Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 24 z 88 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 56 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  xkrchnav Št 30 jún 2016 - 19:06

Ahojte, zas mi po nejakej dobe prestali chodiť maily na nové príspevky a až teraz som došiel na fórum a to je plné nových príspevkov. Nestíham ich akosi prečítať, alebo je to vlastne už neaktuálne. Chcel by som vás aspoň pozvať na Zello, ktoré začína za necelú hodinu. Aspoň to stíham poctivo a tak viem o pár z vás ako sa vám darí. Povzbudzujem čitateľov aj pisateľov nových aj starých zellákov, pridajte sa. Viem je vonku pekne teplo tak kto by sedel pri zelle... takže je to na vás. Budem sa tešiť.

Ja ináč mám asi pasívnejšiu vlnu. Veľa toho neporobím a čo musím to flákam. Dnes som to rozobral na terapii uvidíme či to pomôže.

Majte sa,
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 1 júl 2016 - 21:43

Ahojte kamaráti/kamarátky,
mám sa asi tak, že som dnešok strávil v drvivej väčšine doma. Aby sa nepovedalo, že je to totálne, tak som vybehol do obchodu pre nejaké to mlieko a volovinky do žalúdka. Celkom som bol tomu rád. Čas doma som využil aj na čítanie aj na robenie akp. Oboje mi išlo dosť dobre. Ohľadom domácich prác je to teraz pobiednejšie. Zdravotne sa mi, napriek všetkému, zdá že lepšie ako som písal minule.

Myslím na vás a veľa zdaru! Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  opadané lístie So 2 júl 2016 - 18:29

forum vola Mateja, ozvi sa. Smile
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 3 júl 2016 - 10:43

opadané lístie napísal:forum vola Mateja, ozvi sa. Smile

Ďakujem, že na mňa pamätáte. Smile giving a hug Aj ja som na Vás myslel, každý deň som sem chodil to tu čítať a držím Vám palce. Smile

Tento týždeň, čo uplynul, som mal trochu turbulentný. Veľa vecí sa udialo. Napríklad vezmime si prácu - moja šéfka bola povýšená a teraz mám novú šéfku. Vychádzam si s ňou ľudsky aj pracovne dobre, takže to vyzerá na fajn spoluprácu do ďalšieho obdobia. Nová šéfka mi zároveň vybavila novú pracovnú dobu - 8:30-17:00, lebo sa jej zdalo divné, že vlastne polhodinu pracujem každý deň neplatene a navyše (pôvodne: 8:30-17:30). Takže už o piatej poobede idem domov, čo je strašne super, lebo ešte vtedy stíham v meste obchody a prípadné vybavovačky, možno aj lacnejšiu holičku (o 4 eurá bezmála). Prakticky mi aj večer zostane viac času na seba, na školu alebo voľnočasové aktivity.

Čo sa týka fyzického zdravia - cysta v puse neustupuje, stále hnisá, kostička bola vylúpnutá úspešne. V pondelok idem na 9:30 k zubárke a pôjdem znovu na rontgen. Diera po kostičke sa inak hojí dobre, nebolí. Očná mi potvrdila -0,5 dioptrie, pričom mi povedala, že s tým sa dá dobre žiť, pričom dlho vraj s tým vydržím do vyššieho veku bez okuliarov na čítanie. Vskutku mi tie polky na očiach nevadia, nemám žiadnu korekciu a vidím zhoršene len v šere a tme. Inak fajn. Tým sa moje kontroly u očnej skončili. Ešte plánujem v tento rok: vyšetrenie keloidnej jazvy na chrbte u kožnej, porobenie s tou cystou, ultrazvuk zubného kameňa, a v novembri preventívka u všeobecnej po 2 rokoch, prípadne mi bude brať krv aj psychiatrická sestrička na obraz a isteže na hladinu valproátu (orfirilu). Toľko moje behanie po doktoroch. Smile Ale inak mi nič nie je. Very Happy (to aby náhodou si niekto nemyslel, že som hypochonder  I love you )

Solárko momentálne nemávam, používam samoopaľovacie mlieko na tvár, krk a ruky. Je to lacnejšie a zdravšie, efekt síce nie je taký dobrý ako v solárku, ale ak to nepreženiem s tým natieraním, tak to vie vyzerať prirodzene. Samozrejme, musím sa tým pádom zmieriť, že jasne tmavý nebudem, takže budem tmavý len jemne, prirodzene, skôr naďalej sa javím ako svetlejší keltský typ so slovanskými tmavými vlasmi a modrými očami. Embarassed

Čo sa týka školy, už mám prázdniny, dostal som z diplomového semináru áčko. Takže sumárne mám za rok 2015/16 študijný priemer 1,44, čo považujem za ok, keďže som brojil u seba proti perfekcionizmu. Teraz sa venujem vo voľnom čase upratovaniu, minimalizmu v domácnosti. Možno už čoskoro pôjdem robiť aj dačo do školy (na leto mám vytýčené: odborná recenzia do časopisu a aspoň 30-40 strán diplomovky). typing

Trochu menej jem, ale nie je to úplne zreteľné za každých okolností, lebo som mal aj mcdonald v tento týždeň (mcRoyal menu). Každopádne sa obvykle držím tých 7000 kJ. Momentálne mám oproti minulej sobote +0,2 kg, +1 cm, takže nič moc. Ale je možné, že je to len prechodné a do budúcej soboty, kým uplynú nové 2 týždne snahy (9.6.), už budú výsledky krajšie. Smile

Skúšam teraz trochu šetriť výdavky na stravu a využiť fakt, že mama doma varí otcovi a že sa tým pádom vždy ujde aj pre mňa. Totiž do práce si dávam len 2-3 rožky s maslovou ramou, tak ako kedysi na strednej škole. A teplé normálne jedlo mávam večer z maminej kuchyne, teraz po novom už okolo 17:45. Smile Chcem tak skresať svoje regulárne výdavky na max. 150 eur mesačne, s tým, že zvyšok ide na sporenie do banky. Momentálne som moc rozbujnený a neraz miniem viac. Cítim akúsi vďačnosť, že nemám v sebe potrebu chodiť na dovolenky, na zájazdy, výlety, do barov, podnikov, festivaly, koncerty, kultúru, zoo, alebo kupovať veľa kníh, spotrebiče, módne doplnky, nové mobily, veľa oblečenia, skrátka som veľmi rád sám za seba, že netrpím, že si toto všetko nedoprajem. Poznám kolegyne, ktoré sa preto trápia, ak si to nevedia z platu dovoliť. Ja práveže to vôbec k životu nepotrebujem. Chcem mať svoj kľud, svoj pokoj, dobré vzťahy s tými, s ktorými som stále v kontakte a teda ma najviac ovplyvňujú. Chcem mať základné potreby uspokojené, a to je asi tak všetko. Prídem si nenákladný, ale zase trochu nudný, fádny, kolegyňa mi povedala, že sa vraj vôbec nezabávam, nechodím sa zabávať. Moja predstava zábavy nie je spojená s kolektívom iných ľudí, lebo druhí ľudia sú mi skôr zdrojom nepokoja. Zábavu a odpočinok - to sú veci, ktoré realizujem výlučne osamote, trebárs na počítači, wikipédii, s knižkou v ruke, telkáč, fórum, minimalizovanie, počúvanie hudby, googlovanie. A to nestojí obvykle žiadne peniaze. Embarassed

Nálady som mal počas týždňa pomerne dobré. Občas boli výkyvy. Hodnotím stav na 1-. Smile Mal som raz aj silnú úzkosť, keď si kolegyne rozprávali predsudky o psychiatrických pacientoch - zistili, že jedna ich známa bola na psychiatrii a zrazu začali splietať teórie o tom, že "veď ona sa mi vždy zdala nejaká divná", a zrazu všetko na nej hodnotili ako divné, choré, zvláštne, nenormálne. Vtedy som mal v kancelárii úzkosť, vyvrcholenie červene - lebo som bol v rozpakoch, bál som sa, že aj mňa identifikujú ako pacienta. To by úplne obrátili voči mne svoj názor, už by som náhle nebol ten istý človek pre nich. very sad2 Na ulici inak teraz relatívne fajn. Prišiel k nám aj obchoďák, s ktorým som mal predčasom spor, a síce ma nejak extra do očí nepozdravil, vyzeral, že má dobrú náladu a išiel so šéfkou na kávu. Pozdravil až do kancelárie.

Fúha, ale som sa rozpísal. Veru bol to turbulentný týždeň. Ďakujem všetkým, ktorí ste to celé mali odvahu prečítať až sem. Very Happy Želám Vám peknú nedeľu, priatelia. Smile

S úctou
Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ne 3 júl 2016 - 11:50

ahoj,
vcera som sa regnul a dnes si popozeram toto forum co tam najdem pre mna zaujimave,
a ako sa mam?tak ako kazdy den,tyzden,mesiac a rok,prave som dosiel od JoJa kde som si kupil pivecko a cigi,
dnes je nedela a to znamena osobne volno,ziadny trening,ci zahrada a kniznica,len nic nerobenie po zvacsa casu,
som na dochodku,fakcit makat uz 4 rok nechodim,nechce sa mi,od aprila vediem dietu,chodim raz za polroka na navstevu mojim doktorom ktori sa mi za tu dobu co som ON nakopili az az,kazdy den zerem tabletky ako popcorn,bez nich som v prdely,
asi tak na uvod,
konec
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 3 júl 2016 - 19:40

Ahoj Matej,
som rád, že si sa ozval. Napísal si nám o sebe, teda čase čo si tu nebol, skutočne veľa informácii, ťažko mi na všetko reagovať, alebo opačne nereagovať. Dúfam, že si so svojou novou šéfkou budete rozumieť, dobrý krok k Tebe už urobila. Určite Ťa chválim za výsledky v škole, si šikula. Myslím, že je len dobre, že záležitosti okolo Tvojho zdravia tajíš a koniec koncov, každého do toho..., hlavne, že robíš svoju prácu dobre.

...............

Ahoj fajny,
veru naše diagnózy nie sú "med lízať", Ty si to tak nadľahčil, na môj vkus až príliš. V dobrom Ti závidím tú návštevu u doktora len za raz za polrok. Bol si niekedy hospitalizovaný? Aké máš, poprípade, dojmy z nemocnice? Každopádne sa drž zdravotne, lebo schizofrénia je strašná sv**a.

..............

Ahojte všetci,
tu nič extra nové. Čiastočne sa mi zdravotný stav akoby upravoval, dokonca až tak môžem napísať. Pre dnes sa strachy držia najmä v úzadí, ostatné v podstate tak, ako doteraz. So spánkom som prekvapil seba samého. Mám v spánkovom režime síce chaos, ale celkovo potrebnú dĺžku odpočinku mám ako treba, čo ma samého pomerne teší aj prekvapuje. Jednoducho som rád tomu, že pociťujem únavu, čo pri možnej hypo-mánii vlastne ani nie je. Na druhej strane únava a pasivita zostáva, takže ani neviem, či som v norme, alebo v čom...

Dnes som sa zamýšľal aj nad zamestnaním sa, ale momentálne som na vážkach. Jasné by bolo, že dám len tie 4 hodiny za deň, ale možno...

Myslím na vás všetkých tu na fóre, majte sa čo najlepšie. S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ne 3 júl 2016 - 20:23

Tuto napísal:...............

Ahoj fajny,
veru naše diagnózy nie sú "med lízať", Ty si to tak nadľahčil, na môj vkus až príliš. V dobrom Ti závidím tú návštevu u doktora len za raz za polrok. Bol si niekedy hospitalizovaný? Aké máš, poprípade, dojmy z nemocnice? Každopádne sa drž zdravotne, lebo schizofrénia je strašná sv**a.

..............
ak chces vediet koho navstevujem raz za polroka tak tu je zoznam:
diabetolog
kardiolog
endokrinolog
vseobecny lekar

 a stvrrocne psychiater,

 co sa tyka nemocnice bol som tam snad 11x behom 14 rokov,vzdy s nejakou divnou psychozou a vracal som sa s malou zmenou,a dojmy snad prvy raz som tam bol vyse polroka,neskorej len mesiac dva,vacsinou v pezinku a par krat v trnave,ale vzdy som sa dostal na to nenavidene mnou uzavrete oddelenie,pretoze tam polovica pacientov ani nevie ako sa vola,co su zac a ich mentalita ubohost,druha polovica boli vacsinou detoximanci,alkohol a drogy,s tima som si vedel co povedat,panuje tam taky 3.poschodovy system,ze ked sa mas lepsie postupujes do lahsieho neobmedzenejsieho oddelenia, 
a co si myslim o schize,nuz nezdedil som ani prt,lebo moja diagnoza je postavena najma na mariuhane a dalsich lahsich drog,ktore som bral ako teeneger,cize v rodine nik s takouto diagnozou,trvalo mi dost dlho aby som si usporiadal svoj zivot jak minuly tak aj real a stve ma jedna vec ze prvych 10 rokov od diagnozy som len prelezal s ovladacom v ruke a zaziva umieral´´zombie-lahnuta ozivla mrtvola v posteli´´,
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 3 júl 2016 - 21:32

Ahoj fajny, vlastne som aj zabudol na slušnosť, a tak Ťa vítam na fóre. Želám Ti, aby Ti bolo čo najviac prospešné a aby fórum naplnilo Tvoje očakávania. Isteže, skúsenosť s psychiatriou, teda najmä akútne-uzavreté, je minimálne smutná. Priznám sa, rád by som sa Ťa spýtal, či má, a poprípade aký, význam Tvoj avatar. Mne obrátený kríž evokuje satanizmus a pentagram čarodejníctvo, ale význam pre Teba neviem.(?) Prajem veľa zdaru, Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ne 3 júl 2016 - 21:49

ten symbol smojho pohladu reprezentuje antikrista velvyslanca z pekla v tomto onom svete a vesmiru,

cital som dakde jeden vtip zaniku a pociatku:

stretol sa doktor s kamradom na pive kde kamarad sa vypytuje aby mu vyzradil,ze koho to on lieci v nemocnici,a pan doktor v podnapitom stave mu odpovie:mame tu 6.jezisov kristov,4.bohov,2.satanov,5.antikristov a 12 .demonov

vo viere v boha a krista som bol neutral ale potom pred par rokmi co ma porazili a stym prisla jak moja skaza v duchovnom svete tak aj v reale som sa rozhodol ist opacnym smerom a to ze som prijal sluzby antikrista a demona-zleho ducha velvyslanca z pekla,a nasledne som vyhlasil ze som odporcom boha a krista
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Po 4 júl 2016 - 16:46

Ahojte Wink

už najmenej druhy krat pišem a stale to zmažem....len som chcela dat vedieť, že sa mam dobre....po psychickej stranke...co sa fyzickej stranky tyka tak horšie...po tej planovanej operacii....sa sice zotavujem ale tak trochu to aj boli.....ale už je to lepšie len spanok sa mi trocha pokazil....do druhej som nemohla zaspat...ale to nic to bude dobre verim tomu....

Prajem krásny zbytok dňa community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Po 4 júl 2016 - 20:47

Ahojte, priatelia. winking

Po turbulentnom týždni som sa prehupol k až príliš pokojnému víkendu s následným začiatkom nového týždňa, v ktorom je navyše 1 štátny sviatok. Chcem tým povedať, že od soboty mám akési, dá sa povedať, nudné obdobie. Zrazu nemusím po príchode z práce nič robiť a všetko, do čoho sa pustím, idem robiť len preto, lebo akurát chcem. Prekvapuje ma však, že si často neviem určiť, čo presne chcem, takže nerobím výsledne nič. Včera som ešte minimalizoval izbu, zametal, prerábal káble, utieral prach, vyhodil som tri mechy odpadu, bolo v tom aj zopár starého oblečenia, ďalej drobnosti, ktoré nebudú chýbať, a ďalej som skartoval staré dokumenty, účty a pošty, na ktorých bolo meno a súkromné údaje zväčša mojich rodičov. Skartovaného odpadu som spravil 1 saklový mech. Dnes som bol u zubárky, dala mi robiť rontgen, ale zrovna dnes mali rontgen z technických príčin zatvorený a zastupujúce pracovisko malo dovolenku. Najbližšie sa viem uvoľniť pre rontgen až v piatok, takže až vtedy sa uvidí na snímke, čo to tam mám za cystu. Naďalej tvrdí, že "to nič nie je". Ale ja si napriek tomu myslím, že rok hnisajúcu hrčku o veľkosti 1 cm v ďasne treba riešiť, a nenechávať ju len tak, nech si ide svojím životom. Mrzí ma, že keby som netrval na rontgene, tak by ma ani naňho nevypísala. very sad2 Cítim sa jak keby som ju otravoval, akoby som bol nejaký hypochonder, ktorý otravuje lekárov s ledačím. sad and unhappy

Potom som bol v práci, tam všetko ok zhruba. O 17:05 som už išiel domov, ale skočil som do lacných obchodov a nakúpil som 6 tričiek a 1 kroksy, 3 "po dome" a 3 von, kroksy po dome. Dokopy som zaplatil len 19 eur všetko dohromady, takže to považujem za výhodnú koupě. Very Happy Ešte chcem kúpiť 3 tričká na von a 1 jarno-letné dlhé gate - tým by som kupovanie na letno-jesennú sezónu ukončil s tým, že do oblečení sa vrátim až v zime, keď budem kupovať na zimnú sezónu mikiny niekedy v decembri, alebo v januárových výpredajoch. Yes Dal som si za cieľ dopĺňať šatník len 2 razy za rok, na jar/leto, a na jeseň/zimu.

Potom som došiel domov, najedol som sa prvého teplého chodu dnes (na obed som mal 2 rožky). Kilojouly dnes držím dokonca pod 6 tisíc kJ, takže fasa. Smile Necítim sa nejako extra hladný, čítam si minimalistické knižky a tie ma povzbudzujú redukovať svoje potreby v zmysle hesla: "Bohatý nie je ten, kto má veľa, ale ten, kto potrebuje málo." Smile Aplikujem to aj na jedenie. cherry

Trošku sa teď k večeru nudím. Dopil som kávu a idem asi pokračovať v čítaní. Zajtra mám voľno, lebo je sviatok. Ešte neviem, čo budem robiť... Reading

Nálady som mal dobré, úzkosti som nezaregistroval, možno iba pred zubárkou som cítil niečo ako rešpekt, tak som sa trochu spotil v čakárni. V čakárni u zubára sú ale krotkí aj najväčší machri. laughing Hodnotím stav na 1-. pale Ďakujem za prečítanie a želám Vám, priatelia, dobrú noc a príjemný, pokojný utorok. Smile

S úctou
matej
Pretty good

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  regina Ut 5 júl 2016 - 7:53

Dnes verim, že super - ide sa do prírody, do hory it is perfect
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 24 z 88 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 56 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore