Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 20 z 88 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 54 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Ne 19 jún 2016 - 13:23

Ahojte Wink

No ja zvyčajne píšem ked ma niečo trápi ....už pomenej ked je mi relatívne dobre....to relatívne tak preto, že teraz riešim ine veci...tak no nechcela som o tom moc písať ale chystam sa na malu operaciu v stredu...je to az trápne ale ked to inak nejde...tak co mám robiť...je to len jednodnovy zákrok...ale vybavovala som to cely tyzden....ta tak...
Čo mám ešte nové no je doma segra, ale dnes cestuju naspet do Ba....a celkom znesitelná návsteva to bola...
A no mám aj jednu velku novinku len este to nie je novinka...je to v štádiu rozhodovania....no a ja fakt neviem...prišlo to trochu nečakane....aj keď no...nikomu som to doteraz nepovedala...ani sestre ani mame...vy budete prvy...totiz jeden chalan z dediny, ktorý je asi o 5 rokov starší ako ja....a je to moj známi...sem tam ho stretnem...tak sa mi prihovoril...a tak rozpravali sme sa...a ze mohli by sme sa este stretnút....to navrhol...no a co ja na to...ja ze no ano porozpravat sa preco nie mali sme toho dost co prebrat....len mam taky pocit ze on to myslel ako rande...nechcem si namyslat ani nic...no na druhej strane ak by hocikoho napadlo, ze s nim chodim ako neviem si to ani predstavit...myslim tu v dedine to by boli reci...ale kaslat na to....ide teraz o to ci sa s nim mam stretnut....na jednej strane ano rozpravat sme sa mali o com...a ano napadlo ma to, ze to mysli asi aj inak...ale neviem ci by to bolo spravne...teda blbost neviem co mu odpisat...ani ci ist ci nie....na druhej strane neviem co povedat ak nie...preco?.....ako je ich par dovodov preco nie....ale to nemozem povedat....proste ja neviem...vselijak nad tym rozmyslam....odhliadnuť od všetkého neviem si to predstaviť, ze by som s nim niečo mala....neviem ci je to dolezite a nepoznam ho zase az tak....kedze sme len znami....no ako fakt je to cudne si to predstavit...no vidite pisem o tom tolko...ale to preto ze ma trapi ina vec...co ak uz nikoho ineho nestretnem...ludia verite na pravu lasku a stretli ste ju?....alebo to je len filmovy trik....proste fakt neviem...

Prajem krásnu nedelu community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  filipka Ne 19 jún 2016 - 19:41

Pravdupovediac Mischelll, veľmi Tvoj príspevok nechápem...však ide len o stretnutie a Ty už riešiš nejaké reči v dedine. Reči boli aj budú, ľudia asi majú málo vlastných problémov, keď musia riešiť záležitosti susedov. Ak sa máte o čom porozprávať a nie si proti stretnutiu, tak nerieš blbosti. A to, či niečo z toho má byť, alebo nemá byť, sa ukáže, nie? Však na prvom stretnutí ťa nik žiadať o ruku nebude, tak čo.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  filipka Ne 19 jún 2016 - 19:46

A "pravá láska"? Pravá láska existuje, ale nejde o to, čo si pod tým predstavuješ ty a filmoví tvorcovia. Určite neplatí, že tvoj vysnený je len jeden na svete a len s tým jediným dokážeš prežiť "pravú lásku". To je chyba prevažne žien, že často hľadajú toho jediného vysneného, muži sú oveľa pragmatickejší a pokiaľ žena spĺňa ich kritériá, do vzťahu idú. Len často sú tie kritériá veľmi prísne Very Happy
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Ne 19 jún 2016 - 20:30

Ďakujem Filipka,

važne za tvoj prvý príspevok....pre mna je podnetny....len no vysvetlim tu moju situáciu ....ako ja ho nechcem v prvom rade zavadzat....to ze sme pohovorili bolo fajn....ale ja som od kedy viem ze existuje s nim prehodila tak mozno pozdrav...aj to som ho stretla raz za uhorský rok...takze velmi malo....ako viem ze existuje ale nic ine....no a on mi len pri rozhovore povedal ked odchádzal ze sa mu dobre zo mnou rozprávalo....a ze by sme sa mohli este stretnut ja ze hej...ako nebrala som to ako nic ine...alebo tak....normalne....len porozpravat sa preco nie....a co mi napisal bolo ze fakt dobre sa mu zo mnou rozpravalo zase to napisal a ze mohli by sme sa teda stretnut....a porozpravat o vselicom....ako jasne o nic nejde...to si vravim ja....ale vravi si to aj on?.....vies no ako dva krat mi uz hovoril ze sa zo mnou dobre keca...ako fajn....no asi trochu prehnane (ked usudim ze ja som len normalne rozpravala iba o danej teme...nic extra).....a druha vec ano reci si nemam vsimat....ale toto je ako provokacia reci....alebo ako sa dostat do reci...to by celá dedina rozoberala....ale dobre na to zabudnime....chapem...s casti si mi pomohla....aj to o tych viacerých pravých láskach......

Asi je to tak a chcem si to mysliet ze len ja prehanam....a o nic nejde...ja vzdy prehanam....to bude tak...stretnem sa s nim...

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 19 jún 2016 - 21:54

Ja si tiež myslím, Mischelll, že sa môžete ešte stretnúť a porozprávať kdesi na kofole alebo na ulici. Smile Mohlo by z toho byť normálne kamarátstvo, a keby on chcel dačo viac, možnosti odmietnutia a vycúvania sú široké. Smile Držím palce. it is perfect

***

Ahojte, kamaráti.

Žiaľ, víkend som prežil veľmi pasívne. Veľa, niekoľko hodín denne som ležal, spal, občas som niečo čítal na nete. Sem-tam forumákoval a rozprával sa s rodičmi. Kilojouly som nedodržal, vyšplhal som sa priemerne na 9400 kJ v sobotu a 9100 kJ v nedeľu. Bolo tu aj také akési tlmivé počasie, dusné, "predpršavé", neskôr tu aj skutočne pršalo. Rain 3 Bol som celkovo ako mechom ovalený. Kofeínové bomby nepomáhali, spavosť som nevedel prekonať. So školou som výraznejšie nepohol, prečítal som si zopár materiálov, ale nič moc teda. Náladovo sa mám rozpačito, pred chvíľkou som bol ešte nešťastný z premárneného víkendu a z toľkej ustavičnej únavy. To naozaj invega, escitil a orfiril môžu spôsobovať toľkú spavosť a únavu? Alebo to bolo tým počasím, zatiahnutou oblohou, predpršavým tlakom?

Niekedy cítim silnú nervozitu a napätie. Zväčša je to spôsobené tým, že odo mňa škola vyžaduje veci, ktoré neevidujem ako dobrovoľné a záujmové, a pritom mi zaberajú kopec času, pričom skutočne dôležité veci neustále odsúvam ako neriešené. Bývam z toho frustrovaný, a najmä v tento víkend som taký bol až príliš často. Rain 6

Hodnotím stav na 2-.

Prajem Vám dobrú noc a príjemný začiatok nového týždňa. Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 19 jún 2016 - 21:59

Ahoj Mischelll,
viem, že reči po dedine nie sú nič moc. V malej dedine, alebo mestečku to môže bývať rôzne. Na druhej strane nie je vylúčené, že si možno dotyčnému "padla do oka", takže by bolo asi aj fajn ďalšie stretnutie. Častokrát, ohľadom rečí, to až tak nie je "horúce", každý má svojich problémov dosť a "správa" sa ako aktuálna udrží len chvíľu. Držím Ti palce, teda nielen ohľadom stretnutia.

........................

Ahojte,
až na doobedné vyspávanie sa mám celkom fajn a primerane dňu aj dobre. Vlastne som tým tomu aj prekvapený. Mierne sa mi príznaky začínajúcej depky o čosi znížili. Dobre mi padol jeden telefonát, cítil som sa po ňom zrelaxovaný. Bol som ešte na kamarátovej chalupe, čo bolo tiež OK. Teraz pozerám futbal a následne plánujem nejaké to čítanie a pokusy ohľadom spania.

Zdravotne lepšie ako včera, čo som prekvapený. Únava aj pasivita sú znesiteľnejšie ako včera, tak som rád.
S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 19 jún 2016 - 22:21

Ahoj Tuto.

Priateľu, je mi teraz akosi na plač, takže mám sklony vyjadrovať sa sentimentálne. Skrátka Ťa obdivujem a závidím Ti mnoho z Tvojej osobnosti, čo sa týka Tvojich psychologických vlastností. Napr. Tvoj vedecko-racionálny prístup, ktorý sa prejavuje v tom, že triezvo sleduješ, čo sa Ti deje, aké rôzne okolnosti na Teba doliehajú a adekvátne ich následne riešiš. Depresiu hodnotíš ako externý zdravotný problém, ktorého vývoj s napätím sleduješ ako divák, a tešíš sa úprimne každému zlepšeniu, alebo naopak s vytrvalosťou a trpezlivosťou eviduješ prípadné zhoršenie. Máš, Tuto, racionálny a zdravý pomer medzi tým, čo sám dokážeš na sebe a svojich okolnostiach ovplyvniť, a tým, čo je akosi externé a čoho vývoj reálne ovplyvniť nevieš. Vo svojich dňoch sa venuješ sebarozvoju, nejakým tým koníčkom, vypomáhaš kde-tu podľa príležitosti, ktoré dopredu až tak neplánuješ, skôr Ti každý deň prináša výzvy akosi sám a spontánne. Dôveruješ liekom, hýbeš s nimi optimálne a podľa účinkov, ktoré nimi cieliš.

A ešte by som mohol pokračovať vo vyratávaní toho, čím ma inšpiruješ. Lebo to nie je ešte všetko. Ale aby som to skrátil, chcem povedať, že ja taký nie som a to ma mrzí. Ja si naopak silno kladiem za vinu, že som unavený, alebo že niečo nevládzem, alebo že mám pasívny deň, alebo že veľa spím. Mám pocity viny, ktoré sú naozaj intenzívne a silno neurotizujúce. Cítim zodpovednosť za všetko, čo sa mi kedy deje a stane. Vlastne moja myseľ nevie pojať tak realitu, že by v nej bolo niečo externé, čo by akože nemalo závisieť od mojej zodpovednosti. Je to veľmi stresujúce myslenie, keď si človek všetko dáva za vinu a nevie sa nasiaknuť žiadnou racionalitou, ktorá by mu účinne tieto pocity vedela vyvrátiť.

Si, priateľu, oveľa slobodnejší človek, než ja, keďže sa dokážeš dobre vyhraniť voči externému svetu, externej príčinnosti, ba dokonca aj svoje zdravie (a to aj psychické) vieš vnímať ako súčasť niečoho, čo na Teba a Tvoje Ja dolieha zvonku.

Preto teda klobúk dole a vedz, že máš na fóre minimálne jedného akéhosi "fanúšika", ktorý sa Ťa chce snažiť nejak napodobniť. Maj sa pekne, držím Ti palce.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Cat10

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  ester Ne 19 jún 2016 - 22:28

Ahoj
Mischelll mňa si potešila Very Happy  a teda napíšem o tom, ako to bolo s mojim manželom...
Chodil za mnou dva roky, mne bol len kamarát, nič menej, nič viac... a sme spolu už 15 rokov affraid affraid affraid
Ale chápem ťa, čo chceš povedať. Vieš, ľudia si vždy nájdu niečo, o čom by hovorili... raz, že nemáš nikoho, že ťa s nikým nevideli...inokedy, že si sa rozprávala s tým alebo tamtým... proste tak to je, ale každá senzácia trvá len 3 dní affraid  
Nechystáš sa vydať, ideš proste len na kávu... Inak mala som jedného kamaráta, s ktorým som chodievala von, len tak, na kofču... a môj terajší manžel na neho žiarlil ( v tom období sme ale spolu ešte neboli), potom som mu vysvetľovala, že to bol len kamarát, že ozaj sme spolu nič nemali, no len sa smial... nakoniec vysvitlo, že fakt mal ten kamarát o mňa záujem, ale ja som to proste "prehliadla" lol! lol! lol! resp. chcela prehliadnuť...
To, že s ním pôjdeš von, ťa vôbec nezaväzuje... ber to ako super šancu na získanie nového kamaráta, spoznanie nového človeka a možno cez neho aj ďalšieho a ďalšieho... A časom sa uvidí... a možno z toho bude láska...a možno z toho nebude nič... ale nezatváraj dvere, ktoré ešte neboli otvorené... toto je môj pohľad...
Filipka, musela som ti dať reputačný bod, veľmi sa mi páčilo, čo si napísala. Fakt, do nejakého veku som myslela, že je len jeden pravý pre mňa lol!  som ja ale ťapa lol
A chcela som vás všetkých pozdraviť. A popriať pokojný štart do nového týždňa sunny sunny sunny
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 20 jún 2016 - 1:00

Ahoj Matej!

Neviem, či som hodný takej pochvaly, akej sa mi od Teba dostalo Embarassed Chorý, nezamestnaný, bez priateľky, s nadváhou a navyše so spomienkou, že kedysi to bolo lepšie. Aspoň, že ma teraz v noci potešil Tvoj príspevok, za ktorý, nemôžem inak, len dať Ti úprimný reputačný bod.

Teraz mám také trochu horšie obdobie, teda, tá práca ma trápi. Nie je to teraz nič moc a "dohovie" ako to je z tej druhej strany. Jednoducho sa na to necítim a dokonca dôvodov mám hneď viacero a je tam aj jeden výraznejšie externý. Opačne, vôbec ma to neteší, tak trochu okolnosti sú proti mne. Neviem, ako sa zachovať, ale čas letí...

Som rád Tvojim príspevkom na fóre a je úplne perfektné, že si jedným z nás a nie len "skrytý administrátor". Tvoje riadky sú priam do detajlov prepracované a vidno, že sa zamýšľaš nad všetkým čo sa tu deje, čo napíšeme aj medzi riadkami. Trochu mi však pripadá na škodu, že pravdepodobne nikto tu nemá na Teba kontakt "keby niečo" v podobe mobilu, alebo podobne. Myslím, že by kľudne mohli by nicky boli zachované a aj zároveň teda aj anonymita...

Inak som rád, kamoš, že tu máme takého "vedúceho" ako si práve Ty. Tvoja myšlienka, Tvoje fórum, Tvojich/našich skoro 17,000 príspevkov. Tak sa môžeš pochváliť svojou dobrou prácou aj v tomto. Tak Ti na záver len toľko, že Ti prajem aspoň toľko úspechu, možno ešte viac ako je úspešné Tvoje fórum.

S pozdravom a v tejto chvíli aj dobré spanie a čo najlepší prac. týždeň praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Po 20 jún 2016 - 4:13

Ahoj Tuto.

Ďakujem za pochvalu. Myslím, že som ako admin nevýrazný, resp. priemerný, nič špeciálneho nerobím, neorganizujem, len píšem príspevky podobne ako ostatní forumáci. To znamená, že vlastne fórum žije najmä zásluhou Vás členov, ktorí sem chodíte, čítate a hlavne píšete. Ste super. V súčasnom období si svoje fungovanie už bez fóra ani neviem predstaviť. Ak by ste náhodou náhle prestali písať, tak by som sa musel poobhliadnuť po sociálnych kontaktoch kdesi na četoch, a to by som považoval za krok späť. Preto Vám veľmi ďakujem a budem sa aj ja snažiť, aby fórum dlhodobo ľudsky a príspevkovo prosperovalo. Smile No bez Vás by som sa aj na hlavu mohol postaviť. Very Happy Preto prichádzajte a spokojne prispievajte, a keby Vám tu dačo vadilo, tak napíšte, budem rozmýšľať, ako vyhovieť. Pretty good

Čo sa týka kontaktu na mňa, najrýchlejší spôsob je myslím email. Totiž "matej.skalik zavináč gmail.com". Odtiaľ sa mi automaticky preposielajú maily do mojej hlavnej schránky a tú mám zas nalogovanú na mobile. Takže telefón mi pípne, keď príde nový mail. Nie vždy síce idem hneď mail čítať, ale dá sa povedať, že v určitých intervaloch to kontrolujem a čítam. Vlastne aj keď niekto napíše cez deň napr. do tejto témy, tak takto sprostredkovane o tom hneď cez mobil viem. Pretty good

***

Je 4:11. Čo idem robiť? Mám ísť spať? Uvidím ešte, asi sa idem venovať svojej typickej činnosti, ktorej pomenovanie som prevzal od Lístia - idem sa venovať introspekcii. Very Happy

Dobrú noc a dobré ráno, priatelia! Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  opadané lístie Po 20 jún 2016 - 9:59

ahojte.

Mischelll, som toho nazoru ako ostatni. ja by som sa stretol, pokial Ti je ten chalan aspon trochu ludsky sympaticky. ved to nemusi byt vobec zavazne. taketo prilezitosti sa nenaskytuju casto, ze nas nazivo niekto takto oslovi, respektive mne sa to nestava. laughing mozno z toho po stretnuti nebude nic, mozno kamaratstvo a mozno aj nieco viac. a na reci by som tiez nejako nemyslel. teraz sa dostane do reci kazdy, nikto sa tomu nevyhne, lebo niektori ludia si najdu zamienku v hocicom.

Matej, uz dlhsie spominas tu unavu. nechcem zlahcovat Tvoje trapenie, ale mne to nepride take zle, kedze zvladas bez problemov pracu a s problemami k tomu skolu. ja by som nezvladol ani jedno samostatne, co sa energie a vitality tyka. neviem ci je to u Teba sposobene liekmi, ale podla mojho poznania by escitil ani invega tlmit nemali a orfiril mozno trochu.
treba si uvedomit, ze unava u Teba vobec nemusi byt z liekov, ale jednoducho prirodzeny jav, ktory signalizuje, ze mas toho vela. unava moze byt aj zo stresu a z pretazenia a prave tie teraz dost zazivas. clovek nie je robot, ze mu dame kofein a bude bez problemov fungovat bezohladu na vonkajsie okolnosti. nechcem sa Ta tymto prispevkom dotknut, chcel som nim povedat, ze mnohi, ak nie vacsina schizo-pacientov je na tom, co sa tyka energie, podstatne horsie.

ja nemam asi nic take nove. snazim sa v ramci moznosti fungovat, hoci niekedy to stoji vela premahania. nabuduce, snad, napisem viac.

majte sa pekne.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Po 20 jún 2016 - 11:38

Ahojte Wink

veľmi pekne ďakujem za všetky príspevky cenným si to menovite Opadané lístie, Matej, Tuto, Ester, Filipka  it is perfect
Hmm no bola som dosť z toho aj vyplašená nakolko ako si spomínal Opadanie lístie naživo ma nikto neoslovil...nikdy...a vazne ja ked som sa niekym stretla tak len z chatu ale nazivo...to je uplne ine....uz aj na mna dolieha moderna doba a to ma len mierne lízla teda nie ako male deti, ktore nic nerobia len su na PC....no chcela som povedať ze proste ma to vystrasilo...ale uz je to v pohode....a ano, stretnem sa s nim tak to uzavriem....

Inak no nemam moc co napísať...uz ma ani netrápi, že som si posunula rane vstavanie ....som s tym zmierená...co ma trochu trápi je ta pohoda...(mama by to nazvala zabíjanie času pri nete) aj ked nie len pri nete chodim aj vonku do zahrady posediet a proste zrazu hodina, dve preč....a nič no nerobim....ja len tolko ze ma to trápi...okrem iného, cvicit necvičím ani ma nehne...a pritom to ma tolko benefitov....no nič...inak psychika no memam co napisať...kontroli mam uz davno raz za dva, tri mesiace co sa ani nestazujem tak mi to vyhovuje....a spánok zatial dobre...

Prajem pekný začiatok týždňa community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 20 z 88 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 54 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore