Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 11 z 88 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 49 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ne 22 máj 2016 - 13:30

Ahojte bojovnici,
vikend travim v praci a je tu klud, nuda a zacinajucim letom aj horuco. Netujem, citam noviny, robim obchodzky a sem tam prehodim par slov s kolegom. No vedel by som si predstavit cas tu straveny inak ako som aj spominal v inej teme. Od piatka som spaval max 5hodin denne a citim to. Rano strasne driemoty az zaspanie na stolicke tak sa dopujem kofeinom-robim si zalievane kavy a pijem kofolu aj energy drink. Vcera som sa po robote isiel ukazat k ujovi s autom a nepochvalil ma. Do vecera sme vymienali hadice od chladica a z nadobky do chladica a celkovo pozerali v akom stave je auto. Potrebujem zainvestovat cca150e aby bolo sicko hokej Cool Zatial ma vyslo aj s dovozom auto na 3 stovky. Nemat uja mechanika nekupoval by som tu kraksnu...po praci planujem ist s mamkou do mesta na kavu niekam ak sa budem citit dobre. Drzte sa a uzivajte si Nedelu.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 Ne 22 máj 2016 - 16:48

Ahojte ľudkovia,
dnes sa mám celkom fajn, len trocha "zmordovane" po fyzickej stránke lebo som bola s našimi na túre. Dali sme si celkom dobre do tela, ale neľutujem lebo som určite spálila dáke kalórie Very Happy a aj počasie bolo na jednotku. Moje nohy - chúďatá- sú ale aj trocha opuchnuté ale dala som si šlofíka poobede tak už je to lepšie. Vstávali sme totiž cca o 5:00 a o 6:00 sme už vyrážali na cestu. Dnes mám aj meniny ..tak som našich pozvala aj na pivko cestou domov s mali sme aj špecialitku "trhance" a otec si dal držkovú (to ja nemusím). Trocha mi aj slnko pripieklo krk z čoho nie som až taká nadšená lebo ma chytá do červena....ale čo už...Celkovo to hodnotím tento deň na 1-
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 22 máj 2016 - 19:42

Ahoj Julka-dzuli, všetko najlepšie k meninám!

.............

Ahojte všetci,
tak dnes bol taký ospalý deň. Spal som tých 9 hodín a po obede som si dal ešte trojhodinového "šlofíka". Vlastne to pre mňa znamená asi toľko, že som mal dosť ospalú nedeľu. Trochu ma mrzí, že som ani nevyšiel z bytu, trochu som zo seba smutný. Aspoň že ma potešil jeden telefonát a chutný obed.

Zdravotne je klasika únava, z tých drobností sa najviacej vyčleňuje pasivita, polihovanie, anxieta, "lenivosť". Zajtra mám ísť na krv, kvôli krv. tlaku. Bolo by fajn objednať sa k zubárovi na prehliadku...

S priateľským pozdravom pre fórumákov aj tých čo len čítajú, Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  xkrchnav Ne 22 máj 2016 - 20:37

Ahojte,
tak dám hádam plnohodnotný príspevok za seba. Som rád aj za sobotňajšie zello, ktorého som sa aspoň čiastočne účastnil. Ďalej pokračuje v príprave na prácu. Inými slovami zotavovaním samého seba. Trošku som ubral na zyprexe ráno aby som už tie obedňajšie šlofíky mohli ísť do zabudnutia. Dnes sme pracovali na záhrade a tam som zrovna dal polhodinový šlofík. Ale potom som aj ja trošku popracoval, ale veľa toho nebolo. Polial som pohrabal odniesol kompost, vyrobil kompostisko (ešte veľmi beta verzia, len palety zošňurované... chcem to zošrubovať nech to drží viac). A tak...

Majte sa všetci, tiež zdravím aj len čítajúcich.

Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 22 máj 2016 - 21:11

Dzuli, všetko najlepšie k meninovému sviatku! giving a hug Cheers2
Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Kytica10

Candy, je to sila, ako si technicky zručný a všeličo vieš o autách, bicykloch a chalupe a tak. Ja som v tom dosť nepraktický, preto klobúk dole. Smile Želám hojne sily, aby si mal energiu na zvládanie nárokov Tvojich dní. Drž sa. Smile

Ahoj Tuto. Aj ja som mal celkovo prevažne polihovací víkend. Často to bolo u mňa tiež o pasivite. Človeka to aj mrzí, ale tak telo si to žiadalo aj u mňa, i u Teba. Prajem Ti hojne tiež energie, aby si bol čulý a žiaril aktivitami podľa Tvojej predstavy. Smile Držím palce na odbere krvi. it is perfect

Ahoj Jožin. Vidím, že sa zotavuješ veľmi dobre a už aj užitočne porábaš veci hodné muža a otca rodinky. it is perfect Prajem Ti veľa síl, nech únava čoraz ustupuje a cítiš sa každým dňom lepšie. Drž sa. it is perfect cyclops

***

Dnes nedeľa u mňa pasívna. Lehnil som pri seriáli "Otec Braun" na Barrandove a tiež pri "Vraždách v Midsomeri". Čiastočne som sledoval aj "Big Bena". Dosť som polihoval, občas čítal dačo na internete. Trochu sa mi polepšilo "v duchovnej oblasti" a v oblasti pociťovania viny. Zjedol som niekoľko obložených chlebíčkov, colu zero, a po veľmi dlhom čase som si dal aj šálku nescafé kávy, len tak pre chuť. Návšteva brata dopadla dobre, sociálne interakcie ako napr. zvítanie som dajak zvládol. Smile Celkovo stav hodnotím na 2. Potrebujem sa ešte polepšiť v oblasti školských povinností a výraznejšie zabojovať. Držte mi, prosím, palce, nech sa premôžem. silent Inak víkend celkovo bol pasívny, dominovala telka, čítanie, fórum, návšteva, duchovno a vylihovanie či rovno spanie. Smile Zámerne si však z toho nechcem robiť nejaké pocity viny. Beriem to tak, že som pasívny relax potreboval, týždeň bol predsa len náročný - bolo aj veľa tovaru a zároveň bol psychicky zložitý (náladovosť, naštvatý piatok, výkyvy). Idem v ústrety novému týždňu, podľa kalendára č. 21 v poradí. Smile A tiež idem veriť, že bude lepší, krajší, vitálnejší a plný kvalitnejšej nálady. I love you

Prajem v tejto súvislosti aj Vám všetkým, priatelia, aby ste do nového týždňa vykročili správnou nohou a mali ste sa dobre a fajn. Smile it is perfect Držme sa. Applause

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Po 23 máj 2016 - 10:01

Ahojte Wink

tak už tradične neviem čo napísať....posledné dni sa nemám moc dobre...aj ked teraz je to lepšie...ale citim praznotu taku tu nečinnosť a viem keby ze chcem niečo by som si našla robiť...ale ja zrejme nechcem...vcera som pozerala telku a potom filmi a kaslala na vsetko....a to som chcela čítať alebo aspon cvičiť....ale nevydalo....proste mam taky ten smutok lebo mi nevyslo zase co som chcela....a tu praznotu citim teraz z toho ze je zbytocne sa aj učiť....aspon pre mna....mam dost velku chut na sladke...a pritom vazim asi najviac v mojom zivote....takze tak....

Prajme pekný den flower


_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  helena25 Po 23 máj 2016 - 17:18

Ahojte priatelia...

Tuto- včera bola nedeľa. Vôbec sa neobviňuj, že si možno viac oddychoval, určite si to Tvoje telo aj duša zaslúžia:)

Dzuli08- super, túry zbožňujem, verím, že si načerpala veľa novej energie. Dodatočne prajem všetko naj k meninám dancing

Matej- Držím Ti palce vo všetkom, aj v tej oblasti učenia, školy. Určite to zvládneš. Cola a energeťáky si ani ja neviem odpustiť, hoc by som mala, ale akosi mi ,,robia dobre,,. Určite sa nežer pocitmi viny, tobôž nie za to, čo cítiš alebo ako sa cítiš. Ak máš pocit, že potrebuješ oddych , tak oddychuj, a ak máš naopak pocit, že si málo činný, tak postupne po krôčikoch sa púšťaj do činností..ved, všetkého veľa škodí. Drž sa!

Jožin- len tak dalej, teší ma ako sa skvelo zotavuješ a verím, že Tvoja úžasná krásna rodinka Ti je veľkou motiváciou. Počula som, že práce na záhrade oslobodzujú ducha, ale sama som sa už dlho nerozhodla pre tento ,,experiment,,.Ale to je z lenivosti Smile Drž sa priateľu...

Tak ja tak pondelkvo. Dnes som mala kľud, len som akási nachladnutá. Zdravotne sa celkom držím ale psychika trošku upadá. V sobotu ma chytila ale že brutááááálna depka, a plakala som vážne len-tak z ničoho nič hodne dlhú dobu. Štve ma to, lebo plakať nezvyknem, viem, že na ženu asi divné tvrdenie ale akosi som sa plakať odnaučila ešte pred 4-5 rokmi a odvtedy len príležitostne- svadba, narodenie detí alebo nejaká veľmi zlá správa. Ked plačem cítim sa veľmi zraniteľná a krehká a to je pocit, ktorého sa obávam, preto sa tomu vyhýbam.No ale teraz to ,,padlo,,. Ale musím povedať, že sa mi trošku dosť uľavilo a cítim väčší pokoj a ešte väčšiu odhodlanosť. Včera se boli u môjho otca na dedine, decká sa tešili, lebo otec má veľkú farmu ( 200 kusov zvierat všeho druhu) . Nášho malého takmer dvojročného chytila elektrina, ale slabunký prúd, ale aj tak ma preľaklo, našťastie sa nič nestalo, iba sa pokakal. Riešime ako família Veľké zálužie pre svokru, ja sama som dala referencie , lebo je v prešove nemocnici a je stále priviazana s ma až konske davky liekov. Tak si teda rodinka povedala že skusia sa lekarky popytat na ziadost o to zálužie, dúfam, že sa to tam za tie roky ako si pamatam nezmenilo, lebo ak sa jej tam ešte pohorší a bude aj nanič personal, tak mi to daju pekne ,,spapať,,. Tak sa mi teda držte a všetko dobré, Helča!!!
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Po 23 máj 2016 - 19:24

Mischelll, mrzí ma, že sa máš teraz smutnejšie. Veľmi Ti prajem, aby sa situácia zlepšila a všetko sa na dobré obrátilo. Zažil som Ťa v práci a dobre som videl, že si schopná parádneho výkonu a skvelej nálady. Preto o to viac verím v Tvoj potenciál a v to, že sa Ti ho v krátkej budúcnosti podarí zúžitkovať. Držím Ti silno palce, hlavu hore, kamoška. it is perfect giving a hug

Helča, ďakujem Ti za povzbudivé slová a slová podpory. Smile Vážim si to. Chcel by som byť ako taký vysielač pozitívnej energie, ktorý môže aj na Teba vysielať samé super nálady a hojne úspechov. Aj keď to tak nefunguje, aj tak Ti aspoň držím palce a želám hojne zdravíčka a pokoja. Smile giving a hug

***

Dneska som mal jeden z tých lepších dní. V práci ok, nálada bola stabilná, držala sa v "lepšom pásme". Výkonnosť bola podľa očakávaní šéfky. Piatočný "súmrak" sme neriešili, možno iba jednou-dvomi vetami. Nechali sme to plávať. Smile Mama bola sebe po spreje na astmu a hneď sa zastavila u obvodnej, ktorú mám ja a ona spoločnú. Sestrička bez problémov dala pečiatku so slovami, že je to bežná vec. Takže na priepustke nemám psychiatrické razítko, ale všeobecnú. Filipke takto patrí vrelá vďaka a zároveň sľúbená kytica: Smile

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Kytka11

Dnes som mal asi 0,75 l energeťáku, teď večer som si dal 100mg kofexu a popíjam kofolu bez cukru. Reku že idem robiť seminárku. typing Včera som to s kofeínom preháňal, bezmála 500mg som mal v sebe. Napriek tomu som večer o 21:00 mal tlak 109/67 a tep 58. A samozrejme spavosť strašná, že som do 10 minút zaspal. Asi musím vymeniť kofeín za nejakú inú drogu. very unhappy Flush pomerne ok, pomáha BB-krém od Mixy. Solárko je tiež významnou pomocou. A inak nemám nič nové... stále je to všetko o tom istom u mňa. Pretty good

Stav hodnotím na 1-. Vybavené
Držme sa, priatelia! Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  filipka Po 23 máj 2016 - 20:47

ďakujem pekne Very Happy som rada, že to vyšlo.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  ester Po 23 máj 2016 - 21:11

Ahojte priatelia
Dzuli všetko najlepšie flower
Tuto ja mám nedeľu takmer vždy vylihovaciu Very Happy treba si aj oddýchnuť, veď stále aj ty niečo robíš, či je to záhrada, či akp. a keď to tak vezmeš, aj hladkanie kocúrika je "práca" affraid totiž dnes som hladkala našu mačku aj pol hodinku a potom si tak hovorím, že som zabila čas...no ale nezabila, proste človek niekedy potrebuje aj niečo iné, ako len makať a makať Very Happy
Candy ty si riadny makáč, veď ty si veľmi veľa v práci. Nemáš veľa nadčasov potom? A gratulujem ku nefajčeniu winner
X dnes som na teba myslela, že ti zavolám... tak ak sa ti bude chcieť, tak prezvoň...
Matej ja som to vždy riešila cez obvodnú doktorku. Nikdy som nemala priepustku orazenú od psychiatra. Presne ako ti to radila filipka.
Helča Very Happy Ja som bola v Záluží pozrieť pred rokom Michala, keď tam bol a on si to chválil a aj mne sa to tam pozdávalo. Škoda, že sem už nechodí, by vedel asi najlepšie podať informácie...
Mischell to nič, to prejde, veď to vieš aj sama Very Happy ale priznám sa, že tiež mám nejaké také dni, ani nie, že depresívne, ale také... bez emočné. Mimochodom aj dnes, aj keď sa to podľa príspevku možno nezdá. Dnes toho veľa nenahovorím affraid

Všetkých vás len pozdravujem, čítavam vaše príspevky, som rada,že sa NÁM darí Very Happy
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 23 máj 2016 - 21:58

Ahoj xkrchnav,
mám dojem, že si na dobrej ceste k zotaveniu. Do toho.

....................

Ahoj Mischelll,
myslím si že to vďaka svojej sile zvládneš, a to rozhodne nechcem zľahčovať Tvoju situáciu. Na jednej strane je aj dobré si odpočinúť, na druhej strane vedieť aj kedy zabrať. Máš právo na oddych.

....................

Ahoj Matej,
ďakujem, že si si na mňa spomenul v peknom odstavci, ktorý ma potešil. Mám ten tlak opačne smerovaný ako Ty, možno aj to je dôvodom prípadnej nespavosti...

....................

Ahoj Helenka,
tiež Ti ďakujem, že si si na mňa spomenula v príspevku. Ohľadom Tvojho textu asi toľko, že plač má svoju hodnotu, v minulosti, keď som mal depkovejšie stavy, no nedalo sa. Inak V. Zálužie je fajn, hoci tie akútne..., ale aj to je pre ľudí.

...................

Ahoj filipka,
vieš dobre poradiť a to sa ráta...

...................

Ahoj ester,
aj Ty si mi urobila radosť zmienkou o mojej maličkosti. Fakt je, že mačičky sa vedia zavďačiť a hladkať ich je potešenie. Len si hovorím, že už by aspoň mohli papať samostatnejšie. Najlepšie mi pripadajú keď sa nakŕmia a následne v rukách pradú...

..................

Ahojte všetci,
prekvapivo, tento deň sa mi rátal, hoci začal všelijako. To dobré bola najmä "návšteva" záhrady a roztomilé mačence. Podarila sa aj menšia oprava a bol som rád aj mrknutiu na kamarátovu chalupu. Cítim sa oproti včerajšku o čosi lepšie.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Po 23 máj 2016 - 22:14

Ahojte bojovníci, som zničený a prepracovaný. Dal som si veľa na plecia a nevládzem, zajtra budem spať hádam 12hodín...som frustrovaný z toho že mám veľa roboty ešte sraviť a strašne málo voľného času a že mi moc nepomože brat pretože on je na 3 smeny v robote a vo voľnom čase hráva hry alebo bicykluje. Idem si ľahnúť na úkor večernej hygieny. Začínam cítiť účinyky benzákov 1mg ktorý si dávam podľa potreby ale dnes som už "musel" pretože od rána mám hrdlo navreté-mandle alebo čo to môže byť, taký pocit obťiažneho dýchania. Ahojte prajem vám dobrú noc, Zajtra poreagujem na vaše príspevky detailnejšie.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 11 z 88 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 49 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore