Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 45 z 88 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 66 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ut 4 október 2016 - 19:46

Ahojte bojovníci, tak ja sa mám horšie. Sú depky s hnevom na minulosť a začínam sa uzatvárať. Najhoršie odpoveď je, že lieky na vymazanie dlhodobej minulosti nejestvujú ani na negatívne príznaky! Takže mám sa po*iči. Výsledky krvi, sona srdca+obličiek výborné, som zdravý jak repa atď. kvôli vyššiemu tlaku síce berem lieky ale neslaná diéta mi nechutí. Počasie nám praje na domasedenie. Zajtra si "oddýchnem" ostanem doma a pozajtra sa porozprávam na stacíku s mudr. Držte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 4 október 2016 - 23:36

Ahoj CHINAMAN!
Je super, že Ti výsledky práve takto. Podobne ako Ty sa liečim na hypertenziu, zvláštne je, že výsledky odberu krvi nič nezistili, snáď len drobné a nepodstatné odchýlky. Budem rád, ak postupne budeš písavať, že Ti je po psychickej stránke lepšie.

..................

Ahojte spolupútnici,
dnes bol celkom fajn deň, až na večer, keď som sa rozhodol zajtra ísť na "návštevu" k zubárovi. Vlastne som bol zo začiatku bolesti zuba rád, lebo mi to odbúravalo psychické problémy, ale práve vo večernú hodinu sa zub "vzbúril" a ani nevedel som čo so sebou. *****, to bola bolesť! Riešil som to viacerými práškami, aby sa to ukludnilo.

Inak pohoda. Ostatné sú väčšinou menej zaujímavé záležitosti. V skratke: prechádzka - obchod - výpomoc v domácnosti - dážď - pofajčievanie pred vchodom - dosť chladný vietor - akp. - čítanie - TV - Net ...

Zdravotne:
- zub
- s mierou hlasy

Majte sa všetci minimálne OK a napíšte riadok. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll St 5 október 2016 - 7:45

Ahojte Wink

tak no je ešte len ráno, ale možem povedať, že sa mám zle...až velmi zle....o 4 som sa zobudila na nejake zvuky a potom som citila ako mi strpla polovica tela....fakt aj usta polka...aj krk aj vsetko....od vtedy ma boli hlava...krk a je mi zle...ja neviem z coho by to bolo??? ani prečo???....nič zavažne ani neriešim....proste neviem....citim take napetie...a krk mam stuhnuti....a teraz uz citim ako keby malu hrcu v nom....lieky beriem ako vzdy ....uz som si dala aj ibuprofen kedze sa to nedalo uz vydrzat....tak no....mrzi ma ze nic optimistické som tu nenapisala....ale fakt sa nemam najlepsie.... sad and unhappy

Prajem krásny den community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto St 5 október 2016 - 13:30

Ahoj Mischelll!
Do tejto symptomatiky nevidím, takže sa ani neodvažujem radiť, alebo podobne. Snáď teda toľko, aby Ti bolo čo najskôr minimálne lepšie.

...............

Ahojte!
Vstával som o máličko skôr ako obvykle. Práve som sa vrátil od zubára. Mám to tam rozvŕtané a zároveň danú liečebnú vložku. Dúfam, že to pomôže. Bol som si aj vybrať predpísané antibiotiká.

Inak sa v zásade nič u mňa zaujímavého nedeje. Vlastne podobne ako písavam. Počasie je tu najmä "pod psa", občas prepŕcha, duje studený vietor, a dokonca boli aj krúpy. Pravdepodobne preto bude lepšie, keď budem "čušať" doma. Tak sa teším aspoň na knihu a relax.

Majte sa čo najlepšie a rád vás započujem na Zello dialógoch dnes o 20:00.
S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Št 6 október 2016 - 17:28

Mischelll, taká symptomatika mi pripomína môjho tatina, keď dostal porážku (mozgovú príhodu). Upchala sa mu nejaká cieva vedúca do určitej hemisféry a následne tá polovica tela, ktorú tá hemisféra spravuje, mu stŕpla. Išlo o ľavú stranu, čo je v prognózach lepšie, nakoľko pri pravej strane je postihnutou ľavá hemisféra, a to vedie vzhľadom na jej funkcie k strate reči a pohyblivosti. Otec po príhode ešte veľa rehabilitoval, cvičil, asi 2 mesiace po príhode si už dokázal ledva s vypätím všetkých síl zaviazať šnúrku na topánke, lebo cit v prstoch a rukách nadobúdal len pomaly. Dnes chodí, pričom dokáže chodiť aj o paličke, aj bez paličky. Sám sa oblieka, holí, umýva, sprchuje. Ale prešiel na ID a nakoniec sa z neho prehupol už do starobného dôchodku, lebo ten mu finančne vychádzal lepšie. Dúfam, že Ty cievnu príhodu nemáš a nedostala si, nechcem strašiť, len mi to tak napadlo spontánne, lebo práve také veci sa stávajú skoro nadránom pri zobudení a hentak sa prejavujú.  Budem na Teba myslieť a netrpezlivo čakať, až napíšeš, či sa Ti napokon polepšilo a ako Ti to prešlo alebo tak. Držím palce. giving a hug welcome or bye

Tuto, teším sa, že sa Ti podarilo vybaviť zákrok na ten zub. A hlavne, že to zabralo, vložka lieči a zub nebolí. Prajem Ti príjemné dni, maj sa pekne a naďalej buď takým dobrým pisateľom na fóre a miestnym priateľom, ako doteraz. Vážim si to a zostávam Ti nadšene fandiť. dancing Smile

Chinaman, prajem Ti na diaľku hojne síl a trpezlivosti i duševného mieru. Čas všetko lieči, si myslím - ako budeš získavať čoraz väčší časový odstup od tej minulosti, tak sa veci budú akosi aj samé dávať viac do poriadku a bude to, verím, napokon lepšie. Už len trpezlivo očakávať lepšie časy a snažiť sa o dobré ďalšie žitie a dni. Maj sa pekne. it is perfect

***

Ahojte, priatelia.   Skúmavý

Pár dní som sa neozval, bol som chorý. V nedeľu ma schytilo značné nechutenstvo, ktoré trvalo až do utorka. Aj som vracal, bolo mi veľmi nevoľno, mal som hrčku v hrdle akoby, ktorá ma dávila. Noci boli ťažké. V pondelok ráno som bol veľmi slabý a zvracal som, tlak som mal 85/45. Od nedele do utorka som schudol 3 kilá, zo 73kg na 70kg, a na 89cm pásu (-3 cm). Potom v stredu mi začali kŕče v črevách, bolesti, a začalo ma preháňať na WC. Nechutenstvo sa náhle zlepšilo a ja som trochu začal jesť, z čoho som nevdojak pribral naspäť 2 kilá, pravdepodobne len vodu a iné tekutiny (72kg dnes ráno). V stredu som začal mať hnačku, výrazné kŕče, šéfka ma pustila z roboty o hodinu skôr a ja som doma ešte bol na wecku asi 10krát, zafarbená voda. Nafúkol som sa z 89cm na 95cm, bolestivá plynatosť. V robote som si dal Imodium na hnačku, nezabralo moc dobre, ale dal som si len 1 tabletku, tak asi preto. Dnes ráno som volal šéfke, že reku by som potreboval deň preliečenia, teda 1 deň dovolenky. Ochotne mi vyhovela, aj včera mi dala to Imodium vlastne ona sama a sama mi navrhla odísť domov skôr z práce. V pondelok sa o mňa strachovala, lebo som mal malý tlak a bol som bledý a zvracal som, tak mi kúpila za svoje peniaze Pepsi Colu so slovami, že obsahuje pepsín, ktorý robí dobre na pokazený žalúdok. Vskutku mi to pomohlo a hoci som rapídne chudol, aspoň som už nevracal. Dnes som teda výnimočne doma, 1 deň dovolenky, aby som sa dal dohromady. Zajtra pokračujem v práci. Ráno som bol v lekárni, predali mi Imodium na hnačku, Hylak Forte na úpravu črevnej mikroflóry a na plynatosť, a aktívne uhlie na liečenie žalúdka a čriev. Dá sa povedať, že už jem normálne, mal som dnes aj raňajky, aj obed. Obe jedlá sa vo mne držia zatiaľ. Very Happy Bolela ma výrazne hlava, dal som si 2 ibalginy a nejaký kofeín. Uhlie si dávam 3 hodiny po liekoch, aby neabsorboval do seba molekuly liekov, čomu sa potrebujem vyhnúť.

Psychicky sa mám pomerne dobre, trochu ma duševne trápi zlá koža, suché pery, kandidóza, akné, nejaký šupinatý ekzém pod okom a celkovo výraznejšie červenanie v tieto dni. B-vitamíny zatiaľ nepomáhajú tak dobre, ako by som si želal. Mal som dobré skúsenosti s liečebnými účinkami solária na moje kožné ťažkosti (vrátane suchých pier), tak skúsim tam zajtra ísť. Nálady som mal prevažne dobré a práca odsýpala plynulo aj napriek zdravotným obmedzeniam. V pondelok to bolo otrasné len skoro ráno, kedy som myslel, že... pošpiním tovar. Včera zas boli najhoršie tie kŕče a plynatosť, ktorú som musel v spoločnosti medzi kolegyňami vlastne zadržiavať, čo vyúsťovalo ešte k väčším problémom a následným prehánkam.

Zaujímavé je, že aj mama mala v sobotu hnačku a potom ochorela na príznaky chrípky, behom týždňa sa jej spravilo veľké množstvo vody v kolene a dostala zvýšenú teplotu. Dnes bola u lekárky, má silný zápal v tele. Neskôr jej u ortopéda vybrali celú "fľašu" vody z kolena. Teraz leží, spí, má teploty a berie antibiotiká. Ja som lekárke ešte nešiel, ale mama sa jej pýtala aj na mňa a opisovala jej aj moje príznaky, a hovorí, že to môžeme mať o tom istom, a že sme to chytili jeden od druhého, alebo sme obidvaja niečo pojedli. Dokonca hovorila o možnosti salmonely, takže ak by mi pokračovali bolesti brucha, tak mám prísť na "výter". Embarassed Momentálne ale plánujem ísť zajtra riadne do roboty.

Dnes ráno som ešte stihol aj sestričku u psychiatričky, predpísala mi psychofarmaká na ďalšie 2 mesiace. winking

A takýto teda veselý týždeň mi prebieha. Zajtra ešte 1 deň vydržať a hurá víkend. Cez víkend mám už vyučovanie, takže... Reading Smile

Stav hodnotím momentálne na 2. Ďakujem Vám za vypočutie a prajem Vám mnoho zdravia, fyzického i duševného, kamaráti.  Embarassed  I love you

So srdečným pozdravom  heart
Matej
community together Huge smiley


Naposledy upravil Matej dňa Št 6 október 2016 - 17:54, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : oprava dátumovania, poplietol som si dni)

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 6 október 2016 - 20:13

Ahoj Matej!
Verím, že záležitosti okolo fyzických príznakov budú na poriadne dlho "fuč" a už Ti nestrpčia bežné fungovanie. Občas sa to stáva. Teraz je taký horší čas, dá sa chytiť takéto ochorenie skoro všade.

...............

Ahojte!
Tak si v duchu hovorím, že možno by niečo z tohoto príspevku zapadlo aj do "Štve ma...". Dnes malo takýto charakter vstávanie. Dosť dlho som si ho nastavoval, aby zobudenie bolo od siedmej do ôsmej hodiny. Tentoraz som však to spanie poriadne prešvihol, vstal som síce na lieky, ale následne som mal nejakú tu polhodinku, tak som si ešte ľahol a... Sleep

Inak sa v zásade nedialo nič zvláštne ani nejako zaujímavé. Fajčievam pred panelákom, ale nie "zbesilo", skôr uváženejšie. Podobne je to aj v okne izby.

Zdravotne celkom OK, to čo písavam je, ale snáď trochu znesiteľnejšie. Zub je na tom dosť dobre.

Myslím na vás a napíšte. Tuto


_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Pi 7 október 2016 - 1:24

ahoj,
vecer som dosiel domov a cakala ma tam posta zo soc.poistovne,takze z toho plyne ist zebrat kartu aj zo zaznamami po cely posledny rok,prefocit alebo oskenovat a poslat do socialnej poistovene,je to uz dalsich pat rokov co mi kontrolovali dôchodok,snad nebudu problemi,ale verim ze i ho predlzia o dalsich pat rockov,mam dobru naladu dal som si stilnox na spanie a z neho sa citim malatno tak ako pri pive,hehe Cheers1 Cheers1

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Mrakodrap
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Pi 7 október 2016 - 9:00

Ahojte Wink

Matej - ďakujem za podporu aj tebe Tuto it is perfect

sa ospravedlnujem, ze pisem az teraz ....no mam sa už dobre.....to co som opisovala v minulom prispevku presla v ten den po obede....ked som si zdriemla....na hodinu.....nijak to neriesim aby som isla k doktorke ani tak....viem, ze sa to podoba na infarkt alebo take nieco.....ale dufam ze to to nebolo.....takze tak...jedine co som si z toho zobrala ze idem uz ozaj sportovat...nie len o tom pisat...ale zacinam uz cvičit zase raz.....

Prajem pekný piatkový den community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Pi 7 október 2016 - 11:37

Ahojte, vospolok,
Matej, Tuto, ďakujem mockrát za povzbudivé slová, potešili, a hoci večery mávam stále kruté, hovorím si, že vydržím zas o deň (a deň a deň) dlhšie, hoci len a len kvôli blogu, inak ma tu nič iné nedrží... viem, som sebec a zbabelec, že to chcem podchvíľou zabaliť a nemyslím na svoje okolie, ale na ďalšie životy/nebo/peklo ani nič podobné neverím a nie som žiaden altruista, aby som sa strachovala o okolie, ako to ono unesie... malo sa svojho času správať inak a trebárs by som nikdy takto nedopadla... Takže tak.
Stále občasné myšlienky aj na sebapoškodzovanie, ale nenávisť voči Jane ma už prešla, vlastne by som ju mala chápať, že nechápe, ako to mám, však si tým sama neprešla a bez skúsenosti nikto selfharmerov nepochopí. Čo už. Zvažovala som aj porezať sa bez toho, že by som to priznala, ale tuším, že vina by ma ťažila natoľko, že by som jej to napokon vyklopila.
Po psychickej stránke teda takto, po fyzickej vcelku fajn, glykémie sú, ako vždy, všelijaké, ale aspoň na očnom mi povedali, že retinopatia sa nevyvíja, takže chvíľu ešte vidieť budem Smile Práve dnes som dobrala antibiotiká, kdesi som si totiž nahonobila streptokoka, ale zmenu akosi nepociťujem (nádcha pretrváva a kašeľ tiež, pritom ten ma trápi od 7/2015, ale hádajte čo? Predvčerom som si zvládla konečne vypýtať výmenný na pľúcne, no že mi to trvalo len vyše roka! Laughing ).
Nuž, a veselo blogujem, nápady stále sú, včera v noci prekročil celkový počet návštevníkov 19 tisíc, což je, myslím si, za ten rok nice. Akurát včera zase raz bez článku, pretože susedia rekonštruujú byt a žijeme v hluku vŕtania a trieskania do steny, z čoho mi už treští hlava. Takmer 10 hodín denne, kks, to je des, mám chuť zobrať si luk a ísť ich tam vystrieľať Evil or Very Mad Keď už viem správne nasadiť tetivu, tak už mi k dokonalosti chýba len maličkosť v podobe umenia strieľať a niečo aj trafiť, však ale to je nepodstatnosť Very Happy
Jaj, nejak som sa rozkecala, tož nateraz končím, len ešte želám Matejovi, Mischelll a Tutovi, aby sa čo najskôr uzdravili, budem na vás myslieť, a na ostatných tiež. Tak zatiaľ jumping2
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 7 október 2016 - 21:27

Ahoj fajny,
prajem Ti aby sa všetky administratívne záležitosti okolo dôchodku vybavili tak, aby si bol spokojný.

..............

Ahoj Mischelll!
Priznám sa, že mňa si celkom naplašila. Hlavne som dúfal, že to nebude nič vážne. Som veľmi rád, že som sa o Teba strachoval zbytočne, bodaj by to bolo tak vždy. Prajem Ti nielen zdravotne dobrý víkend.

.............

Ahoj Meretseger,
čo sa týka stavebných úprav som tak na tom podobne. Teda, momentálne sa zatepluje panelák a k tomu prislúcha lešenie, balkóny aj malá úprava okolia okien. Hlavne je tu skoro denne hluk v podobe búchania, trieskania, aj vravy majstrov. Som niekedy rád, že sa dá ísť von, alebo na záhradu.


Pekný víkend pre všetkých s vedomím času 20:00 v sobotu (Zello dialógy) praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 So 8 október 2016 - 6:17

Ahojte spolupútnici,
máme už víkend a je pomerne skorá ranná hodina, no ja som už hore. Bude to zrejme tým, že som šla včera skoro spať. Tento víkend budem tráviť na západe, síce bez spolubývajúcich, ale mám v pláne spraviť nejaké veci pre svoju kondičku. Dnes sa chystám na plaváreň a možno aj do fitka skočím.
Predchádzajúce pracovné dni by som zhodnotila na 2+, niečo sa vydarilo viac, niečo menej, ale celkovo som spokojná. Práca ma naozaj baví, je dobrá spätná väzba aj sem-tam sranda, ale najdôležitejšie pre mňa je že ma to napĺňa. Po zdravotnej stránke sa cítim v pohode, len zisťujem, že by sa patrilo na sebe zamakať čo sa týka fyzičky. Váha je potvora a už som si povedala, že vyššie cifry dosahovať nechcem. Piatky mávam voľné, tak si tam zaradím nejaký pravidelný šport.
Takto pred týždňom sme s kamoškou absolvovali aj jednu menej náročnú túričku, počasie nám vyšlo perfektne a taktiež to bola jedna z mét, ktorú som si stanovila.
Inak som v takom kolotoči v podstate, od pondelka vždy práca, ale trocha ma aj vyčerpáva dochádzanie do nej, nakoľko na byt chodievam až kolo 22:00...ale zas ráno nemusím skoro vstávať, to je výhoda.

Tuto,
ďakujem za držanie pästí a prajný komentár, dúfam že sa Ti zdravotne bude len polepšovať, po každej stránke. Smile

Mischelll,
mrzí ma, že sa Ti vyskytli takéto zdravotné ťažkosti, ono netuším síce čo by to mohlo byť, verím že už Ti je lepšie, ale určite by sa zišli aj dáke vyšetrenia, ak sa Ti to bude opakovať. A ešte, veľmi Ti fandím v citovej oblasti, nech priateľ "poslúcha" a dúfam, že nesklame.

Chinaman,
taktiež prajem veľa síl do boja s depkami, táto jeseň má vždy taký pochmúrnejší nádych....nehádž flintu do žita, prídu stopercentne lepšie časy a ty objavíš v sebe viac pozitívnej energie. Skús tú minulosť niekam "zahrabať" a mysli skôr na to čo je teraz. Verím, že to prekonáš, máš na to, si silný bojovník Wink Držím palce !

Matej,
aj Tebe a rovnako všetkým prajem veľa zdaru, v každodenných záležitostiach.

Toľko na dnes odo mňa prajem krásny víkend, priatelia, mám vás rada.
Teraz som tu pomenej, nemám toľko času na dôkladné študovanie všetkých tém,a vidím že tu toho pribudlo hodne, no nejak to dobehnem.
Ešte raz Have a nice day and Keep smiling flower community together (včera bol deň úsmevu )
Vaša Dzuli
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto So 8 október 2016 - 17:14

Ahoj dzuli08!
Pripadá mi to úžasné, že nielen dokážeš zvládať prácu, ale dokonca začínaš zaraďovať aj športové aktivity do svojho týždenného plánu. Myslím si, že obidvoje by som potreboval a to pravdepodobne viac ako si sám myslím.

Viem, že váhu ženy riešia viac ako chlapi, ale aj v tomto mám už nedostatky. Najmä ide o brušnú obezitu a tendenciu k pasivite, a to najmä z únavy, ktorá je skôr vnútorného charakteru. Na druhej strane Ty mi pripadáš tak primerane zaujatá životom a aj pekne si tu o tom napísala.

Na záver Ti chcem popriať veľa zdravia, aby si sa mohla stále mohla poberať svojou cestu vpred.

.....................

Ahojte všetci (teda aj pisatelia aj tí čo tu poprípade čítajú)!
Mám sa momentálne znesiteľne. Až na malú prechádzku a výpomoc s pneumatikami som bol doma. Táto sobota mi pripadá taká akási smutná. Obloha je dosť zatiahnutá, tak mi to vychádza akési nostalgické. Takú nejakú mám náladu.

Zdravotne sa mi navracia únava, a z toho vyplývajúca pasivita. Hlasy tak pomenej. Našťastie to nie je v nejakej väčšej miere, ale trápi ma to. Ako som spomínal v časti pre dzuli08, aj po zdravotnej stránke by sa mi zišla nejaká VPP práca a tiež pohyb aj šport. Samozrejme nedá mi nespomenúť pokazený spánkový režim, ktorý vak nebudem rozvádzať, keďže tu má vlastnú tému.

V závere prajem pohodový zvyšok soboty a skvelú nedeľu! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 45 z 88 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 66 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore