Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 38 z 88 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 63 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger So 3 september 2016 - 12:16

Ahojte,
ešte je síce iba poldeň, ale verím, že súčasná fajn nálada sa nezmení. Čo nové, hmm... napríklad som zmenila dizajn na stránke, hoci to nie je nič extrémne. Moje PS skilly sú stále na nízkej úrovni scratch Okrem toho čakám, či nezmutujem na niečo ošklivé, totiž strávila som deň/noc s bývalým a ráno som, ehm, užila Escapelle Very Happy Alias keď je niekto blbý...
Pokračovala som v dennej dávke klikov, pridala som síce len z 10 na 13, ale pomaly, postupne sa dá. Neskôr by som rada prešla na hrazdy, ktoré nám vystavali v parku (známe z jedného cosplaya), ale zatiaľ by som sa na ne nevytiahla. Zato som pred pár dňami skúšala parkour roll (kotrmelec) a zdalo sa mi to fajn. Akurát som si pri každom cca 3. pokuse narazila i hlavu, a pri predstave, že PR sa robia najčastejšie po väčšom dopade a pokojne i na betóne, povedala som si, že musím ešte trénovať a trénovať.
Minulý mesiac som mala ísť do Pezinka, odložila som to na tento a odložím to asi na budúci... ako by predsa k tomu moji čitatelia prišli, nemôcť deň čo deň slintať nad mojimi duchaplnými, originálnymi, vtipnými - lamo, uvedom sa - článkami? Takže uvidíme. Vo vzťahu nie som, akurát sa teda stretávam s ex, ale to mi neškodí, ani len ako hraničiarke. Ale ja ho MILUJEEEEEEEEM... a on mňa nie. Ksakru aj s tým!
(Takmer som napísala "váš nezmar S.", už mi z toho šibe Very Happy )
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto So 3 september 2016 - 18:57

Ahoj Meretseger,
rád navštevujem Tvoj blog. Je tam toho mnoho čo dá čítať a zároveň je to aj zaujímavé. Už teraz som zvedavý na ďalšiu tému a prípadne na video, alebo obrázky z kotrmelcov a iných gymnastických prvkov. Myslím, že je to Tvoj ďalší posun vpred.

................

Ahojte všetci,
momentálne sa môj život poberá pomaly dopredu. Prekvapilo ma, že som bol akosi aktívnejší v zmysle fungovania na záhrade aj sade. Samozrejme to neboli výkony hodné ostrielaného farmára, ale predsa čosi. Tak tomu som bol rád a že som nateraz dal aspoň trochu "na frak" únave a pasivite. shooting2

Majte sa čo najlepšie a pekný zbytok víkendu praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan So 3 september 2016 - 19:32

ahoj,

dnes asi uz po piate som bol elektricarkyt u svagra teda sestry v byte,dnes sme robili kuchynu a dokoncime ju zajtra asi tak na dve hodiny,spajza,zachod a kuchyna,neustale ma svagor plietol ozazkami a pripomienkami kade co ma kde byt tak som sa musel pred nim niekolko krat opravovat ako slovne,totiz ked to uz mam nieco naplanovane a v hlave tak to ide,bordelu,prachu neurekom,totiz svager chodi ce tyzden na nakladnem do polska a cez vikendy je doma,takto sme porobili behom mesiaca a pol - izbu,obyvacku,spalnu a dnes kuchynu so spaizou a hajzlom,kupelku nabuduce a zacneme konecne chodbu a tym padom podotahovat kable k jednotlivym izbam, a rozvodnej skrinke,
cely den som nic nejedol,sme sa ponahlali aby sme co to stihly,zajtra chce svagor si nedelu uzit,ale nevim,cakaho maltovacka kablov,o 18:00 som konecne dosiel domov najedol som sa a uz tu vysedavam vo svojom brlohu za nb,
co sa tyka dneska tak hodnotim kladne na 1+,
konec

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 C1de4db7f0_95265851_o2
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 4 september 2016 - 19:38

Ahoj fajny!
Je len dobre, že si taký šikovný a pomohol si švagrovi. Osobne tak trochu obdivujem, keď niekto dokáže svoj um pretaviť do niečoho takto hodnotného. Veď aj sám si vysoko ohodnotil včerajšok, lebo myslím, že Ti to padlo na úžitok. Len tak ďalej.

...............

Ahojte všetci!

Táto nedeľa sa niesla v znamení relaxu a pohody doma. Na výpomoc boli treba skutočne len maličkosti. Okrem akp. som sa venoval oddychovému čítaniu. Vybehol som aj na prejdenie sa po meste, celkom to bolo fajn, len bolo akosi horúco. Po chutnom obede a poriadení, som si chvíľu aj zdriemol, ale len na necelú hodinu. Ako píšem bol to taký pohodový deň, rátal sa mi jeden telefonát, ktorému som bol dosť rád. Ani som sa nenazdal a bola ľahšia večera. Mierne ma škrie ten tabakizmus a nechuť do športovania, alebo aspoň malého cvičenia.

Zdravotne sa pomerne dnes dá. V tomto smere som s nedeľou spokojný.

S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 4 september 2016 - 21:06

Ahoj Tuto (@Tuto). Som veľmi rád, že si mal príjemný, pohodový deň. Tá nechuť do športovania, cítim, že Ti verím, že ide o dôsledok nejakých liekov, trebárs asi toho haloperidolu. Ja som už takmer zabudol, ako veľmi lieky dokážu negatívne ovplyvňovať naše stavy, a že všeličo riešia, ale všeličo aj vedia zhoršiť, najmä subjektívne. Teraz mám trampoty s Invegou, cítim zreteľný rozdiel medzi 6mg a 12mg, čo sa týka miery mínusových príznakov, tak mi táto situácia pripomenula silu takého medikamentu, akým je psychofarmakum, obzvlášť antipsychotikum. Vyjadrujem teda nádej, že možno sa Ti ešte pri ďalších kontrolách bude Tvoja medikácia vhodne upravovať lekárkou, takže sa možno dočkáš lepšej chuti do pohybovej aktivity. Len mám pocit na druhej strane, že súčasné nastavenie Ti celkom sedí a drží Ťa stabilného a v pohode (až na turbulencie so spánkom). Ťažko sa mi teda k tomu laicky trefne vyjadriť. Veľmi Ti prajem, aby si sa mal dobre a nech Ti dni plynú k Tvojej radosti a spokojnosti. Super! giving a hug winking

***

Ahojte, priatelia. Super!

Tento víkend som trávil dosť pasívne. Priamymi aktivitami boli len: tréning v sobotu na hodinku a vysávanie bytu. Inak som dosť spal, googloval, veľa času som bol prítomný tuná na fóre, čítal som si aj staršie príspevky. Kúsok času som venoval aj hre Civ2, FreeCiv a SimCity 3000, a tiež mojej, mnou vymyslenej hre v Exceli. Netrvalo to však dlho, lebo som dlho pri žiadnej hre nevydržal. Nebavila ma ani wikipédia, nechcelo sa mi čítať na recenziu do školy. Dosť veľa som jedol, ani to radšej nepôjdem zapisovať sem na fórum, je to len ostuda. Bol som dosť unavený - snažil som sa v rámci zdravšieho životného štýlu nepiť energeťáky, ale ruka v ruke s tým mi nabehli mínusové príznaky z Invegy 12mg. Tak tu teraz sedím za stolom a pijem energeťák, aby som pocítil jeho antidepresívny a antimínusový účinok. Málo som dnes pil, lebo pri snahe piť len čistú vodu som naďabil na problém - voda mi nechutí. A tak som sa zrazu prichytil pri tom, že sa jej vyhýbam a že málo pijem, asi liter za celý deň. A tak teraz večer dobieham starý dobrý LimoHit, teda zarobený nízkokalorický sladidlový sirup. Je to umelina, samé silné sladidlo umelé chemické. Som trochu rozpoltený, že niektoré nezdravé veci (energeťák, sirup) mi duševne zjavne prospievajú, ale nezapadajú do kontextu zdravého životného štýlu, takže podľa odborníkov môžu viesť k fyzickým chorobám. Čo teda robiť - duševne prospievať a fyzicky škodiť, alebo duševne sa cítiť horšie a fyzicky prospievať? Strašiak

Dneska som netrénoval, nie že by sa mi nechcelo, ale mal som mierne bolesti končatín. Nejde ani tak o svaly, ale skôr kosti, píšťala, a tie kosti okolo členka. To sa asi bežeckými "nárazmi" vyčerpalo a opotrebovalo. Potreboval som teda pauzu, v najhoršom prípade až do utorka. Zírám Dúfam, že nebehám v nevhodnej obuvi.  Spím Ostatní miestni bežci mali podobnú obuv ako ja.  Neviem

Mám strach, či budem zajtra cítiť radosť z práce a že ma baví. Lebo myslím, že je to aj u mňa značne podmienené dopamínom, a preto to pri Invege-12 už nie je samozrejmé. Znížené libido a zahmlené videnie, ako aj pažravosť mi zatiaľ vôbec nevadia, ale ak by som začal mať krízu v zamestnaní, tak to by bol pre mňa jasný signál, že Matej!, musíš sa vrátiť okamžite na 6mg. Nedám si jedným liekom pokaziť niečo tak strategicky dôležité. Zronený Veľmi mi je ľúto, že mnohí ste donútení povahou svojich príznakov k užívaniu takých dávok, ktoré Vám spôsobujú aj mínusy. Ma to nesmierne mrzí. Ja si ešte môžem vyberať či 6mg, alebo 12mg, lebo aj pri šestke je moje ochorenie pod kontrolou. Ale verím Vám, priatelia-spolupacienti, že to nemáte vôbec ľahké a že si mnohí nemôžete vyberať. Strašne Vám držím palce a posielam Vám kamarátske objatie: giving a hug . Ste nesmierni bojovníci!

Ak by mi energeťáky zabrali na mínusy aspoň v základnej miere, tak by som v Invege-12 pokračoval. Trochu mi vadí, že moju bujarosť myslenia, pseudofilozofovanie a riešenie "chrústov" a "zmyslov života" redukuje takým spôsobom, že mi navodzuje určitú apatiu. Nejde však o príjemnú apatiu v zmysle flegmatického "mám v paži, je mi fajn tak, jak som". Ide skôr o nepríjemnú apatiu v zmysle "mňa to strašne nebaví, život nemá aj tak zmysel, takže je zbytočné a až príliš zaťažujúce sa ním zapodievať (zmyslom, aj životom)". Je pravda, že som trochu čakal, že mi Invega odstráni moje chrústy práve apatiou. Len som si naivne myslel, že sa to bude podobať akémusi flegmatickému duševnému pokoju, kľudu v hlave, prázdnote, ktorá znamená minimalizmus, ticho, žiadny stres, neriešenie ničoho. Zvýrazňuje sa mi však nepríjemný charakter recipovania tejto apatie. Možno aj preto, že ide ruka v ruke s určitou mierou alebo podobou anhedónie, čo určite som za cieľ nemal. Napriek tomu si myslím, že ak anhedóniu budú aspoň trochu riešiť energeťáky (tak jak kedysi a ako doteraz), tak aj túto formu apatie by som prijal, lebo by znamenala pre mňa značný ústup dumania nad chrústami, a tým pádom vytúžené jednoduchšie myslenie a obyčajnejší prístup k svojmu vskutku tiež obyčajnému životu.

Ďakujem Vám, kamaráti, za trpezlivosť s mojím dlhým príspevkom. Želám každému z Vás hojne zdravia, stability a dobre fungujúce a zaberajúce medikamenty. community together Mier a pokoj s Vami. Vitaj

matej
heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  xmarek Ne 4 september 2016 - 21:36

Ako se mám já? Jedním slovem skvěle. Proč? Prostě proto. Wink Stačí napsat do google xmarek a uvidíte. Co? Můj svět.
Hezký den všem.

_________________
„Za tvůrcem musí někdo stát - nejlépe on sám.“ Stanisław Jerzy Lec
xmarek
xmarek
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 2
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 04.09.2016
Vek : 52
Bydlisko Bydlisko : Frenštát p/R

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://goo.gl/29fqnV
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 5 september 2016 - 12:04

Ahoj Matej,
ďakujem za podporu, čo si mi vyjadril v prvej časti príspevku. Lekárka mi naznačila, že mám pomerne slabú dávku medikamentov, ako ma nastavili ešte vo Veľkom Záluží. Priznám sa, že stačí zabudnúť na jedno užitie medikamentov a už sa cítim nekomfortne. Dosť ma trápi to s tým pohybom a cvičením. Svalstvo mám obalené sadlom a nie som z toho nadšený.

Mrzí ma, že máš tie problémy s medikáciou. Ťažko mi poradiť čosi konštruktívne, s Invegou skúsenosti nemám. Verím a želám Ti, aby to rozhodne nemalo vplyv na prácu a Ty si všetko pozvládal ako treba. Viem, že meniť lieky "za chodu" je otázne a zároveň odvaha. Veľmi Ti fandím v tom fitku a postupuj s prípadnými váhami tak opatrnejšie, aby si neprišiel k nejakému úrazu, presileniu, alebo poraneniu kĺbov. Určite si nevšímaj borcov, čo si nakladajú váhy a mysli na to, že aj oni nejako začínali.

.............

Ahoj xmarek,
celkovo nerozumiem, ale vitaj na fóre. Hlavne aby Ti bolo čo najviac užitočné...

.............

Ahojte všetci!
Tento pondelok je taký zatiaľ poslabší. Od rána popŕcha až leje, teda záhrada sa nekoná a budem rád ak spravím tú prechádzku. Prekvapil ma telefonát z bývalého pracoviska, že som schválený na ďalšiu etapu dobrovoľníckej činnosti, ale žiaľ nie sú vyčlenené financie z Ministerstva. Zostáva čakať. Bol by som nesmierne rád, keby sa to takto realizovalo. Zase by som si pol roka pripadal aspoň trošku užitočný a tiež aj štyri hodiny denne by ma prebrali "k životu".

Zdravotne sa cítim celkom dobre, ale toto je otázne ešte hodnotiť. V zásade pasivita je prítomná, ale zatiaľ neregistujem únavu. Plánujem si v poobedí trochu zdriemnuť, aby takýto oddych kompenzoval dnešné slabé spanie.

Zatiaľ sa majte čo najlepšie a napíšte. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Po 5 september 2016 - 20:54

ahoj,

tesima ze sa vam dari a aj zdravotne,
mne tak ako na kontrole u psychiatricky kde sa neustale opakujem´´stale tak isto-rovako´´,vcera som zalozil blog a je tam co robit,uvidim ako mi vydrzi ta snaha a moje vizie toho blogu,schizoforum je fajn a par tem skopiroval do blogu ako mojich tak aj vasich bez prispevkov,zoznamujem sa snim,dufam ze to nebude len dalsia moja potupa v snahe nieco vytvorit a moderovat to a potom na to sa vykaslat,snad mi to vydrzi,myslim na vas,
konec

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Cartoon-illustration-of-a-light-bulb-with-an-idea_125901017


Naposledy upravil fajny dňa Ut 6 september 2016 - 9:16, celkom upravené 1 krát.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Po 5 september 2016 - 22:16

Tuto (@Tuto), to je úplne fantastická a najsam-úžasnejšia správa, priam top správa roka! Applause dancing cool jumping Už len aby sa uvoľnili z Ministerstva tie peniaze, veľmi Ti to prajem, aby to bolo čo najskôr. Už sa teraz teším, ako nám budeš písať, koľko opadaného lístia si nahrabal a ako Ti ho deti zase rozkmotrili. Alebo spomenieš zážitky z kancelárie, ako si čo komu opravil, nastavil počítač, vypomohol s radiátorom, alebo odhrnul sneh, alebo sa tešil, ako Ťa detičky volajú ujo. Veľmi ma to potešilo, že je tu reálna šanca, že opäť nastúpiš na tie 4 hodiny. Určite by Ti to prinieslo nové zaujímavé zážitky, ešte väčšie spestrenie Tvojich dní a koniec koncov aj pocit, že niekam zapadáš a že niekde Ťa takým zvláštnym, osobitým pracovným spôsobom potrebujú. To sú veľmi silné kvality, ktoré, verím, sa Ti opäť obnovia a čoskoro si budeme spoločne zase vypisovať, že sa tešíme na vííííííkend. lol Very Happy Kým sa tak všetko stane, tak Ti prajem pekné dni, určite kvalitný spánok, účinné medikamenty a hojne pokoja a mieru v Tvojej duši. Drž sa! it is perfect Super!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Worker10

Fajny (@fajny), paráda, že ideš blogovať o ochorení a živote s ním. Mám pocit, že tieto typy blogov si vždy nachádzajú svojich čitateľov a dosť ľudí zaujímajú tieto naše špecifické skúsenosti a zvláštnosti. Obzvlášť ak to niečím okoreníš, napr. Meret to korení humorom, nadsázkou, kuriozitami z bežného života. Regina je všeobecne známa tým, že vyjadruje na blog svoj nekompromisný postoj bojovníčky, ktorá sa diagnóze nehodlá poddať, ale práveže ukazuje rôzne spôsoby, ako sa s ňou efektívne popasovať. Držím Ti s blogom palce. Super! Dojatie 2

Xmarek (@xmarek), vitaj na fóre. Vygeneroval som Ti v profile "zdravotnú kartu", takže môžeš si napísať diagnózu a súčasnú medikáciu, ako to máme mnohí z nás pod avatarom. Som rád, že sa máš dobre - želám Ti, aby tomu bolo aj naďalej, ba nastálo. Drž sa! Super! Vitaj

***

Dnes sa mám zhruba dobre. Hodnotím stav na 1-. Veľa som z obsahu dnešného dňa popísal v téme "Liek Invega" a tiež v téme "Zdravý životný štýl". V práci ok, cvičiť som dnes nebol, musím regenerovať kosti, kĺby, sú naďalej akési "ponarážané". Flush bola, ale nerobil som si s ňou starosť. Úzkosti zlepšené, resp. takmer žiadne. Sociálna vyhýbavosť bola zlepšená - dokonca som sa ponúkol šéfke, že budem telefonovať zákazníkom, ktorí si u nás objednali alebo rezervovali knihu. Síce ma touto agendou nakoniec nepoverila, aj tak mám pocit, že zrovna dnes by som to asi aj zvládol, teda myslím čo do schopnosti telefonovať a sociálne interagovať. Uf

Prajem Vám, priatelia, dobrú noc a vydarený utorok podľa Vašich predstáv. Majte sa pekne. Super!
S úctou
matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 5 september 2016 - 23:40

Ahoj Matej!
Krásne sa mi čítalo, čo si napísal. Doslova som mal na perách taký spokojný úsmev, že na mňa takto ktosi myslí a dokáže to tak veľmi sympaticky vložiť do riadkov. Ďakujem!

Technicky to stojí na práve vyčlenení peňazí. Viacero ľudí aj tu v meste na to čaká. Už sa teším na môjho šéfa a tak trochu aj kamaráta a budem rád, ak teda bude pokračovať tým fajn štýlom ako v minulosti...

Chcel by som ešte zareagovať na to cvičenie, teda vlastne čas pred ním. Väčšina športovcov si pred výkonom robí rozcvičku z "naťahovačiek". Jednoducho treba venovať ale päť minút rozcvičeniu formou naťahovania a rozhýbania najmä kĺbov a šliach, prípadne zľahka prekrveniu svalstva. Celkom obstojné rozcvičenie nôh sa nachádza:http://www.karatetrinec.cz/wp-content/uploads/2014/01/d-e1390820413898.jpg
Tak len niečo z toho vybrať...

................

Ahoj fajny! Isteže je fajn, že si zakladáš blog, držím palce, aby si tam mal čo najviac svojich nápadov a podnetov a blog bol úspešný.

................

S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  regina Ut 6 september 2016 - 3:40

Ahojte,

neda mi nereagovat.

Fajny, v suvislosti so zalozenim vlastneho blogu píšeš: "...schizoforum je fajn a mnoho veci som skopiroval do blogu ako mojich tak aj vasich..."

Písanie blogu moze byt dobrou psychoterapiou, no za seba by som ťa chcela požiadať, aby si moje veci neprekopirovaval do svojho blogu a nešíril ich tam. Podla mna je to neetické. Bez ohladu na to aké sú vizie tvojho blogu, nepotrebujem, aby moje stavy a nazory riesili ludia na iných forach a blogoch pokial som ich tam neuverejnila ja alebo pokial som k tomu nedala súhlas.
Nech sa páci, pís o com chceš, ale prekopírovavat nase súkromné veci? Neviem ako iní, ja som zasadne proti. Vyjadri sa k nim tu, na to služi schizoforum, nie poza nas chrbat na akomsi "súkromnom schizofore", do ktoreho implantuješ naše veci.

Možno ostatným to nevadí, mne to prekáža. Považujem to za porušovanie vzajomnej dôvery. Na vlastnom blogu si riešim svoje veci alebo sa vyjadrujem k veciam verejným, ale ako som písala vyssie schizoforum je špecifické tým, že sa tu zdoveruju psych. chorí ludia so svojimi kauzami, problemami. Považujem za neetické kopirovat ich veci niekam inam bez ich súhlasu. Aj ked davaš rozhovor s novinarom a zverejnuju sa tvoje súkromné myslienky, tieto veci sa autorizuju a nezverejnuju bez tvojho súhlasu. Čudujem sa, že to prekaža len mne. Alebo to nik iný nepostrehol?

Fajny, dufam, že moj nesuhlas budeš respektovat.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 38 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ut 6 september 2016 - 7:50

ahoj @regina,
tak to na co ma upoornujes je pochopitelne a je smozrejme ze prispevky som neskopiroval,hovoris ze je to neeticke coho sa aj drzim,so schitofora som len prevzal dve tri temy a tak isto i moje,s tvojima a inima prispevkami to nema nic spolocnem
konec
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 38 z 88 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 63 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore