Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 74 z 88 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 81 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Ut 10 január 2017 - 17:26

Srdečná vďaka, Jaro, potešilo jumping2
A ďakujem aj Tebe, Chinaman, za pochvalu blogu jumping2

@Matej, myslím, že si sa držal dlho dobre a v rámci diagnózy (yuck) máš hádam až právo na mierne zhoršenie, však ani zdraví nie sú vždy eutýmni a happy, že jo. Nestrácaj nádej, možno nevyjde všetko tak, ako by si chcel (zas Ti nechcem podsúvať extrémne veľa optimizmu, tak to nefunguje), ale zas bude líp... Držím palce. giving a hug
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Ut 10 január 2017 - 18:51

Ahojte Wink

Meretseger - Prajem všetko najlepšie k dnešnému sviatku Very Happy Great party Cheers2 Všetko najlepšie! Všetko najlepšie! 2 Všetko najlepšie! 3 a tak no prajem fakt všetko naj naj najlepšie a uži si to .... nie len darčeky ale aj tento deň... Všetko najlepšie!

Tuto - ako je dobre, ze mas teraz jedine troška problem z tabakizmom a spankom....ako som rada ze sa mas dobre....

Jaro - ake nezhody? ....inak vymazal si nejake svoje prispevky?....ja ako nic len som si vsimla ze si pisal a zrazu nic nie je....

Ako sa mám?....no poslednu noc beriem ako svoje zlyhanie....totiz nemohla som vobec zaspat....začalo sa to tak, že som isla velmi skoro pozerat film...zaspala som pri nom....ale zobudila som a potom som uz vobec nemohla zaspat....hodinu som sa len prehadzovala na posteli...vzdala som to a zobrala si dalsie lieky na spanie navyše....lenze ani to ako obvikle po par minutách zaspím....nic sa nestalo....uz som to fakt vzdavala hoci nebolo az tak vela hodin len polnoc....no a potom som nejako uz zaspala....lenze rano som trošicku mala problem vstat......ale proste nic sa nedeje o nic nejde......len planujem a zrazu take vykolajenie.....a tak ma to az polozi...hrozne....nehovorim o depresivnom vykyve...ale tak mala som to predpovedat vlastne cez den mi bolo dost hyperaktivne....ale dobre no ten frontin navyse ma fakt tak upokojil...

Prajem krásny zvyšok večera community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ut 10 január 2017 - 19:32

Ahojte všetci, dnes som bol po druhýkrát za sebou v okresnom meste a to s bráchom na vyšetrenia čriev atď no naťahuje ho už dlhšiu dobu. Išli sme o 7-dmej autom a prišli sme o 12tej, som z toho dosť unavený pretože som spiatočnú cestu šoféroval. Spravil som aj nákup v potravinách v ZA v maxe v coopke, pri čakaní na brata som sa motal po kauflande a hrozné potraviny na môj vkus strašne veľké. Boli sme aj v obchodnom centre dubeň pozerali elektroniku aby ubiehal čas. Momentálne som trocha prechladnutý a vymrznutý z vonka, bol som venčiť. Cítim ako na mňa ide zimnica a trocha ma pobolieva hrdlo, no dúfam len že budem fit, na behanie to nieje ale aj tak aspom na prechádzky vonku v terajších mrazoch. Bol som aj v bežeckom obchode kde som kúpil tenisky a sťažoval sa na pľuzgiere, prekvapivo mi možno vymenia za iný model ak budú problémy pokračovať - jupí.

PS. Meret pripájam sa a prajem ti všetko najlepšie
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ut 10 január 2017 - 20:10

Ahojte hi all! Wink

Mischelll-No k tim prispevkom co som vymazal sa vyjadrim len takto dostal som paranoje ze by ste ma zle chapali tak paranoje a potom delete Very Happy .A nezhody som mal take ze ma niekdo obvinil s toho co som neurobil NEZNASAM KRIVDU!!Ako som sa to dozvedel tak som vyletel a prevrhnull plny pohar kavy na zem a rozbil pohar.To sa mi prvy krat stalo ze som nebol pokojny a vyletel som hm Nejedem sa k tomu uz vyjadrovat ani to rozoberat.Som neviny!!


Dnes nakonec vecera som spokojny som si pred malou chvilou poupratoval a popozeral si veci co mam a vyhodil co uz nepotrebujem takze good.

Co ma jedine trapi su cigy chcem prestat no nedari sa stale nonstop chut na tabak Crying or Very sad

Ked nebudem fajcit zacnem aj cvicit.Minuly rok som si kupil jednorucky a len su zatial ale len zatial v kute hm.
Chcem sa naucit snuuuruuu!
A chcem sa opet vratit ku klikovaniu to je brutalny cvik a brutalne ked som pravidelne klikoval mi narastly prsne svaly teraz mam len ochab staci 500klikou a je to dobre Shocked

Drzim vam palce:Matejovi,Chinamanovi,Merescerger ci ako sa pises raz sa to naucim Wink ,Fajnemu,MiSCHELLL,Tutovi,Enusik a ostatnim nech sa vam polepsi v zdravi a nech sa dari-drzte sa a drzte palce aj mne it is perfect zatial tolko pa a dovi
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Enusik Ut 10 január 2017 - 20:21

Dnes bol krasny den, zobudila som sa vedla mojej polovicky Smile Poobede sme sa spontanne rozhodli, ze ideme do PO na novorocne nakupy. Kupila som si motivacnu knihu od Dr.Joseph Murphy - Tajomstvo sily nasho podvedomia, army tricko, fitness leginy aby som dostala vacsiu motivaciu na uvodne cvicenie a vymakli sme aj super akciu "kup si par topanok a kabelku alebo druhy par mas za 1€. Laughing jumping Pekne sme sa naobedovali, dali kafe, proste chill out. Stale sa citim fajn, nemam zbytocne myslienky, som plna elanu a energie. Citam o hypnoze, uplne ma to pohltilo a bavi ma to study
Zajtra rano mi dojde mamka z Rakuska, trosku ma trapi, ze sa obava a je skepticka, ze moj stav prejde do manie. Dala som jej za ulohu nastudovat si jednu knihu, ktora je urcena pre ludi zijuci s bipolarikmi, na to aby ma ako tak pochopila, kedze malo o tom vie. Niekedy sa s nou hadam, ze namiesto tych blbosti co cita na FB by mala radsej citat nieco, co by ju naucilo pochopit viac jej vlastnu dceru, tak snad to teraz zaberie. Zajtra jej navarim nejaky fajn obedik a vyvratim jej tie jej obavy. Myslim si, ze zajtra by bol uz aj najvyssi cas zacat s mojim zhadzovanim kil vo fitku, tak mi drzte palce Smile dancing

Pripajam sa Meret a prajem ti vsetko len to naj k narodeninam kiss
Enusik
Enusik
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 51
Reputácia Reputácia : 19
Dátum registrácie : 02.01.2017
Bydlisko Bydlisko : vychodne Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31,6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapín, Depakine Chrono, Aripiprazol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ut 10 január 2017 - 22:06

Ahojte.

Všetko srdečne najlepšie k narodeninám, Meret (@Meretseger)! Všetko najlepšie! Nech je Tvoj nový rok života báječný, resp. tak triezvo dobrý, s ktorým by si bola spokojná. Ďakujem Ti hojne za Tvoje povzbudenie, vážim si to a beriem si to k srdcu. Už je síce večer a Tvoj sviatok akoby končí, no nový Tvoj rok ešte len začal, tak naozaj nech ho máš super a čo najviac vecí nech sa vyvíja podľa Tvojho gusta. Super! Aj Lara Ti prišla zagratulovať:

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Tomb_m10

***

Tuto (@Tuto), ďakujem Ti za povzbudenie. Veľmi sa teším aj ja, že sa Ti vodí duševne teraz tak dobre, resp. stabilne. Želám úprimne, aby sa Ťa dobrý stav držal ako kliešť dlhodobo. Všetko dobré, Tuto. it is perfect Yes

Jaro (@Jaro.BludnySlovak), želám hojne sily pri zvládaní boja proti tabaku. Je to des, viem si to predstaviť, hoci som ešte nikdy nefajčil. Možno neviem presne, ako sa človek cíti pri tých absťákoch, ale viem dobre, že závislosť prekonať naozaj nie je hračka. Prajem Ti všetko dobré, nažívaj si spokojne. Pretty good Applause

Ahoj Enusik (@Enusik). Odporúčam využívať smajlíky fóra, namiesto anglických názvov. Bol by ten príspevok taký akosi farebnejší. Very Happy Ale to len tak tliacham, je to samozrejme na Tebe, ako si štylizuješ príspevok. it is perfect Smile Každopádne sa teším, že Ti je v týchto dňoch dobre a celkom pestro sa Ti rozvíjajú činnosti, si povedzme-rovno proaktívna. Z toho treba mať len radosť, takže paráda. Všetko dobré, Enusik. Super!

Chinaman (@Chinaman), držím palce s tým prechladnutím, nech Ťa to nelapne úplne, ale veľmi skoro to od Teba odíde. Odporúčam zvýšené množstvá vitamínu C. Všetko dobré, drž sa, kamoš. Super! winter

Mischelll (@Mischelll), veru, aj mne sa to sem-tam stane, že neviem zaspať po priveľmi hyperaktívnom dni s rozlietanými myšlienkami. Som rád, že Ťa Frontin napokon upokojil - ani nemám s týmto liekom skúsenosti, asi je teda dobrý. Prajem Ti do ďalšieho dňa hojne stability, dobrej nálady a pohodičky. Maj sa pekne. Pretty good Dojatie 2

***

Pozdravujem srdečne aj všetkých ostatných forumákov, čítajúcich i píšucich, nech sa Vám darí. Očko Špeciálne pozdravy by som rád adresoval filipke (@filipka), Lístiu (@opadané lístie), Rasťovi (@rasto), fajnemu (@fajny), Jožinovi (@xkrchnav) a veronicke (@veronicka), ktorí sú na fóre stálicami, hoci v tejto téme v posledných dňoch nepísali. Zaslúžia si však držanie palcov v ich určite tiež neľahkom žití - držte sa, bojovníci (a bojovníčky). Smile

Matej
Huge smiley


Naposledy upravil Matej dňa Ut 10 január 2017 - 22:35, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : pridanie pozdravov pre Veroničku a Jožina)

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ut 10 január 2017 - 22:32

Ahojte.

Dneska sa mi stav trochu zlepšil, si myslím. Hodnotil by som sa asi na 2+. Nálady boli prevažne stabilné, dobré, priamo úmerne hladine kofeínu v krvi. Zjedol som viacej kofexov, než je slušné, no našťastie som pociťoval vcelku iba kladné účinky smerom k povzbudeniu, vitalite, lepšej nálade, odolnosti voči psychologickému stresu. Čo sa týka toho stresu, dnes bolo na pracovisku menej negatívnych podnetov, zväčša sa dalo. Cezčasoval som zas asi 3 hodiny, do ôsmej... ale som spokojný, lebo sa dosť stihlo, aj ma to značne bavilo. Dnes som dodržal limit prijatej energie, len nejakých 7800 kJ, ale zas dosť sa nafukujem z billových Clever limonád, ktoré sú bez kalórií, ale za to ich bublinky sú mi v bruchu agresívne. Smile

Trochu sa mi zhoršila flush, z limonád mám aj viacej červené pery, akoby som chytal nejaké podráždenie, alebo od vetra a chladu "oplieskanie" na ústa. Musím skúsiť znovu teplo a žiarenie solárka - asi zajtra na 7 minút. Zajtra tiež znovu investujem do bagety, lebo zjesť bagetu stojí len nejakých 1,60 eur, a pritom ma to zasýti až do večera a ani ma to príliš neutlmí, takže sa dá dobre pokračovať v načatých úlohách. Zároveň to má prijateľné kalórie, iba ak v tukoch je to zlé, že to tukov má priveľa. Smile

Bude pol jedenástej - začínam sa cítiť unavený, telo by rado išlo spať. Spím Neviem, či mu to umožním, lebo mám dosť navaleného zo školy a je tu vo vzduchu silná potreba mať študijnú seansu. Je riziko si dať teraz povzbudzovače, lebo sa môže stať, že potom nezaspím, keď už budem chcieť učenie na dnešok ukončiť. Question Idem ešte nad tým premýšľať, lebo v tomto cítim zmiešané, obojaké chcenia, aj áno, aj nie. Embarassed

Ďakujem Vám za vypočutie, kamaráti. Želám Vám všetko dobré, držme sa. community together

Matej
jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 10 január 2017 - 22:53

Ahojte všetci!

Meretseger, rád som Ti zaželal aj na FB a doplňujem prianie aj tu, teda: Všetko najlepšie! Drž sa!

Jaro, držím Ti palce nielen v vysadení tabaku, určite budem aj ja rád ak budeš mať v tomto úspech. Žiaľ tabakizmus sa ma týka, a tak sa teším, ak budeš mať úspechy.

CHINAMAN, zrovna v TV správach hlásili, že je tých vírusov v ovzduší akosi viac, mne stačilo v jeseni, ale chcelo to jednoducho čas a vyhriať sa.

Enusik, je super, že sa takto pripravuješ na začiatok cvičenia... Držím palce a nezabudni nás potešiť svojimi pokrokmi.

Mischelll, spánkové turbulencie sú dosť nepríjemná záležitosť. Verím, že zase nabehneš do režimu, ktorý je ti blízky.

Matej, na konci príspevku píšeš o nerozhodnosti (áno/nie). Žiaľ aj mne sa to stáva, že akosi neviem dosiahnuť rozhodné a jasné vyjadrenie, a pevné rozhodnutie. Vraj to býva pri našej chorobe pomerne časté. Je to taká menšia nepríjemnosť. Drž sa kamarát!

...

U mňa je to pomerne pohodička, dokonca som už na pár opakovaní zdvihol tie nešťastné železá - činky. Prekvapivo to nebolo až tak strašné ako som si predstavoval. Napriek skôr symbolickosti "cvičenia" som rád, že som s tým trošku pohol. Zajtra idem k psychiatričke. Minul som skoro všetky Gerodormy. Na ostatnom by som vydržal možno aj necelý mesiac. Chudnutie je také otázne, čo ma mrzí, ale neudivuje ma to. Vzťahovačnosť je tak na 20%, "lenivosť" (únava, polihovanie, pasivita, priam odpor k aktivite...) je na 30%-40%.

Majte sa čo najlepšie. Teším sa na vaše príspevky, hoci by ste napísali len vetu. S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ut 10 január 2017 - 22:58

ahoj,

ja len aby som nebol neprajny,pridavam sa k blahozelaniu k meret,lol! gratulka lol!  @Meretseger Všetko najlepšie!
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger St 11 január 2017 - 10:21

Ďakujem všetkým, ste zlatíčka Very Happy 25 nie je už niečo na extra oslavovanie, mám taký dojem, predsa len, štvrťstoročnica a tak, človek to už vníma kapku inak... Ale dožila som sa toho, což sa možno i cení. Merci once again I love you
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Anita1006 St 11 január 2017 - 12:14

Ahojte! Uz dost dlho som nebola na fore. Od zaciatku decembra sa okolo mna veci dost kazia. Bohuzial riesim to nespravne, s alkoholom, co ma privadza este do vacsich depresii. Trapia ma aj samota. Kamaratky su daleko a vztah nemam. Niekedy si myslim, ze vztah uz vobec v zivote sa mi nedari vybudovat. Stracam aj doveru v ludoch. Takze teraz mam take horsie obdobie.
Anita1006
Anita1006
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 33
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 20.02.2016
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 11 január 2017 - 13:13

Hi All Wink

Matej a Tuto-Dakujem sa pozbudenie k prestaniu Fajcit!Drzte sa aj vy a tuto ked prestanes ty s fajcenim tiez budem rad ale najviac ty sam Wink Matej drz sa a vela uspechou Wink


Anita-Alkohol nie je dobry stim opatrne kamarat preto dostal schizofreniu ze stale pil s alkoholo clovek nic neviriesi skour bez neho nevravim ze pijavas ale stim racej nie zacat Wink A samotu zazivam aj ja tiez ma trapi ze uz asi vstach v zivote nebudem mat a to len kvoli schizofrenii lebo baby ma preto nechcu tak m nic ine neostava

Bracho mi povedal aby som bol sebestacny ze co ked tu mama nebude co budem robit neviem ani sam mozno tazko pracovat alebo ma zatvoria alebo budem mat veci dvochodok a prezijem hm len tazko si uvedomuju ze ma ta choroba moc zasiahla asi si myslia ze mna to nestve mna to sere najviac ze som furt len doma a trapim sa ale

Hlavu vzhuru vsetko moze bit este dobre pre kazdeho znas!

Zdravotne sa mam dobre dufam ze to vydrzi dlho pred tim som nebol 3roky v nemocnici a az v lete 2016 som tam skoncil tak dufam ze teraz vydrzim aj 5rokou bez hospitalizacie,ked mi choroba zacala tak som tam bol kazdy rok je to des tam!

Prajem vam pekny uzity den a dzte sa! Wink

Dovi Do po. Very Happy
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 74 z 88 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 81 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore