Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 58 z 88 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59 ... 73 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 1 december 2016 - 0:57

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Pre tentokrát ma ospravedlnte, že nebudem písať každému jednotlivo. Každopádne mi to nebráni popriať vám najmä pevné zdravia, a to nielen duševné, ale aj fyzické.

Priznám sa, že mi nedá aspoň pár slov Matejovi, keďže si dal čas a námahu napísať vety na moju maličkosť. Dá sa povedať, že u mňa je organizmus dosť "zaspaný" a je nutné ho mierne rozhýbať. Dvojkilometrové trasy som ako tak zvládol a teraz riešim ten "strmák" kopec (200m-250m). Na jeho konci zvyknem dychčať ako bernardýn v letnej horúčave. Iba máličko cítim pokrok, prefajčené pľúca nie sú svaly. Smútim za dobami, keď som týmto kopcom pohŕdal a behával som ešte "ostrejšou" trasou. Na druhej strane mierne pokroky sú najmä v sile svalstva, kde cítim ako sa mi spevňujú. ... Úsmevne: Iste si rád tým brigádničkám. Možno by sa aj medzi nimi našla nejaká tá šikovnejšia, čo by mala očko pre Teba. Drž sa kamoš a niekedy porozmýšľaj, či by sme nedali nejaké stretko pri káve. Mám to k Tebe na jedno prestupovanie v NMnV... Cheers1

U Mňa nič úžasné, alebo hviezdne. Dve noci dozadu som spal asi dve hodiny. Začínal som mať obavy. Včera som si však naordinoval tri Gerodormy a rýchlo som zaspal. Bol som hore o siedmej, ale ešte som dospával neskôr. Padlo mi to veľmi dobre a vhod. Tradičné záležitosti aj nutnosti som urobil (akp, obchod, domácnosť, prehľad spravodajstva...) Pripadám si v pohode.

Zdravotne je to v zásade OK. Hlasy 20%, Vzťahovačnosť 5%, Únava 40%, Pasivita 10%, Polihovanie (len tak, s knihou, pri akp.) 70% ostatné (Úzkosť, Depresia, Strachy) hlboko pod 5%

Dobré spanie a pohodu praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 2 december 2016 - 0:16

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Tak som sa tu ocitol znova a môžem skonštatovať, že dnešok bol celkovo fajn deň, a to pravdepodobne tým, že hneď ráno som prehodil pár slov so susedmi, až ma to samého v dobrom prekvapilo. Inak vlastne ni až tak zvláštneho. Akp. som stihol hneď dvakrát, z čoho aj vyplýva, že okrem prechádzky v daždi som bol len doma. Vonku to aj teraz s počasím skutočne nič extra aj teraz. Snáď zajtra by to bolo aspoň o kúsok lepšie, a minimálne sa bude dať kdesi vybehnúť. Momentálne pozerám na Youtube hru "od Cimrmana" Lijavec. Aj tak pochybujem, že do jednej zaspím, vzhľadom na to, že zostáva 10´ do konca nasleduje tradičné (cigareta, lieky, zuby, spať)

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 2 december 2016 - 16:36

Ahojte píšuci a čítajúci!
Tento piatok je vlastne taký priemerný deň, zvláštnosti prakticky žiadne. Doteraz som sa "hral" s akp. a zostali mi ešte dva materiály zamerané na angličtinu. Vlastne to je už úplne do pohody. V doobedí som bol dvakrát v lekárni, teda som vyhútal také dve trasy, aby som sa aj trochu prešiel. Otec je totiž nachladnutý, tak mu je treba, rátajúc vitamíny, aj nejaké paracetamoly. Dúfam, že mu to pomôže, čo sa týka mňa trochu sa mi zdá, že aj ja budem niečo podobné mať. Preventívne užívam "Céčko"+Zn+Echinaceu a zatiaľ dosť dobre.

Zdravotne ma až prekvapuje, že celkom sa dá. Neozvali sa ani balkónové hlasy a pasivita a únava sú v rozsahu, ktorá je v podstate normálna. Tabakizmus bez zmeny k lepšiemu, alebo horšiemu. Vzťahovačnosť síce pociťujem, ale tiež som prekvapený, že aj v tomto pomerne OK.

Majte sa pekne a špeciálne pre pracujúcich, že užite si voľno. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  ester Pi 2 december 2016 - 22:14

Ahoj, dávno som sa neozvala, dnes ma ale dostala jedna veta, tak vám ju chcem posunúť

...jeden psychiater povedal, že o chvíľu všetci normálny skončia na psychiatrii, všetci, čo majú empatiu a nie sú im jedno veci...

ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 4 december 2016 - 10:15

Ďakujem Ti, Tuto (@Tuto), že si naša každodenná stálica a nielenže subjektívne cítiš pre seba pozitíva z fóra, ale aj svojím pravidelným prispevaním držíš na fóre úroveň, takže smieme prísť sem každý deň a vždy sa tu nájde niečo nové na prečítanie. Smile Dúfam, že Ťa nádcha alebo prechladnutie neskolí. Som sa usmieval, keď som čítal Tvoj opis bernardína po zvládnutí kopca. Very Happy Ale je to fakt super, ako sa Ti to darí, krôčik po krôčiku. Aj v tom vidím Tvoju silu, resp. silu Tvojej osobnosti, že krok po kroku ideš za cieľom a hoci sú pokroky len pozvoľné, malé, ideš ďalej, pomaličky svojím životným tempom a ešte aj v téme "Vcelku ma teší" sa vieš potešiť z toho, čo drobného sa na Tvojej ceste podarilo. Vnímam Ťa preto ako optimistu, ktorý chce život vidieť z tej lepšej strany. To sa cení a nie je to veru pri našich problémoch samozrejmosť. Prajem Ti na záver, aby Tvoje ťažkosti boli aj naďalej Tebou vnímané ako v norme, teda že sa Ti dajú relatívne zvládať. Drž sa, všetko dobré! Super!

Tomas (@tomas), strašne ma to mrzí, že ten vzťah sa Ti takto uberá. Ani neviem čo poradiť, lebo sa vo vzťahovej problematike nevyznám, sám mám 30 rokov a ešte som vzťah nemal. Musí to byť ťažké. Budem Ti držať palce a zo srdca priať, aby si našiel opäť nové zdroje svojej nádeje a perspektívy v živote. Určite, ak jedna línia perspektívy nevyšla, prídu nové, ďalšie. Čas ukáže Tvoje možnosti. Zatiaľ prajem veľa síl a zdravia, nech máš dni pekné. Ahoj. Embarassed giving a hug

Ester (@ester), veru, ľudia, ktorí majú empatiu, sa viacej trápia, než chladní ľudia, ktorým záleží len na sebe. Nehovorím, že som nejaký extra empatický alebo súcitný, ale už dosť dlho nezvládam pozerať "kriminálne" správy, že kde niekoho okradili, zbili, zabili. Nedávno som videl zábery zo sýrskeho Aleppo a tie rozbombardované budovy mesta ma strašne rozcitliveli, jednoducho mi to nie je jedno a veľmi ma takéto veci trápia, že sa dejú. Preto sa musím v rámci sebaobrany schovávať za alibizmus, na nič si nevytvárať názor, a byť o všetkom čo najmenej informovaný. Tým nechcem povedať, že nie som chladný, alebo že mi na sebe záleží málo. Iba viem, že aj ja patrím často k psychiatrii práve preto, že sa neviem oddeliť od utrpenia druhých. Ale namiesto toho, aby som vedel nejak pomôcť alebo sa aspoň pomodliť, tak to zostane pri tom, že ma to iba stiahne k depresii. Takže je to na nič celý takýto súcit. Taký si môžem strčiť za klobúk. Držím Ti palce, aby si svoj súcit zvládala a negniavil Ťa psychicky, ale skôr aby si ho dokázala pretaviť do efektívnejších podôb. Maj sa pekne. Smile

Srdečne pozdravujem aj píšucich Chinamana a Fajneho (@Chinaman, @Fajny). Držím Vám palce! Všetko od Vás aj ja čítam. Rozhodne môžem povedať, že Vaše životy sú zaujímavé, hoci ja som sa osobne nestretol ešte so žiadnym životom, ktorý by nebol nejakým spôsobom zaujímavý. Veľmi sa interesujem, ako žijú druhí ľudia a hlavne ako sa psychicky vyrovnávajú so svojím žitím. Som rád, že ste súčasťou píšucej partie fóra. Majte sa pekne. Smile

Osobitne pozdravujem aj filipku (@filipka), ktorú som už dlho nepozdravil a veľmi si cením, že každý deň chodí prihlásená na fórum. Vždy keď člen príde prihlásený, tak hoci by aj nič nepísal, je to pre mňa povzbudivé, lebo si naňho spomeniem, že chodí čítať. Prajem Ti všetko dobré a ak budeš chcieť, môžeš napísať vetu, ako sa Ti darí. Smile Super!

Pozdravujem aj Jožina, Mischelll, rasťa, Reginku a Lístie! A vlastne všetkých, ktorí chodia aspoň čítať. Držte sa. Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 4 december 2016 - 10:43

Ahojte priatelia. Smile

Týždeň dopadol napokon vlastne dobre. V práci mi pomáhali brigádničky, takže sklz s krabicami nie je priveľký a dokonca mi šéfka potvrdila, že sklz asi 1 deň je v poriadku. Nálady boli zhruba dobré, depresívne výkyvy nebývali. Pijávam v práci hojnejšie množstvá kofoly bez cukru, čo som realizoval v top-sezóne vlastne aj minuloročný december. Zdá sa, že sa zatiaľ veci zvládajú, takže posledné 3 týždne top-sezóny už uplynú, že sa ani nenazdáme. Darčeky sú už na pošte, resp. presnejšie dva mi už prišli domov, ďalšie 3 sa chystajú na pošte. V škole asi aj dobre, bližšie sa s vecami okolo školy zverujem dolu v téme o štúdiu, link je tu. Zle som si vyrátal lieky a dnes v nedeľu už nemám invegu. Zajtra idem sestričke po recepty, ale dnes už teda som bez rannej invegy. Včera som si zase pred večierkom nedal Orfiril, lebo som rátal s pitím. V stredu a štvrtok som si večer zase nedal Orfiril, lebo som potreboval nebyť ospalý a ťahať študijnú seansu. Tieto fluktuácie s liekmi zatiaľ nevyvolali vo mne psychické rozladenie, ale samozrejme aj tak už odteraz pokračujem v predpísaných dávkach. To bolo skôr kvôli kritickým okolnostiam.

V sobotu počas obednej prestávky v škole som bol na vianočných trhoch. Čumol som nejaké stánky, betlehem, a občerstvenie. Čosi som aj zjedol, najviac mi tam chutí jednoznačne pečienkou plnená lokša. Večer včera sme mali firemný mikulášsky večierok - jedlo chutilo, mal som aj pár pohárov vína. Embarassed Ale našťastie som vycítil, kedy mám už dosť, takže som potom v primeranom čase stopol pitie a začal som popíjať nealko. Takže sa dnes nekoná ani žiadna opica, aj zaspávanie v noci bolo ok. Vlastne som ani nebol extra opojený, hoci nafúkať by som nafúkal. Sociálne interakcie na večierku sa podarili, nebolo to také zlé. Občas som aj prelomil svoju tichosť a prehodil som s niekým zopár slov. Občas boli aj smiechy. O 1:00 som došiel domov a dnes som už vstal vyspatý o 6:50. Zírám

Bol to teda psychicky náročný týždeň, ale viacmenej už smiem trochu pozvoľniť a odpočívať. Aj v škole, ako čítate dolu v téme, to už nemám také hektické. Hodnotím psychický stav na 2+. Čierne na bielom

Ďakujem za prečítanie, kamaráti. Prajem Vám peknú nedeľu, všetko dobré. Super!
S pozdravom
matej
Snow 3

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ne 4 december 2016 - 11:26

Ahojte bojovnici, trocha sa nacas odmlcim ale budem vas chodievat citat plus mozno zello, ktore doposial nemam stiahnute. Mam sa fajn. Rutinne sa staram o hydinu a psa plus pokladam do kotla a vymetam ho. Sem tam chodim na prapechadzky lesom co je nadhera. Dnes sa chystam tiez. V tyzdni idem k doktorke tak mi drzte palce. Drzte sa, vas Chinaman.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 4 december 2016 - 18:04

Ahoj Matej,
ďakujem, že si mi napísal a spomenul ma v príspevku. Dosť sa mi to ráta a vážim si to. Taktiež plne chápem, že vzhľadom na Tvoje početné povinnosti nestíhaš prispievaš, a to napriek tomu, že Tvoje príspevky sú hodnotné a myslím, že viacerých potešia.

Som rád, že sa máš pomerne dobre. Iste Ti fajn padlo, že si bol aj na firemnom večierku, kde si sa pravdepodobne uvoľnil a asi Ti to aj padlo vhod. Dobre je, že si sa takto zabavil, osobne si myslím, že si si to aj zaslúžil. Mám dojem, že čo sa týka práce aj štúdia je to u Teba OK, a to Ti prajem, aby to tak bolo.
Držím Ti palce nielen počas prac. týždňa.

................

Ahoj Chinaman,
tak, aby to u doktorky dopadlo čo najlepšie a tie prechádzky po lese, super.

.................

Ahojte všetci,
u mňa taká priemerná nedeľa. Vlastne ma niečo potešilo a zároveň posmutnilo v zmysle telefonátu, kde som bol rád samotnému celému rozhovoru, ale celkovo som v zmätku, či som pár slovami neurazil, hoci mi išlo o opak. Teraz sa nad tým zamýšľam... Ostatné celkom OK. Zdravotne dnes dobre aj "hlasy" a znesiteľne aj únava a pasivita. Takže dá sa.

.....................

Pekný zbytok víkendu praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 4 december 2016 - 19:08

Ahoj Tuto (@Tuto).  Poklona  Ďakujem Ti vrúcne za reakciu na môj príspevok. Potešila. Smile Nerob si starosti z nedobrého vyjadrenia sa v telefonáte - myslím, že to dopadne dobre.  Telefón 1 Pri najbližšom telefonáte s danou osobou sa zase nadviaže na staré dobré hovory a priateľstvo pokračuje svojím doterajším životom. it is perfect Obdivujem Tvoje 2 kilometre prechádzky, ja som čučal celú nedeľu doma. Very Happy Želám všetko dobré, drž sa. Vitaj

Chinaman (@Chinaman), držím Ti palce v nastolenom životnom štýle. Určite ale nezanevri na písanie na fórum, aj Tvoje riadky sú vítané. Maj sa pekne. Cvik 5

***

Dnes sa mám zhruba dobre. Nedeľa mi ubehla veľmi rýchlo. Po skorom vstávaní som počas dňa niekoľko hodín driemal a vyspával. Takže som zatiaľ ani nepohol so seminárkou. Trávim teraz čas relaxačne, ba až pasívne. Neviem Celkovo stav hodnotím na 2+ v dnešný večer. Zajtra ráno idem k psychiatričke, resp. vlastne len k sestričke po recepty. Snáď to dobre dopadne a nebude ma nútiť vyčkať na lekárku na "vyšetrenie". Zírám

Držme si palce, priatelia. Prajem všetkým príjemný a pokojný pondelok. Dobrú noc. Šepkanie

matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  filipka Ne 4 december 2016 - 19:50

Ahojte. Mám sa v poslednej dobe tak nemastno-neslano, ale hlavne sa mi vôbec nechce rozprávať. V práci sa samozrejme prinútim, ale mimo nej je to bieda. Najradšej sa zavriem osamote vo svojom byte, aby som nikoho nevidela a nemusela hovoriť. Trvá to už dlhšiu dobu, moja doktorka je však minimálne do konca roka PN, takže to ani nemám s kým riešiť. Jediné, čo ma ako-tak teší, sú návštevy sýkoriek a stehlíkov na mojom okne, kam im sypem slnečnicu rendeer
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Ne 4 december 2016 - 21:44

Ahoj, vospolok,
mne stale nie je moc dobre. Po stranke fyzickej sa glykemie sice drzia na dobrej urovni (what happend??? Neverim tomu Very Happy ), ale som silno prechladnuta a to ani nechodim moc von, vlastne som sa stala pomaly kusom nabytku Shocked Teoreticky by mi prechadzky bodli, copak si to neuvedomujem? Rolling Eyes
Po psych. stranke ma stale mrzi a boli, co mi psychologicka povedala. Myslela som, ze mozem verit aspon jej... Nuz, mylila som sa. Stale mam chut dorezat sa - vtedy som to napokon nespravila, ale tusim, ze sa uz nezvladnem drzat dlho. Napokon, vzdy lepsie nez dalsi pokus, hoci Jana si to nemysli Rolling Eyes
Prave si na FB dojednavam s jednym sexualne stretko, mozno ma to rozptyli Very Happy Poznam ho len takto z netu, ale s takymito stretnutiami som nikdy nemala problem, asi som divna.
A napokon, stale blogujem, ale od noveho roku pridavam clanky na novu stranku na Wordpresse, blog je uz pre mna takpovediac primaly. Vsak ked ma to drzi pri zivote...
Majte sa zatial a drzte sa! I love you
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ne 4 december 2016 - 22:25

ahojte,
@Matej je super ze sa popri praci i ked ku koncu roka,ale aspon raz za vecnost,ako tomu ja hovorim, zabavas a aj studujes,su z toho pozitiva co da na dusi pokoj,je z toho dobry pocit ked mas nabity program a popri tom aj relaxujes,nic nerobenie je dost o hlave a nerobi to dobre pre psychiku,prajem ti vela uspechov so skolou...

@Tuto ak mozem nieco na teba tak ma zaujala jedna vec a to tvoje prechadzky aj @CHINAMAN -ove po meste ci lese,ci kde,sam by som sa na toto nedal nakolko by ma to nebavilo,nevidim v tom aspon pre mna + i ked diabetolog mi doporucuje pohyb aspon par kilometrov ci 30min.chodze,ked tak tak behat 3x do tyzdna na 40min.to by slo,ale musim este pockat ci sa mi vydari schudnut pod 120kg,ak ano urcite sa pridam,kodicku by som uz konecne mohol dat zaktivovat,kliky,drepy,brusaky,klasika aspon na 30min.denne okrem vikendov,to by bolo fajn,ono tie hlasy to je tak,ked nemas co robit mozog zacne nacuvat tam kde nema,preto mam program na cely den a v posteli som len na po obede a vecere po dobu jednej hodiny,potom pokracujem dalej az kym nejdem dat pirulky a spanok s ponocnou knihou,ktora mi dost pomaha zaspat,totiz preonrientujem myslienky po knihe a ked docitam behom polhodky som mrtvy,
zelam ti vela pokojnych spankovych dni v pohode,

@filipka co k tebe povedat,mas taku istu diagnozu ako ja a tiez mozem povedat ze mam niekedy problemi sa verbalne prejavovat v spolocnosti,furt cosi sa mi pletie do jazyka a potom z toho vznikne nejaky vravol co nik nechape a ani ja,bud som ticho a citim potrebu sa vyjadrovat,pretoze to slovo neznasam,ticho,ticho,ticho,ale ako som si v poslednej dobe na sebe vsimnul,ticho nieje na skodu,niekedy povieme take veci za ktore by som si radsej ten jazyk odstrihol,tak robim v tom kompromis,urcite v tvojom pripade hra rolu aj to ze si po zvacsa dna doma a nemas skym debatovat,alebo mas a nevis o com ked uz vsetko sme si so spolubyvajucima povedali,moje nemocnicne pobyty pozostavali aj z neschopnosti rozpravat,to teda boli dni,normalne sa hambim,ale akonahle som bol medzi pacientmi hned sa mi jazyk rozviazal,asi tak,verim ze najdes v nasledujucich dnoch kompromis a vyriesis svoju dieru na jazyku,

@Meretseger,citam tvoje prispevky a dost ma trapi to tvoje sa dorezat nozom,ved toto dokaze len psychicky labilny clovek ktori sa nevie kontrolovat a nemat nad sebou kontrolu-nadhlad,verim ze ty si velka osobnost a nie male dievcatko,samoublizovanie nemam rad a uz pri predstave ze vidim v ruke noz a mal by som sa nim dorezat,to by som musel byt uplne niecim alebo niekym posadnuty,posahany dilinko,ale nie verim ze tie tvoje uvahy o nozi a tele su len nejaky davny spustac ktori ta kedysi ovladal,z toho co Tuto vypisuje o tvojom blogu beriem pozitivne a verim ze si sama poradis ako po kazde,ved niesme predsa male deti,

ahoj vsetci
dnes som bol na zapase,ako tim sme prehrali 2:3,jediny ja,kto iny ako ja som naplno bodoval,veronika remiza,filip remiza,marek prehra a aj junior

dnes som sa vazil a vypada to tak ze sa moje dni ustalili,+-2kg ako na grafe,
relax
nb
fb
schizoforum
phry

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 58 Images?q=tbn:ANd9GcRMNuqUru38-B_7fbLw2Q624CZHXe4VaTWd21Q1s6Z_ey3Pyrae
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 58 z 88 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59 ... 73 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore