Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Rozprávaš sa s BOHOM? ;)

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rozprávaš sa s BOHOM? ;) Empty Rozprávaš sa s BOHOM? ;)

Odoslať  EnaXnaY St 3 jún 2020 - 17:56

Chcel by SOM poznať tvoju skúsenosť Wink

Či sa rozprávaš s BOHOM a či ti odpovedá Wink

Lebo MNE neodpovedá, tak neviem kde je chyba Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Rozprávaš sa s BOHOM? ;) Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1106
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rozprávaš sa s BOHOM? ;) Empty Re: Rozprávaš sa s BOHOM? ;)

Odoslať  Stromikzora St 3 apríl 2024 - 15:13

Ano odpoveda mi, a strasne vsetci klamu, a potom zrazu pride taky svety moment a vravia mi ako Anunaky mali obrovsku vesmirnu lod na orbite, ako spadla, a ze z toho bolo kopu zeleza co v azii a europe zbierali praveky ludia a take rozne veci mi vravia ze ich za to lubim.

Vecsinou je so mnou Boh, Uriel, Zem a jeden kamarat co so mnou komunikuje telepaticky co sme sa obaja asi spolocne zblaznili.

Je to tak ze Boh ma taky jeden hlas, a potom su odtiene toho hlasu a to je niekedy Satan, niekedy Uriel, alebo nejaky demon to moze byt, vzdy uz sa to meni kto odpoveda podchvilkou a potom podchytim podstatu toho hlasu, ze co je za tym, bez prifarbu, a dojdem na to ze Boh a ten predosli prestane komunikovat.

Mal som strasne tazku schizu, aj som skocil z okna a som na voziku, ale nemenil by som za nic ine, som prekonal Dark Night of the Soul a teraz si veselo komunikujem s mrtvimi, semtam vtacik po slovensky povie, a vsade vidim take symboli vo vsetkom, to som sa nato trenoval ako ked pozeras naco sa podobaju mraky, napriklad tu pod mojov stolickou je Fakla svetlo Sophie, a par kompasov a fixov ze X celkovo v izbe na lienoleu.

... Neviem preco neodpoveda. Dobre je zapalit sviecku a uprimne sa pomodlit ale zacat s nizssimi bytostami, nejaky anjeli, alebo zem, mozno Sophia by odpovedala. Urcite sa to da aj ked si zdravy, len vtedy nedokazes sa takto zamerat, no povedz, napadlo ta niekedy pytat sa Boha na nieco v hlave ked si bol zdravy? Par krat sme skusili ci existuje telepatia s kamosom, ale taketo spiritualnejsie rozhovory so zemou, anjelmi a bohom ma nenapadli. Mozno preto ze som sa nedostal k anjelogii ktoru by som ti odporucil, ta sa zaobera komunikaciou s tyminto bytostami.
Stromikzora
Stromikzora
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 4
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 02.04.2024
Vek : 38

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rozprávaš sa s BOHOM? ;) Empty Re: Rozprávaš sa s BOHOM? ;)

Odoslať  EnaXnaY Ne 14 apríl 2024 - 5:01

Nuž, vtedy SOM mal také hluché obodobie, momentálne sa už bavíme (teda dúfam, že je to on) Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Rozprávaš sa s BOHOM? ;) Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1106
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rozprávaš sa s BOHOM? ;) Empty Re: Rozprávaš sa s BOHOM? ;)

Odoslať  Stromikzora Po 15 apríl 2024 - 19:50

Barz kto si moze mysliet ze je boh, stalo sa to aj mne a neviem cim to je, bolo to tak z nenazdajky a tak tajne ma to drzalo istu dobu. Ktovie co tym chce matka priroda povedat. Aj moji su raz boh, raz niekto iny a z jedneho hlasu to ide fluidne do druheho. Ale ma to symetriu. Hlavne je ze Boh chce dobro iba, ale preco potom vravel ze mal aj take ine obdobia... no neviem, pise sa to aj v Korane, ze boh vie klamat atd...
Stromikzora
Stromikzora
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 4
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 02.04.2024
Vek : 38

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Rozprávaš sa s BOHOM? ;) Empty Re: Rozprávaš sa s BOHOM? ;)

Odoslať  EnaXnaY Po 15 apríl 2024 - 19:56

Ak je VŠE-MOHÚCI, tak všetko (čo chce a dá sa), môže, teda aj klamať Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Rozprávaš sa s BOHOM? ;) Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1106
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Stromikzora likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore