Potom mám ešte zopár drobností vybaviť a dúfam, že noha ma bude primerane poslúchať a bude to všetko bezproblémové.

Zdravotne sa cítim prekvapivo dobre. Vzťahovačnosť je len v menšej miere, taktiež hlasy sú na tom podobne. Tendencia k pasivite je prítomná, ale ako tak sa zvyknem prekonať. Tabakizmus bez väčších zmien... ostatné skôr drobnosti pod čiarou.

Pekný zbytok dňa vám praje Tuto

I love you
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 88 z 88 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore