Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 76 z 88 Previous  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 82 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 12 január 2017 - 20:46

Ahojte všetci!
Dúfam, že ten poker vám pomáha ako hra, či skôr zábava. Osobne ho považujem za nie môj koníček, ale trochu by som sa aj obával, aby sa to "nezvrhlo" na nejaké gemblerstvo.

Anita, len toľko, že je super, že nám napíšeš pár viet. Držím Ti palce, aby si bola z depresie čo najskôr von a tešila sa zo života.

...

Momentálne je mi celkom fajn. Potrebné porobím v plnej miere, hoci zasa, že by toho bolo priveľa sa napísať nedá. Zdá sa, že vzhľadom na zdravotný stav, by som aj mohol na seba zvýšiť nároky a pomaličky sa odlepiť a zadať smer v zmysle pohybu vpred vo viacerých oblastiach. Dnes sa mi stala taká mini príhoda v podobe upozornenia jednej staršej babičky, že mám otvorený batoh, keď som išiel do obchodu pre pečivo a mlieko. Starenka sa so mnou začala rozprávať čo som opätoval, ale nakoniec som sa predsa do toho obchodu dostal... Prišlo mi úsmevné, že tí dôchodci sú niekedy "ukecanejší" než ja.

Zdravotne celkom dobre. Mali sme tu návštevu, okrem odbehnutia na cigaretu som bol v pohode a celkom som si ju užil a bol som jej rád. Vzťahovačnosť síce je, ale mám pocit, že ju mám aspoň relatívne pod kontrolou. Spánkové problémy sú stále prítomné. Trošku ma postrašil pseudoblud, ale len v malej miere. Tradičné "hlasy" momentálne nie sú. Zhrnuto, mám sa v zásade dobre a zatiaľ len dúfam v aspoň takéto pokračovanie.

Myslím na vás kamarátky aj kamaráti, prajem čo najmenšiu príznakovosť a aby ste boli jednoducho čo najviac fit. K pracujúcim fórumákom, želám na piatok pohodu v súvislosti s prichádzajúcim víkendom.

Majte sa čo najlepšie! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Št 12 január 2017 - 21:13

Ahojte. Wink

Tuto (@Tuto), som veľmi rád, že sa Ti dnešný deň vydaril k spokojnosti. Celkovo Tvoj lepší stav je cítiť výrazne aj z toho, ako štylizuješ príspevky - sú akési čisté, jasné, lucídne (ako by povedal Robo). Eviduješ dobrý prehľad, čo Ťa potešilo, kde naopak vidíš rezervy a akému ďalšiemu smerovaniu by si bol rád. Tvoje príspevky sa mi preto čítajú obzvlášť dobre a ešte keď je v nich toľko optimizmu a spokojnosti, tak paráda. Nie preto, že by ma akože mali negatívne príspevky gniaviť, vôbec nie, skôr to myslím preto, lebo Ty sám v nich máš proste dôvody pre spomínanú spokojnosť, a to je na tom celom super hlavne pre Teba, z čoho mám prirodzenú radosť. Smile Takto ukecano a bľabotajúco som Ti chcel vyjadriť želanie, aby sa Ti vodilo aj ďalej dobre. Drž sa, kamoš, všetko dobré.  giving a hug  Vitaj

***

Dnes sa mám zhruba dobre. Nie je to síce také očividné ani na pocit, ale všeho-všudy mi asi vlastne nič nechýba. V mojom okolí popraskali potrubia a niektoré činžiaky nemajú viac dní teplú vodu, niektoré byty ani studenú. Dole v prevádzkach sa zase nekúri. A tu u nás je aj teplo, snáď až prekúrene, aj vody tečú. Mal som nejaký maslový chleba na večeru plus mamin kuchársky kúsok z tarhone a panenky, plus na obed som mal donášku za 3,30 eura aj s polievkou. Na raňajky miešané vajíčka. V práci to šlo dobre, dnes som necezčasoval, šiel som domov klasicky okolo 17:20, lebo som sa chcel viacej učiť na skúšku. Všetko v robote odsýpalo, stihlo sa opäť toho dosť, kolegyne nešetria pochvalami, čo ma čiastočne deptá, lebo sa cítim v rozpakoch, no na druhej strane mi to príde tak trochu sebecky príjemné. Snáď to nie je narcistické, ale poteší ma, ak ma niekto pochváli, že plním agendu dobre. Na druhej strane mám pocit, že si kupujem ich "lásku" práve tým workoholizmom, lebo nevynikať v pracovnom nasadení by znamenalo, že by zrazu videli celú tú moju osobnostnú nahotu, v ktorej ľudsky nemám čo ponúknuť. very sad2

Dnes ráno ma potešil sneh, takže už som aj drvil pod topánkami prvé snežné kaše. Oteplilo sa na púhych -5 C, takže som už nemusel mať ani šál, ani mikinu, len tielko, tričko a hrubú bundu (+čiapku, rukavice). Smile

Psychiatricky ustálene, nálady relatívne stabilné, dnes bolo menej negatívnych podnetov. Občas to iskrilo. Nasúkal som do seba bezmála 500 mg kofeínu, ak rátam energeťák a Cofi-Tabs. Totiž kofexy už neviem nikde zohnať a v jednej neďalekej lekárni mi ponúkli práve tieto Cofi-Tabs, ktoré spomínala aj filipka. Tak ich už užívam druhý deň a sú fajn. it is perfect Psychotické rozladenia sa zlepšili, flush myslím, že tiež. Mám "oplieskané" ústa, asi od vetra, alebo mrazivého vzduchu. V kancelárii kolegyňa vyvesila zrkadlo, tak sa na ňom niekedy očumujem, že či sa nečervenám. Je to môj zlozvyk. Embarassed

Stav hodnotím asi na 1- až 2+. Zírám

Teď mám mať ešte študijnú seansu, zameranú na učenie sa na skúšku. Pôjdem sa to drviť, snáď si niečo v hlave udržím. Reading Najťažšie je začať, lebo sa cítim ešte rozptýlený. A čas uteká. Thumbstone Do 2:00hod. musím mať prebratú minimálne polovicu učiva + všetky seminárne texty!  Učiteľ  No-No

Ďakujem Vám, priatelia, za vypočutie. Srdečne Vás všetkých pozdravujem a želám Vám všetko dobré. Applause

Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Št 12 január 2017 - 22:04

ahojte pisuci aj citajuci,

aby som tu furt len nevypisoval,len tolko ze citam vas a vcera to bol snad rekord v pocte prispevkov,mam v nastavenu emailovu notifikaciu cize mobil a tablet mi niekolko krat za den pipol,
ospravedlnte ak niekedy nereagujem,to je u mna typicke,
snad len ze vam prajem vela zdravych uspechov a konani ktore uskutocnite,chinamam take veci sa snad nepisu na forum,niekolko krat som sa aj pobavil ci i poburil,ja by som si nieco take intimne snad ani len necvrkol,to rovno si mal vylepit na forko selficko,ale nie srandujem,nemaj v zlom ale toto ja ne davam minus,

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 1391785737_doctor-house
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Pi 13 január 2017 - 11:15

Ahojte Wink

fajny - napisal si krasny prispevok, suhlasim s nim it is perfect

Matej - k tomu snehu....hej aka krasna krajina vsetko čiste biele.....iba kedby netrebalo kazde dve hodky ist odpratavat sneh!!! jo nestiham aj tak....a este sneh musim chodit odmetavat....kedze mama ma zlomeny prst...a nasa mačka ma zlomenu lapku cat ...tak no...

Tuto - k tym dochodcom, necuduj sa....ku mne sa vecne niekto prihovori a neviem absolutne kto to je...len mi povie ze hej tvoju mamu poznam alebo babku...ona kedysi šila pre cele okolie.....

Jaro - hmm poker....ako fajn zabava....hlavne ked vyhravas...ja som ho az par krat hrala v celku asi 3 x...a stale som vyhravala... lol!

Anita - no mas to tazke, teda ze otec je chory...a to vsetko....ale drzim ti palce, aby si to zvladla....

No a ja od pondelka robim generalne upratovanie doma.......nie len tak ze ledabolo....ale vsetko upratujem....jo okrem toho robim umyvacku riadu doma kedze mama ma tu ruku v sadre....a varim skoro kazdy den....a tak no poviem Vám je to makačka.....ja viem, nemala by som sa stazovat....ale ked toho je tolko ze sa cez den ani nezastavim a uz vobec ze ako teraz mam cas napisat nieco.....ved to je len bezny chod domacnosti...plus upratovanie ale fest to zabera cas...no dnes som pozmyvala dlázku vsade.....a som hotova....tak oddychujem...a este potrebujem varit...vypekat ryba a zemiaky....este ze polievky som vcera navarila dost.....tak no pripravujem vsetko na nedelnu oslavu....pozvala som kamosku a jej priatela a aj jej brata - chtiac, nechtiac....tak uz dnes zacnem chystat upeciem aspon kolač....v sobotu zvysok...a nedelu do obeda snad aj dokoncim.....a medzi tym sa aj ja musim dat dokopy Smile  ach fakt mam obavy...ci to vsetko vyjde...a stihne sa....ale tak jedine co mi ostava je dufat....a dufam ze aj ked je čas zimy....tak konečne prestane snezit very unhappy  hoci rada odhrabavam sneh tak je toho dost...ale nastastie zajtra uz odhrabavat bude otec....ja budem piect.....jumping


Prajem krasny vydareny vikend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Pi 13 január 2017 - 11:48

Ahojte všetci, po dlhom dumaní nad tým čo som napísal v sekcií len pre registrovaných užívateľov, to idem vymazať. Rozhodol som sa tak pretože to môže pobúriť viacerých ktorí to ešte nevideli a to čo píšem mi nieje jedno. Fajny teraz sa trocha hambím Smile. Inak dnes som zatiaľ po skorom vstávaní okolo piatej kvôli zubárovi na nohách a mám v sebe cca pol litra kávy a stále cítim únavu. Zub je opravený. Stretol som sa na dohodnutom predaji komponentu na bike s mladým týpkom čo taktiež dopadlo ok. Bol som u sestričky psychiatričky na lieky. Ako som šiel na vlak uvidel som kasíno a spomenul si na tomasov príspevok s pokrom a koľko zarobil alebo zarába natom, lákalo ma tam ísť, zaprel som sa a povedal si: Si bývalý gambler vykašli sa radšej na hranie"... Teraz mať tak lyže a ísť s kým šiel by som sa lyžovať. Neostáva mi nič iné ako byť doma a tráviť čas motaním sa po dome, sem tam pomôcť matke v kuchyni, hrať šachy a čitať okrem iného aj bike fórum.
PS. bodka
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  tomas Pi 13 január 2017 - 16:10

na pokri je pekne to, ze kazdy si mysli, ze ho vie hrat.
odhadom 95-97 percent hracov je vsak dlhodobo v minuse (okrem ineho vdaka tzv. rake).

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 13 január 2017 - 19:44

Ahojte kamarátky a kamaráti!
Matej som rád, že si si na mňa spomenul a padlo mi to veľmi dobre. Osobne aj tu máme parádnu kašu po ceste aj niektorých chodníkoch. Len tak trochu dúfam, že počas zajtrajšej prechádzky to nebude samý ľad (asi bude). Aj ja rád čítam Tvoje príspevky a tak trošku i "závidím" tú prácu. V tejto oblasti u mňa bez zmeny.

Mischelll, tak pravdepodobne toho máš v týchto dňoch viacej, budem na Teba myslieť, aby si to všetko pekne pozvládala a bola si v pohode.

...

Ohľadom mojich záležitostí, snáď len toľko, že "nezásadné" záležitosti sú poplnené. To, čo je ohľadom väčších "vecí" ako je práca a vzťahy je to stále otázne.

Dnešok som vstával na mňa dosť skoro (o štvrtej), ale po prechádzke som pospával, a hoci som všetko zásadné urobil k spokojnosti, bolo to všetko o spánku počas dňa. Myslím si, že som to pravdepodobne veľmi potreboval a nejako zvlášť si to nevyčítam. Uvidím čo zajtra.

Inak dúfam, že dnešný piatok trinásteho prežívate bez ohľadu na to, aký je to zvláštny deň. Myslím si, že v tomto mi to je pomerne jedno.

Čítavam každý príspevok, čo tu dáte, hlavne mám radosť, ak píšete, že sa máte dobre, alebo snáď ešte lepšie ako OK. Držím vám palce! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Pi 13 január 2017 - 20:31

Ahojte,
tak dnes som konecne pridala clanok na blog, sice uplne odveci, ale aspon daco. Mam, ach, tvorivu krizu. Ale poslala mi jedna blogerka pekny mail, kde mi tento novy pochvalila, tak ma to nakoplo Smile Inak nove nic, na to, ze je piatok 13., som ani nepomyslela, nebolo preco. A to som si skocila do Tesca nakupit a bez zachvatu a naslednej sanitky, takze suppa jumping Trochu ma prenasleduju automutilacne myslienky, ale drzim sa. Vlastne ani neviem preco (sa drzim). Cakala som dnes jednu drobnost z eshopu, poslali mi SMS i mail, ze to poslali, no nedoslo, trosku mrzute. Samozrejme, ze to ma byt na cosplay (rukavice bez prstov - jedny uz mam, ale tieto, ehm, proste vyzeraju inak, tak ako v TR6-8 a dobre, zabite ma za to Very Happy detailistka). Inak predvolanie zo Soc. poist. stale neprislo, som rada, hoci by mozno bolo fajn vediet, kedy to budem mat za sebou. Tolko zatial, majte sa a drzte sa flower
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Pi 13 január 2017 - 20:33

Ahojte.

Dnešný piatok trinásteho som mal smolu asi len hneď ráno, keď som otváral limonádu a štvrťka fľaše mi "vybuchla", vybublinkovala na zem a na stoličku, trochu aj na moje rifle. Okrem tejto drobnej udalosti som mal deň vlastne bežný. Možno sa dá zhrnúť, že som v práci trochu poľavil tempo a už som menej toho porobil. Tiež som necezčasoval, išiel som domov okolo 17:30... Doma sa následne snažím zosústrediť a skoncentrovať na učenie. Mám tu poznámky, knihu a vo formáte pdf mám viaceré seminárne texty. Tak sa akože učím, ale je to des a hrôza, lebo som unavený, aj psychicky, emočne, aj fyzicky. Najradšej by som si vzal do ruky nejakú ľahkú povzbudivú knižku, ľahol s ňou do postele pod lampu, čítal a príjemne pri dumaní nad ňou zaspal. Lenže nie, musím tu byť celú noc hore a učiť sa. Tým sa nesťažujem, lebo je to moja vina, že som sa nebol schopný donútiť na postupné učenie, prokrastinoval som. Takže vinu vidím v sebe, no i tak mi je to ľúto, pričom idem znášať následky. Pokúsim sa k nim postaviť statočne, teda pijem energeťák, mám v sebe ginko, Cofi-Tabs, kúpil som si 2 dvojlitrové kofoly bez cukru na stimuláciu. A idem na vec. Zajtra o 10:00 to vypukne a uvidím, či prejdem. Všeho-všudy mám nejakých 10 hodín na zvládnutie celého učiva. Držte mi, prosím, palce. Embarassed Myslím, že trestom za moje odkladanie mi je terajší zhon, stres a premáhanie sa bdieť a sústrediť po 5-dňovom, dosť namáhavom pracovnom týždni. Takže snáď mi nemusí byť trestom neprejdenie skúškou. very sad2

Dosť fňukania, ide sa bojovať! Hlavu hore! Smile

večný odkladač Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Pi 13 január 2017 - 20:41

Ahojte priatelia Dobry vecer Wink

-Kukam hokej khl slovan vyhrava 3:0 po druhej tretine ak vyhra tak mu bude chybat len 6bodou aby sa dostali do playof chyba len par zapasou
-Mischelll cital som ze si hrala poker try razy aj som k tomu uz pisal ale Paranoje tak som to vymazal chapes drzim ti palce Wink

-Merescerger-drz sa aj nadalej a drzim ti palce v tvojom konicku Wink

Citam vase prispevky a som s vami spomenem si aj v modlidbach na vas najblichsie drzte sa a nech sa vam v zdravi dariii

-objednal som si airsoft pistol ak to bude stat zato tak chcem Sniperku.tu doma ma prezivaju sniper haha to uz davno vzniklo ale snikim sa nebavim zle priatelstva som zrusil a choroba ma zatiahla domou airsoft ma vitiahne von hm a bike!na jar

Majte sa a pekny vecer idem kukat este hokej papa Cool
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 Pi 13 január 2017 - 22:43

Ahojte,
žijem, nestíham všetko tak ako by som chcela ale bojujem....dnes som si našla chvíľu na fórum a pozerám že pribudli noví členovia, tak aj ja ich vítam....menovite by som to nedala, lebo som nestihala vsetko citat :/ ale aspon zbezne som si nieco precitala.
Jaro, viem ze veeeeelmi oneskorená reakcia ale vitaj nazad.....
Tuto, mám rada tvoje riadky častokrát ma dokážu ukludnit.
Meret, si skvela osobka - keep the light switched on in your life Smile (myslim blog hobby, Laru atd. )
A v neposlednom rade Matej - vdaka hlavne za priestor a toto forum.
Ako tak pozerám uz je dost hodin a aj mi oci uz zacali klipkat ale aspon v skratke. Dnesok bol pre mna taky divny..... nepodarilo sa to co som chcela a mala v plane (kontrola u psychotety) ale nemohla som to ovplyvnit nakolko mi volali ze sa termin rusi v case ked som bola v praci. tak ale aspon ze lieky som si vyzdvihla...priatelia, ak to bude nesuvisly text, tak sa ospravedlnujem.
Vztahy sa po Silvestri utriasli doma, celkom spolu vychadzame, samozrejme bez takych tych dotahovani atd. to nejde....Chata dopadla velmi dobre, mala som dobru spatnu vazbu, no pre mna bolo najdolezitejsie ze sa nikomu nic nestalo , myslim tym ziadna otrava alk, uraz a pod.
V robote, mam uz trocha jasnejsie ....vedenie na mna tlaci ze treba VYDRZAT 27h uvazok, co som zistila ze do mesiaca mam 20 hodin nadcasov....ono je sice pekne ze mi to takto kvazi urobi vacsi plat ALE musim sa premahat a vela bojovat a mam vazne obavy ze bez upravy medikacie to jednoducho nedam.
Termin kontroly mam teraz posunuty, no musim vydrzat. Drzte sa aj vy.
Pozdravujem vsetkych

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak So 14 január 2017 - 9:05

Ahojte zdravim Wink

Ahoj Dzuli-Dakujem no som na zad dzuli nech sa dari v praci ale aj mimo nej....

uprva prispevku PARANOJE



Matej SOM RAD TOMTU foru Wink
Tuto-Dobre rano ti prajem!zacni bez tabaku Wink  ak sa da
Meresceger-Prijemne blogovanie ti prajem nech mas napady!
Mislelll-Nech ti vide tento den!
Chinaman-rad citam tvoje prispevky vies vsetko opisat.nech sa dari a ziadne starosti nad chorobou
Fajny-mozno si stebou zahram tu vlakovu hru
Tomas-Neblufuj v pokri haha ale ne hodne stastia v pokri good luck
A ostatnim prajem ties dobreho nech sa vam dari
For ALL-Vela zdravia
majte sa.
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 76 z 88 Previous  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 82 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore