Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 75 z 88 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 81 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Youtube

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 11 január 2017 - 15:12

Ahojjte-Nema niekdo skusenost ako odstranit reklami s youtube vlastneho videa co som tam dal?Bez mojho povolenia mi tam nacgali reklamu very unhappy a ja stim nesuhlasim!Cely zivot len o reklamach v telke a na internete kde kade,nemam rad reklami clovek sa zaobite aj bez toho.Ak by mi niekdo z vas poradil tak vopred dakujem! Wink

Pekny den!
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger St 11 január 2017 - 17:05

Skús sa pozrieť do svojho YT profilu, ak si do videa trebárs dával cudzí obsah, majú právo na reklamu.

Zdravím vás,
mám sa trošku zvláštne. Keď som včera šla k psychiatričke, pochytila ma depersonalizácia, aspoň myslím, že to bolo ono... Nepovedala som jej to, v podstate to hneď prešlo, ale dnes v noci som mala sny, po zobudení z ktorých som mala pocit, že sa to naozaj stalo, vlastne by som to odprisahala. Už dosť dlho som s týmto nemala problém, tak neviem.
Inak po fyzickej stránke to ujde, navyšujem postupne inzulín, pretože v zime potreba narastá. Glykémie rozlietané, že ma to neprekvapuje.
A tak teda, majte sa, držte sa.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 11 január 2017 - 17:54

Ahoj Mersesceger-Aha tak to som nevedel a vies o tom ze oni si to pravo sami spravili.Reklamami nam vimielaju mozgy hahaha ale ne. Mere stoho sna si nic nerob aj mne sa to stalo raz ze som sa prebudil so sna a ze to sa stalo som si myslel a potom mi to preslo,tod sa mi snivalo ze som bol v obchode a davali vsetko zadara tak som si bral do rupsaku tasiek vsetko kosele,mikiny,gate,tricka,topanky ty kokos a naraz sa zobidim a veci nikde mna slo porazit Very Happy namotany vo sne a nic stoho alebo sa mi pacia sny o sexe to ties sa mi zdalo ze sa tak stalo a rano len mokry ze to co jaj sen Very Happy no nic nejdem uz pisat ale DAKUJEM TI MERESCERGER it is perfect
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN St 11 január 2017 - 19:23

AHojte, dnes sa mám tak trocha zvláštne. Doobeda sme boli ja a brat s mamkou u doktora tak sa o ňu znova staráme ako len vieme najlepšie. Mám kopec inzerátov a začína mi z toho hrabať, trocha paranoje neuškodí? Very Happy Cítim sa zbytočný alebo ako to nazvať, nudím sa ale teším sa na zajtrajšie oteplenie a to že si pôjdem zabehať. Inak chcem žiť iný život, keď si predstavím iný tak sa vidím v byte zabarikádovaný fajčiaci na balkóne, zarastený, neupravený. Ale už dosť toho negativizmu môjho affraid Enusik mala pravdu, som pesimistický hoci som býval úplný opak človeka povahy aj brat mi povedal, že myslím negatívne. Chýba mi troška aj minulosť hoci som napáchal zlo boli aj dobré časy. Stále sa mi to akosi nedarí anpísať do kauzy, kašlem nato, nechcem aby ma ľudia riešili alebo súdili. Momentálne som unavený a vycucaný zároveň. Bola aj vzťahovačnosť a mal som chuť vynadať istým ľuďom no lepšie je byť ticho, držať krok a hubu jak sa vraví!? Idem si dať kávu, musím sa nejak zrelaxovať a načerpať pozitívnu energiu Rolling Eyes
ČAVTE welcome or bye
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Enusik St 11 január 2017 - 19:51

Zdravim vospolok,
tak dnes mam krasny den za sebou. Vstala som, zapla PC, dala si kavu, trosku posurfovala po nete a neskor dosla polovicka. Navarila som fajny obedik aj pre mamku, ktora dnes poobede prisla z Rakuska, takze moje planovane fitko sa presunulo na zajtra. Potom som si na bazosi nasla novu stvornohu lasku, pre ktoru si v nedelu idem do Partizanskeho jumping2 juj ale sa tesim a ratam kazdu minutu, som ako male dieta. Vzdy som chcela nieco zive a roztomile v mojej blizkosti a viem, ze mat zvieratko je terapia pre dusu a velmi to pomaha, zaroven nabada k pohybu taky psik. Chinaman si negativny to hej ale verim, ze aj tebe by pomohla sugestivna hypnoza len musis najst spravneho hypnotizera a mat odvahu Smile ten ti to v hlave trosku uprata it is perfect Matej, vtedy tu spravu som musela skopirovat a na novo odoslat, preto tie smajliky v Aj. Smile laughing Prajem vam pekny a nicim neruseny vecer dancing Razz
Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Francuzsky-buldocek
Enusik
Enusik
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 51
Reputácia Reputácia : 19
Dátum registrácie : 02.01.2017
Bydlisko Bydlisko : vychodne Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31,6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapín, Depakine Chrono, Aripiprazol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto St 11 január 2017 - 19:54

Ahoj Anita,
veľmi Ti prajem čo najskoršie stabilizovanie zdravotného stavu. Alkohol sa niekedy môže zdať ako pomoc, ale reálne dlhodobo zhoršuje chorobu ako aj ostatné drogy. Snáď výnimkou je tabak. Som rád, že si napísala, cenil by som možno viacero názorov na Tvoj stav.

................

Ahoj Jaro,
v tomto som len konzument...

...............

Ahoj Meretseger,
niet sa čudovať, že čo sa týka cukrovky, veľa toho neviem, ale prajem stabilizovaný stav.

...............

Ahoj CHINAMAN,
aj napriek tomu, že sa zdá, že svoj stav sa dá považovať za vážny, osobne sa mi zdá, že to všetko pomerne dobre zvládaš, čo je fajn. Možno je to však len taký môj dojem.

...............

Ahojte píšuci aj čítajúci,
dnes som síce "porobil", čo bolo treba, ale počas dňa som dosť pospával, únava ma zmáhala. Inak celkovo dobre. Držte sa! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN St 11 január 2017 - 22:12

Enusik odhodlal som sa a napisal hypnotizerovi z Blavy, predtym som kratko o hypnoze cital na hypnoza.sk to je jeho stranka a cez kontakt som sa spytal na rovinu ci lieci schyzo ochorenia...tesim sa na odpoved co napise.

Tuto mas pravdu rozrusil som sa pohnevanim sa s brachom kvoli kureniu v kotli atd. Inak uz som v pohode zas. Po vynadani a vypocuti aky som loser ma roztriaslo...

Drzte sa vsetci momentalne pocuvam zello historiu.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Enusik St 11 január 2017 - 22:44

Cau Chinaman,
no to som rada, ze si nabral odvahu, palec hore Smile To je prvy pozitivny krok, over si aj ako dlho to robi a ake ma skusenosti. Sarlatan moze urobit viac biedy ako osohu. Napriek tomu mne moj Mind trainer povedal, ze hypnoza nemoze poskodit ale moj nazor je, ze ten kto ju nevie robit, tak poskodit moze. Vzdy treba mysliet aj na zadne dvierka. Daj vediet ako si pochodil a prajem ti aby sa ti to podarilo. Nechce sa mi spat, som rozrusena z toho, ze budem mat v nedelu havinka, uz nech je nedela Very Happy Dobru noc prajem.
Enusik
Enusik
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 51
Reputácia Reputácia : 19
Dátum registrácie : 02.01.2017
Bydlisko Bydlisko : vychodne Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31,6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapín, Depakine Chrono, Aripiprazol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 11 január 2017 - 22:45

Zdravim vas som rad tomuto foru mozem sa vikecat o vsetkom s vami podobnimi trapeniami. Neviem pisat furt robim chybi aj tu som spravil tvrdku to si nevsimajte. Uz mesiac nehram Poker co som aj rad moje naj umiestnenie bolo v turnaji s 475 hracou som skoncil 3ti. Inak som zbytocne prehral peniaZe. Raz som pocul na kaZni ze nehraj karty poker vtedy som ho hral a vravim si ze to neni as tak zle ale nakonec viem Ze ani good to neni. Chcel som hrat aj zivi pkr ale mal som obavi o paranoje. Vlastne dobre ze som stim skoncil milion som nevyhral tak konec karieri . s cim som neprestal je rep. K tomu sa vraciam ked mam instrumentaly aj tak nato moc nemam . mam len na lezanie v postely hm viem co by som chcel robit ale vzdy ma choroba odradi od toho nech je to co chce
..
Pekny vecer vam priatelia prajem a dobru noc sladke sny pa

Bludar.cudak.cudny to bol podpis hm negativ

_________________
Jaro-slav Bludny-Slovak
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  tomas Št 12 január 2017 - 0:07

ja hravam poker pre zabavu a privyrobenie, okolo 50 hodin mesacne. zatial som vyhral cca 10 000 dolarov  Pretty good
tiez som hraval kedysi sach, takze ak by chcel dat niekto par bleskoviek, mozme niekde online Smile

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Anita1006 Št 12 január 2017 - 13:05

Ahojte! Vcera na Zelle som uz nebydrzala, tak som to vypla. Dnes som konecne rozobrala stromcek a poupratala trocha. Varit som moc nemusela, len zemiaky, lebo maso este mame. Otcovi je zle. On je po nehode a znacnea obmedzenu motoriku. Ma bolesti v celom tele a aj od zaludka mu je zle. Ja trocha polihujem. Niekedy mi je luto, ze takto som sama. Ale uz menej verim aj ludom.
Anita1006
Anita1006
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 33
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 20.02.2016
Vek : 40

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Št 12 január 2017 - 16:26

Som nastvaty na tv2go. Kupil som si to a vobec sa mi neda prihlasit do stranky aby som mohol sledovat tv na pc ci tablt.fon aj som im pisal email asi try a neviriesili to a nakonec som im napisal ze to nemaju dobre prepracovane. Dokim to neopravia tak tv2go neodporucam.

Mam sa ako obvikle neni sa cim chvalit.

Drzim vam palce foraci priatelia hodne zdravia to chce
Majte sa hola-to je spanielsky ahoj
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 75 z 88 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 81 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore